دعانویس

نوشتن دعای محبت از راه دور

نوشتن دعای محبت از راه دور | در عوض، یوگا و مدیتیشن را در زندگی ام ادغام می کنم و آنها را همراه با هر چیز دیگری زندگی می کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در اولین و دومین سفرم به لندن، احساس غرق شدن و فرسودگی می‌کردم.

نوشتن دعای محبت از راه دور

نوشتن دعای محبت از راه دور | زیرا قبلاً چنین کلانشهری را تجربه نکرده بودم. من واکنشم را برای معلمم توضیح دادم و او پاسخ داد: «تو نمی‌دانی چگونه مدیتیشن کنی.» و بنابراین برنامه‌ای کشیدم… به دنبال شلوغ‌ترین مکان لندن گشتم و آن را در خیابان آکسفورد کشف کردم.

استاد | برای خودم وظیفه گذاشتم در ساعات اوج خرید در آنجا مراقبه کنم. اگر نقطه ای پیدا کردم و ثابت ایستادم و سعی کردم مدیتیشن کنم (ننشستم چون نمی خواستم به خودم توجه کنم).

نوشتن دعای محبت از راه دور | من به تمرین خودم به عنوان نسخه ای برای زندگی ام یا سرگرمی فکر نمی کنم که بتوانم در یک مهمانی شام درباره آن صحبت کنم.

این کار را انجام دادم تا اینکه توانستم سکوت درونم را در میان همه شلوغی های بیرونی دوباره کشف کنم. هنگامی که به مکانی از سکوت درونی رسیدم و آرامشی را که در درون وجود دارد یافتم.

نوشتن دعای محبت از راه دور | از اطرافم غافل بودم – نه چیزی می شنیدم و نه هیچ چیز نمی توانست مرا آزار دهد! من از سال 2005 در بریتانیا زندگی می‌کنم و تکنیک‌ها و روش‌های مختلفی را آموزش می‌دهم.

از جمله آن‌هایی که در این کتاب و همچنین سایر موارد ذکر شده است تا به مردم کمک کنم با خودشان ارتباط برقرار کنند و با هر چیزی که در اطرافشان است، احساس تعادل پیدا کنند.

READ  طلسم مرگ تضمینی

نوشتن دعای محبت از راه دور | این روش ها ابزارهایی را برای پشت سر گذاشتن شرایط و موقعیت های ناآرام، رشد و زندگی سالم تر و شادتر فراهم می کنند.

تدریس من از سالها مطالعه، تمرین و تجربه در کنار معلمانم، دوستانم و همه دانش آموزانم ناشی می شود. من احساس می کنم مهم است.

نوشتن دعای محبت از راه دور | که به سنت ها احترام بگذاریم و به ریشه های این اعمال، که از یوگی های باستانی آمده، وفادار بمانیم. اگرچه من توانسته ام این روش ها را متناسب با زندگی مردم قرن بیست و یکم تطبیق دهم.

اما هیچ یک از اصالت و قداست خود را از دست نداده اند. در هند، استادم، مرحوم گورودف دیلیپجی، و من بسیاری از این شیوه ها را آموزش دادیم که نتایج شگفت انگیزی داشت.

نوشتن دعای محبت از راه دور | تعدادی از افراد با آموزش و تشویق به من در این امر کمک کردند. آنها عبارتند از: من گوروجی، سوامی ویشواروپاندا.

دندی سوامی سری هانساناندا ساراسواتی (برادرخوانده ماهاریشی ماهش یوگی)؛ مرحوم سری کریشنا اوجا؛ مستا بابا (خنده دارترین، قوی ترین شخصیت زندگی من)؛ پدربزرگ عزیزم، مرحوم سری لالجی؛ و البته دوستان عزیزم من عمیقا از کمک مری آتوود در جمع آوری و نوشتن این آموزه ها برای این کتاب قدردانی می کنم. او یک رویاپرداز خلاق است!


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 2 =