دعانویس

نوشتن دعای محبت شوهر به زن

نوشتن دعای محبت شوهر به زن | در عوض، یوگا و مدیتیشن را در زندگی ام ادغام می کنم و آنها را همراه با هر چیز دیگری زندگی می کنم. در اولین و دومین سفرم به لندن، احساس غرق شدن و فرسودگی می‌کردم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | زیرا قبلاً چنین کلانشهری را تجربه نکرده بودم. من واکنشم را برای معلمم توضیح دادم و او پاسخ داد: «تو نمی‌دانی چگونه مدیتیشن کنی.» و بنابراین برنامه‌ای کشیدم… به دنبال شلوغ‌ترین مکان لندن گشتم و آن را در خیابان آکسفورد کشف کردم.

نوشتن دعای محبت شوهر به زن

نوشتن دعای محبت شوهر به زن | برای خودم وظیفه گذاشتم در ساعات اوج خرید در آنجا مراقبه کنم. اگر نقطه ای پیدا کردم و ثابت ایستادم و سعی کردم مدیتیشن کنم (ننشستم چون نمی خواستم به خودم توجه کنم).

استاد | این کار را انجام دادم تا اینکه توانستم سکوت درونم را در میان همه شلوغی های بیرونی دوباره کشف کنم. هنگامی که به مکانی از سکوت درونی رسیدم و آرامشی را که در درون وجود دارد یافتم.

نوشتن دعای محبت شوهر به زن | من به تمرین خودم به عنوان نسخه ای برای زندگی ام یا سرگرمی فکر نمی کنم که بتوانم در یک مهمانی شام درباره آن صحبت کنم.

از اطرافم غافل بودم – نه چیزی می شنیدم و نه هیچ چیز نمی توانست مرا آزار دهد! من از سال 2005 در بریتانیا زندگی می‌کنم و تکنیک‌ها و روش‌های مختلفی را آموزش می‌دهم.

نوشتن دعای محبت شوهر به زن | از جمله آن‌هایی که در این کتاب و همچنین سایر موارد ذکر شده است تا به مردم کمک کنم با خودشان ارتباط برقرار کنند و با هر چیزی که در اطرافشان است، احساس تعادل پیدا کنند.

READ  شکستن طلسم در خواب

این روش ها ابزارهایی را برای پشت سر گذاشتن شرایط و موقعیت های ناآرام، رشد و زندگی سالم تر و شادتر فراهم می کنند.

نوشتن دعای محبت شوهر به زن | تدریس من از سالها مطالعه، تمرین و تجربه در کنار معلمانم، دوستانم و همه دانش آموزانم ناشی می شود.

من احساس می کنم مهم است که به سنت ها احترام بگذاریم و به ریشه های این اعمال، که از یوگی های باستانی آمده، وفادار بمانیم.

نوشتن دعای محبت شوهر به زن | اگرچه من توانسته ام این روش ها را متناسب با زندگی مردم قرن بیست و یکم تطبیق دهم، اما هیچ یک از اصالت و قداست خود را از دست نداده اند.

در هند، استادم، مرحوم گورودف دیلیپجی، و من بسیاری از این شیوه ها را آموزش دادیم که نتایج شگفت انگیزی داشت. تعدادی از افراد با آموزش و تشویق به من در این امر کمک کردند.

نوشتن دعای محبت شوهر به زن | آنها عبارتند از: من گوروجی، سوامی ویشواروپاندا. دندی سوامی سری هانساناندا ساراسواتی (برادرخوانده ماهاریشی ماهش یوگی)؛ مرحوم سری کریشنا اوجا؛ مستا بابا (خنده دارترین، قوی ترین شخصیت زندگی من)؛ پدربزرگ عزیزم، مرحوم سری لالجی؛ و البته دوستان عزیزم من عمیقا از کمک مری آتوود در جمع آوری و نوشتن این آموزه ها برای این کتاب قدردانی می کنم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =