دعانویس

نوشتن دعای رزق و روزی فراوان

نوشتن دعای رزق و روزی فراوان | بنابراین نکته بعدی که تمرین می‌کنید این است که حواس‌تان را پرت نکنید. این نیاز به آگاهی دارد. واقعاً مهم نیست که چه نوع افکاری دارید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | وقتی متوجه شدید که در حال فکر کردن هستید، به سادگی تصدیق کنید که در حال فکر کردن هستید و توجه خود را به نفس خود برگردانید.

نوشتن دعای رزق و روزی فراوان

نوشتن دعای رزق و روزی فراوان | می‌توانید به خودتان بگویید: «الان نه فکر کن» یا به خود یادآوری کنید «اوه، داشتم فکر می‌کردم».

استاد | احساس بد نداشته باشید؛ فقط تا آنجا که می توانید سریع و ساده به نفس خود بازگردید.

نوشتن دعای رزق و روزی فراوان | بعد از اینکه این کار را برای چند دوره انجام دادید، ممکن است هوشیاری خود را از دست بدهید و به جای آن افکاری را که در مورد آن روز اتفاق افتاده است را دنبال کنید.

به این صورت است که در مراحل قرارگیری، جایابی مداوم و قرارگیری مکرر تمرین کنید. سعی کنید به آرامی و محکم ذهن خود را روی تنفس نگه دارید.

نوشتن دعای رزق و روزی فراوان | وقتی متوجه شدید که در حال فکر کردن هستید، به خود یادآوری کنید که به نفس بازگردید. دور کردن توجه شما از افکار و قرار دادن آن بر روی نفس، کانون مدیتیشن است.

که در این شکل ساده، به سادگی فرآیند حواس‌داشتن به تنفس، آگاهی از اینکه در حال فکر کردن هستید و توجه خود را به نفس باز می‌گردانید است.

نوشتن دعای رزق و روزی فراوان | همانطور که به طور مداوم و مکرر ذهن را با تنفس مرتبط می کنیم، ثبات ایجاد می کنیم.

READ  دعانویس محبت شوهر

این مرحله چهارم – توانایی نگه داشتن ذهن روی نفس بدون حواس پرتی – “قرارگیری نزدیک” نامیده می شود.

نوشتن دعای رزق و روزی فراوان | مدیتیشن ما پایدار است و ذهن ما کم کم رام می شود. اینگونه است که ما در آموزش مدیتیشن پایه ای ایجاد می کنیم. وقتی توانایی توجه به نفس را ایجاد می کنیم.

توانایی ما برای تمرکز بر هر شی یا تلاش دیگری تقویت می شود. زمانی که مدیتیشن را شروع می کنید، سعی کنید در هر جلسه بیست تا سی دقیقه مدیتیشن انجام دهید.

نوشتن دعای رزق و روزی فراوان | اگر ذهن شما به مدیتیشن عادت ندارد و این دوره‌های طولانی‌تر دشوار است، جلسات کوتاه‌تر ممکن است مفید باشد. حتی ده دقیقه می تواند مفید باشد.

به خصوص اگر چندین بار در طول روز تکرار شود. به عنوان مثال، می توانید ده تا پانزده دقیقه پس از بیدار شدن.

نوشتن دعای رزق و روزی فراوان | ده تا پانزده دقیقه قبل از ناهار، ده تا پانزده دقیقه بعد از ظهر و ده تا پانزده دقیقه در عصر مدیتیشن کنید. حتی اگر فقط ده یا بیست دقیقه در روز مدیتیشن می کنید، مفید است.

همانند دویدن، فرکانس به ساخت پایه کمک می کند. بعداً متوجه خواهید شد که سی دقیقه به سرعت و به راحتی می گذرد و به زودی چهل و پنج دقیقه تا یک ساعت مدیتیشن خواهید کرد.

نوشتن دعای رزق و روزی فراوان | بعداً، می توانید چندین ساعت متوالی انجام دهید. وقتی برای مدیتیشن می نشینید، تنظیم تایمر می تواند مفید باشد.

بدیهی است که خوب نیست که ساعت خود را مدام چک کنید، زیرا ممکن است متوجه شوید که قدرت های ماوراء طبیعی دارید که می تواند زمان را کاهش دهد.

READ  نوشتن دعای رزق و روزی مغازه

نوشتن دعای رزق و روزی فراوان | به طور سنتی، مراقبه‌کنندگان از بخور استفاده می‌کنند، نه تنها به‌عنوان یک عطر و بو کمک می‌کند تا آنها را بیدار نگه دارد.

بلکه به‌عنوان وسیله‌ای برای زمان‌بندی نیز استفاده می‌کند. بیشتر چوب های بخور حدود چهل دقیقه دوام می آورند و چوب ها را می توان به دو قسمت شکست.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =