دعانویس

نوشتن دعای محبت فوری

نوشتن دعای محبت فوری | این فصل همچنین به باورهای سنتی یوگا می‌پردازد که بر تکنیک‌ها و تمرین‌های این کتاب تأثیر گذاشته‌اند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اما عقل و قلب درونی خود را از دست داده ایم. ما آگاهی خود را از دست داده ایم.

نوشتن دعای محبت فوری

نوشتن دعای محبت فوری | هر چه به دست می آوریم، به قیمت جان خود به دست می آوریم.» یوگی اشوکاناندا S چرا آرامش داشته باشید؟

استاد | تمرینات انتهای فصل شما را با تشویق به خودآزمایی، خودآگاهی و پذیرش خود، سفر خودشناسی را آغاز می کند. ما روشنفکرتر شده ایم.

نوشتن دعای محبت فوری | مهار انرژی بدن لطیف خود و به دست آوردن خودشناسی، کلید آرامش در خود واقعی شما و درک قدرت درونی شماست.

علم چیزی است که مورد تحقیق، محسوس و در نتیجه به طور کلی مورد اعتماد است. آرامش واقعی علمی است که توسط بسیاری از یوگی ها، مقدسین و حکیمان باستانی و امروزی تجربه و توصیف شده است.

نوشتن دعای محبت فوری | فقط این نیست که بتوانید استراحت کنید (این کاری است که هنگام خواب انجام می دهید) و همچنین نشستن در مقابل تلویزیون با نوشیدنی سفت بعد از یک روز کاری سخت نیست.

ما مدیتیشن را با آرامش مرتبط می‌دانیم، اما تمرین‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌تواند به آرامش ذهن و سیستم عصبی کمک کند. آرامش عمیق شامل تعامل و درگیری بدن و ذهن است.

نوشتن دعای محبت فوری | این شما را از افکار، خاطرات و احساسات دردسرساز و تکه تکه رها می کند تا ذهن شما شفاف و هوشیار، کامل و کامل باشد.

READ  طلسم ثروت

آرامش می تواند یک درمان کامل باشد که اگر به طور منظم از آن استفاده شود، شما را در سلامت مطلوب نگه می دارد و به شما امکان می دهد سکون، سکوت درونی، خود واقعی و منبع خلقت خود را دوباره کشف کنید.

نوشتن دعای محبت فوری | بسیاری از ما بیش از حد کار می کنیم، بیش از حد تحت فشار و تحریک هستیم. جهان دارای تهدیدات و خطرات زیادی – واقعی و خیالی – است که باعث استرس ما می شود.

ما هرگز از آخرین اخبار یا فشارهای ارتباط فوری، یادآوری ها و به روز رسانی ها دور نیستیم. ما به این باور رسیده‌ایم که باید دائماً برای خود اهدافی تعیین کنیم.

نوشتن دعای محبت فوری | به دنبال تجربیات جدید هیجان‌انگیز باشیم. ما رقابتی و قضاوت‌کننده می‌شویم و خود را با دیگران مقایسه می‌کنیم و استانداردهای غیرممکن بالایی را برای خود تعیین می‌کنیم.

رسانه های جمعی این روند را تشویق می کنند زیرا مردم هر رویداد، کسب، موفقیت (و گاهی اوقات شکست) را در زندگی خود پخش می کنند تا توجه را به خود جلب کنند.

نوشتن دعای محبت فوری | ممکن است دقایق و ساعات فراغت خود را با تفریح ​​پر کنیم، اما آرامش واقعی چیزی است که به ندرت برای آن وقت می گذاریم.

حتی ممکن است برخی افراد بپرسند که آیا آرامش و آرامش درونی واقعاً ارزشمند است زیرا از بیرون به نظر می‌رسد که هیچ چیز بدی نیست.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + دوازده =