نوشتن دعای محبت با زعفران


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نوشتن دعای محبت با زعفران | مردان برای ارضای شهوات نه تنها فرزندان خود را به قتل رسانده اند، بلکه بی رحمانه قربانی کرده اند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | رسول بت پرستی، و در نتیجه، همه خرافات را جزو کارهای جسمانی می داند (غلاطیان 5:20).

نوشتن دعای محبت با زعفران

نوشتن دعای محبت با زعفران | یعنی ثمره و محصول گناه ساکن. اکنون، از این روست که مردان آن خشونت وحشتناک و غیرقابل توصیف را به قانون طبیعت ذکر شده عرضه کرده اند.

استاد | من در جای دیگری بیان کرده‌ام که این افتضاح را به طور کامل بیان کرده‌ام. ممکن است به این نکته بسنده شود که آنها فرزندان خود را گرفتند و در آتشی ملایم خاکستر کردند.

نوشتن دعای محبت با زعفران | اما با این حال، این شر، از طریق تأثیر غیرمتمدنانه گناه، تشدید وحشتناکی دریافت کرده است.

بنابراین مزمورنویس در مزمور 106:37-38 به ما می‌گوید. در حزقیال 16:20-21 و در جاهای مختلف به همین نکته اشاره شده است.

نوشتن دعای محبت با زعفران | کاهنان بدجنسی که در قربانی کمک کردند و این تسکین را به آنها دادند، که سر و صدا و غوغا به پا کردند تا بدبختان پست ناله ها و ناله های غم انگیز نوزادان فقیر و در حال مرگ را نشنوند.

من فکر می کنم در این مورد ما نیازی به مدرک بیشتری نداریم. طبیعت گرایان نمی توانند هیچ توضیح منطقی ارائه دهند.

نوشتن دعای محبت با زعفران | آنها فقط می توانند نیروی مخفی آن ماهی کوچک را تحسین کنند که به گفته آنها یک کشتی را با بادبان کامل در میان دریا متوقف می کند.

READ  نوشتن دعا امروز

و ما باید اذعان کنیم که از قدرت ما خارج است که از آن نیروی مخفی و فریب غیرقابل جستجوی آن خائن، گناهی که نه تنها می تواند جلوی حرکت طبیعت را بگیرد.

نوشتن دعای محبت با زعفران | وقتی همه بادبان های آن آن را حمل می کنند، توضیح دهیم. از محبت به کودکان چنان پر شده اند، بلکه آن را با چنان خشونت و زور به عقب برانند که باعث شود.

مردان با فرزندان خود چنان رفتار کنند که مرد خوب با هیچ پاداشی برای معامله اجیر نمی شود. با سگش و ممکن است به ضرر بهترین ها نباشد.

نوشتن دعای محبت با زعفران | که بدانند و در نظر بگیرند که آنها این را در مورد خود و در خود دارند که در دیگران این تأثیرات را ایجاد کرده است.

مواردی از این دست را می‌توان در مورد همه گناهان دیگر علیه احکام اصلی قانون طبیعت، که بشر به آن آغشته یا بدنام شده است.

نوشتن دعای محبت با زعفران | بیان کرد – قتل والدین و فرزندان، همسران و همسران، لواط، محارم، و ظلم‌های مشابه. در همه چیزهایی که گناه در انسانها بر خلاف قانون وجود و وابستگی آنها به خدا غالب است.

قتل قابیل و هابیل، خیانت یهودا را با تشدید آنها چه حساب کنم. یا کثیفی و شرارت نرون را به یاد آورید، کسی که به نظر می‌رسید گناه نمونه‌ای از آنچه می‌تواند ذات انسان را به آن تحقیر کند طراحی می‌کند؟

نوشتن دعای محبت با زعفران | در یک کلام، تمام شهادت های کذب مطالعه شده، از پیش برنامه ریزی شده; تمام انتقام های خونین طراحی شده؛ تمام پلیدی ها و ناپاکی ها؛ تمام دشمنی با خدا و راههای او که در دنیاست.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 3 =

نوشته های مشابه