دعانویس

نوشتن دعا از راه دور

نوشتن دعا از راه دور | چه کسی از راه خود دست می کشد تا آغوشش پر از ضرر و سرگین باشد؟ و از کجاست که او این برآورد از مطلوب ترین چیزهای جهان را دارد؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از آن برآورد عزیزی است که او از تعالی مسیح داشت. بنابراین (آیه 10)، هنگامی که روح 44 آنها به عنوان هیچ چیز خاص و دستورالعمل های کلی 215 برای ارتباط با مسیح و راه رفتن با او تمرین می کند.

نوشتن دعا از راه دور

نوشتن دعا از راه دور | شراب نو می نوشد و نمی تواند چیزهای قدیمی جهان را آرزو کند. زیرا او می‌گوید “جدید بهتر است.” او هر روز می‌چشد که خداوند چقدر بخشنده است.

استاد | و از این رو به شیرینی چیزهای حرام نمی اندیشد – که در واقع هیچ حرامی ندارند. کسی که خوردن هر روز از درخت حیات را وظیفه خود می‌داند.

نوشتن دعا از راه دور | ببینید که این تصمیم پل را بر سر چه تصمیمی قرار می دهد. همه چیز برای او “ضرر و سرگین” است (فیلسیان 3:8).

به میوه‌های دیگر میل نمی‌کند، اگرچه درختی که آنها را می‌آورد، به نظر می‌رسد در میان بهشت ​​ایستاده است.

نوشتن دعا از راه دور | این همسر وسیله حفظ او را می سازد: حتی تعالی که با اشتراک روزانه در مسیح و فیض های او بالاتر از همه چیزهای مطلوب دیگر یافت.

بگذارید یک روح در چیزهای خوب انجیل – عفو گناه، ثمره قدوسیت، امید جلال، صلح با خدا، شادی در روح القدس، تسلط بر گناه – با مسیح ارتباط برقرار کند – و او قدرتی قدرتمند خواهد داشت.

READ  طلسم تضمینی ازدواج با معشوق

نوشتن دعا از راه دور | نگهدارنده در برابر همه وسوسه ها همانطور که روح کامل از لانه زنبوری بیزار است – همانطور که روحی که پر از رضایت های نفسانی، زمینی و نفسانی است.

در شیرین ترین چیزهای معنوی هیچ ذوقی و مزه ای نمی یابد. پس کسی که از مهربانی خدا راضی است، مانند مغز و فربه – یعنی هر روز در ضیافت شراب، شراب بر خرچنگ، 45 و به خوبی تصفیه شده است.

نوشتن دعا از راه دور | نسبت به طعمه‌ها و جذابیت‌هایی که در وسوسه‌های غالب نهفته است، تحقیر می‌کند و ایمن است. کسی که کلام صبر مسیح را چنین نگه می‌دارد.

همیشه ملاحظات و اصول را حفظ می‌کند – مزایای اخلاقی و واقعی حفظ. او دارای ملاحظاتی است که بر روح او در راه رفتن مجدانه با مسیح تأثیر می گذارد.

نوشتن دعا از راه دور | او علاوه بر احساس وظیفه ای که همیشه بر دوش اوست، نگرانی مسیح را که روحش دوست دارد، در او و راه رفتن دقیق او می داند.

او معتقد است که حضور مسیح با اوست و چشمش به اوست. که او به قلب و راه های خود می اندیشد، به عنوان کسی که به شدت نگران تبعیض خود از خود، در زمان آزمایش است.

نوشتن دعا از راه دور | بنابراین مسیح خود را برای انجام دادن نشان می دهد (مکاشفه 2: 19-23). او همه را در نظر می گیرد – آنچه را که قابل قبول است، آنچه را که رد می شود.

او می‌داند که مسیح به احترام او می‌اندیشد، که نام او به خاطر او بدگویی نشود. که او به عشق به روح خود توجه دارد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =