دعانویس

نوشتن دعای محبت

نوشتن دعای محبت | به آنچه می توانی انجام دهی نگاه کن و اجازه نده کاری که نمی توانی انجام دهی به تو ظلم کند. بلکه آن را به عنوان یک ماجراجویی در آینده در نظر بگیرید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تمرین مراقبه اجازه می دهد تا این پیشرفت اتفاق بیفتد. از آنجایی که در حین دویدن ماراتن از تکنیک ملایمت استفاده کردم.

نوشتن دعای محبت

نوشتن دعای محبت | این به من این امکان را داد که متوجه شوم برای مسابقه تمرین کرده ام و کاملاً قادر به انجام آن هستم. من با خودم مهربان بودم.

استاد | با درد و شادی حاضر بودم، و ذهنم را با سناریوهای بی پایان از آنچه ممکن است اشتباه پیش برود پر نکردم. ملایمت به من اجازه می داد موانع پیش بینی نشده را بپذیرم.

نوشتن دعای محبت | ملایمت را می توان با افکار ساده توسعه داد. اول، قدر خود را بدانید و با خودتان دوست شوید.

این باعث شد که با خودم در مورد تمام نشدن صحبت نکنم. بنابراین ملایمت به موضوعی تبدیل شد که اعتماد به نفس را حفظ کند و در عین حال خود را بیش از حد غرق نکرده و در عین حال مسابقه را عینیت بخشد.

نوشتن دعای محبت | اگر مسابقه را عینیت بخشم، حریف من می شود. اگر من به سادگی مسابقه را با صمیمیت کامل با ملایمت اجرا کنم، متحد من می شود.

ملایمت به ما این امکان را می دهد که از تمام جنبه های آنچه در محیط اتفاق می افتد استفاده کنیم و یک پایگاه مثبت در اطراف آن ایجاد کنیم.

READ  دعا نویسی برای جذب پسر

نوشتن دعای محبت | ملایم بودن یعنی درک این موضوع که زندگی سفری است که سزاوار توجه مداوم است. بنابراین این ملایمت است که به ما امکان می دهد یک ماراتن را تمام کنیم.

نه اینکه به خودمان فشار بیاوریم تا فوراً به مسابقه بعدی فکر کنیم. ملایمت یعنی “فقط انجام دادن آن” به گونه ای که بتوانیم آن را بارها و بارها انجام دهیم.

نوشتن دعای محبت | بدون نگرانی بیشتر کار کنید مردم راه‌های مختلفی برای مقابله با استرس دارند – خوردن، نوشیدن، ورزش، و اکنون مدیتیشن.

مدیتیشن، مطمئناً یکی از اولین تسکین دهنده های استرس، بر این اصل استوار است که بدانیم ذهن چه چیزی را می تواند تحمل کند.

نوشتن دعای محبت | چه چیزی را نمی تواند و سپس افزایش توانایی خود برای کنترل بیشتر. مدیتیشن نیز بر اساس عدم فعالیت زیاد است.

هر یک از ما مقداری طبیعی داریم که قادر به تحمل آن هستیم. معمولاً یک نقطه اوج وجود دارد که در آن بار در هر دو سطح کلان و خرد از قابل مدیریت به غیرقابل مدیریت تغییر می کند.

نوشتن دعای محبت | سطح کلان به کل چرخه زندگی ما مربوط می شود. به طور کلی، با افزایش سن، سطح استرس افزایش می یابد، فقط به این دلیل که فعالیت های بیشتری را به زندگی خود اضافه می کنیم.

مدرسه، رابطه، کار، خانواده. سطح میکرو روز به روز است. حتی در یک دوره بسیار پر استرس از زندگی ما، برخی از روزها استرس کمتری نسبت به روزهای دیگر خواهند داشت.

نوشتن دعای محبت | در دوره ای از زندگی ما که استرس کمتری دارد، هنوز روزهای پر استرسی وجود خواهد داشت. با وجود تمام پیشرفت های تکنولوژیکی عصر ما، توانایی ما برای مقابله با استرس لزوماً بهبود نیافته است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =