دعانویس

نوشتن دعای رزق و روزی زیاد

نوشتن دعای رزق و روزی زیاد | اما پس از مدت کوتاهی تمرین، توانستم نفس خود را در عرض چند دقیقه پیدا کنم و آن را دنبال کنم. از طریق آموزش مداوم خود، از طیف گسترده ای از تکنیک های مراقبه استفاده کرده ام.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | از تثبیت ساده تمرکز ذهن، تجسم، مراقبه متفکرانه و استفاده از مانتراها.

نوشتن دعای رزق و روزی زیاد

نوشتن دعای رزق و روزی زیاد | همه اینها به توسعه برخی از جنبه های اساسی ذهن آگاهی بستگی دارد که می توانیم آن را با تمرینات قدرتی و آگاهی که می توانیم با انعطاف پذیری، استقامت و استقامت برابری کنیم.

استاد | در این فصل، من قصد دارم آموزش یکی از اساسی ترین و مفیدترین تکنیک های مراقبه را ارائه دهم. این فرآیند اساساً شامل توجه به تنفس است.

نوشتن دعای رزق و روزی زیاد | ذهنم قدرت این را نداشت که چیزی را که روی آن تمرکز کرده بودم بیشتر از چند لحظه نگه دارد.

این اغلب به دنبال نفس کشیدن یا تنفس آگاهانه گفته می شود. به ماندگاری مسالمت آمیز منجر می شود. برای تمرین در این تکنیک، ابتدا وضعیت مناسب را بگیرید.

نوشتن دعای رزق و روزی زیاد | در حالت صاف و راحت بنشینید. چه روی بالشتک یا روی صندلی نشسته اید، ستون فقرات خود را با انحنای طبیعی به صورت عمودی نگه دارید.

دست‌هایتان را روی ران‌ها بگذارید، بازوها و شانه‌ها را شل کنید. چانه کمی به داخل فرو رفته و پلک ها شل شده اند. صورت و فک خود را شل کنید.

READ  نوشتن دعای گشایش کار فوری

نوشتن دعای رزق و روزی زیاد | زبان نیز آرام است، نوک آن روی دندان های بالایی شما قرار دارد. دهان شما همیشه کمی باز است. اگر روی بالشتک می‌نشینید، قوزک‌هایتان را آزادانه روی هم قرار دهید.

اگر روی صندلی نشسته اید، هر دو پا را محکم روی زمین نگه دارید. نگاه خود را تقریباً شش فوت در مقابل خود قرار دهید.

نوشتن دعای رزق و روزی زیاد | حال ذهن خود را از فکر یا نگرانی فعلی خود دور کنید و با قاطعیت توجه خود را به تنفس معطوف کنید. این به عنوان قرارگیری شناخته می شود.

اولین مرحله از نه مرحله در روند تقویت و توسعه ذهن. اینها عبارتند از: قرار دادن، قرار دادن مداوم، قرار دادن مکرر، قرار دادن نزدیک، رام کردن، آرام کردن، کاملا آرام، یک نقطه، و آرامش. سه مرحله اول با تثبیت ذهن مرتبط است.

نوشتن دعای رزق و روزی زیاد | از آنجایی که ما قبلاً با ذهن کار نکرده ایم، اولین تجربه ما این است که به طور مداوم در حال حرکت است. ذهن دائماً مملو از افکار است.

این مرحله به یک آبشار تشبیه شده است. ذهن مانند سیلابی از آب است. در ابتدا، مهم است که از هجوم افکار غرق یا ناامید نشویم.

نوشتن دعای رزق و روزی زیاد | فقط تشخیص دهیم که چند فکر به ذهنمان می رسد. همانطور که به طور مداوم و مکرر توجه خود را به تنفس معطوف می کنیم، ذهن قوی تر و قوی تر می شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =