دعانویس

نوشتن دعا ازدواج

نوشتن دعا ازدواج | چه کسی از راه خود دست می کشد تا آغوشش پر از ضرر و سرگین باشد؟ و از کجاست که او این برآورد از مطلوب ترین چیزهای جهان را دارد؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از آن برآورد عزیزی است که او از تعالی مسیح داشت. بنابراین (آیه 10)، هنگامی که روح 44 آنها به عنوان هیچ چیز خاص و دستورالعمل های کلی 215 برای ارتباط با مسیح و راه رفتن با او تمرین می کند.

نوشتن دعا ازدواج

نوشتن دعا ازدواج | شراب نو می نوشد و نمی تواند چیزهای قدیمی جهان را آرزو کند. زیرا او می‌گوید “جدید بهتر است.” او هر روز می‌چشد که خداوند چقدر بخشنده است.

استاد | و از این رو به شیرینی چیزهای حرام نمی اندیشد – که در واقع هیچ حرامی ندارند. کسی که خوردن هر روز از درخت حیات را وظیفه خود می‌داند، به میوه‌های دیگر میل نمی‌کند.

نوشتن دعا ازدواج | ببینید که این تصمیم پل را بر سر چه تصمیمی قرار می دهد. همه چیز برای او “ضرر و سرگین” است (فیلسیان 3:8).

اگرچه درختی که آنها را می‌آورد، به نظر می‌رسد در میان بهشت ​​ایستاده است. این همسر وسیله حفظ او را می سازد.

نوشتن دعا ازدواج | حتی تعالی که با اشتراک روزانه در مسیح و فیض های او بالاتر از همه چیزهای مطلوب دیگر یافت.

بگذارید یک روح در چیزهای خوب انجیل – عفو گناه، ثمره قدوسیت، امید جلال، صلح با خدا، شادی در روح القدس، تسلط بر گناه – با مسیح ارتباط برقرار کند.

نوشتن دعا ازدواج | و او قدرتی قدرتمند خواهد داشت. نگهدارنده در برابر همه وسوسه ها همانطور که روح کامل از لانه زنبوری بیزار است.

READ  ابطال طلسم خوراندنی

همانطور که روحی که پر از رضایت های نفسانی، زمینی و نفسانی است، در شیرین ترین چیزهای معنوی هیچ ذوقی و مزه ای نمی یابد.

نوشتن دعا ازدواج | پس کسی که از مهربانی خدا راضی است، مانند مغز و فربه – یعنی هر روز در ضیافت شراب، شراب بر خرچنگ، 45 و به خوبی تصفیه شده است.

نسبت به طعمه‌ها و جذابیت‌هایی که در وسوسه‌های غالب نهفته است، تحقیر می‌کند و ایمن است. کسی که کلام صبر مسیح را چنین نگه می‌دارد.

نوشتن دعا ازدواج | همیشه ملاحظات و اصول را حفظ می‌کند – مزایای اخلاقی و واقعی حفظ. او دارای ملاحظاتی است که بر روح او در راه رفتن مجدانه با مسیح تأثیر می گذارد.

او علاوه بر احساس وظیفه ای که همیشه بر دوش اوست، نگرانی مسیح را که روحش دوست دارد، در او و راه رفتن دقیق او می داند.

نوشتن دعا ازدواج | او معتقد است که حضور مسیح با اوست و چشمش به اوست. که او به قلب و راه های خود می اندیشد، به عنوان کسی که به شدت نگران تبعیض خود از خود، در زمان آزمایش است.

بنابراین مسیح خود را برای انجام دادن نشان می دهد (مکاشفه 2: 19-23). او همه را در نظر می گیرد – آنچه را که قابل قبول است، آنچه را که رد می شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =