دعانویس

نوشتن دعای ترسیدن

نوشتن دعای ترسیدن | تمرین‌های این کتاب در زندگی من بسیار مؤثر بوده است، به من کمک کرد تا در شرایط سخت شخصی گذر کنم و زخم‌های عاطفی را التیام بخشم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | احساسات جریحه دار، ناامیدی، سردرگمی و میل در همه انسان ها مشترک است.

نوشتن دعای ترسیدن

نوشتن دعای ترسیدن | این احساسات می توانند باعث زخم یا درد در فرد شوند، تا حدی که به آگاهی خود فرد بستگی دارد.

استاد | بسیاری از مردم هنگام تلاش برای پیروی از تکنیک ها و تمرین های معنوی مشکلات روانی را تجربه می کنند. این مشکلات تا حدی نتیجه آموزش ضعیف هستند.

نوشتن دعای ترسیدن | تمرین یوگی آشوکاناندا مبتنی بر در آغوش گرفتن کل خود، با تمام خواسته ها، ناامیدی ها، سردرگمی ها، دردها، عشق و شادی هایش است.

اما همچنین زمانی به وجود می آیند که کسی خیلی سریع به یک وضعیت عمیق درونی پرتاب می شود بدون اینکه ابتدا ثبات روانی ایجاد کند.

نوشتن دعای ترسیدن | من با افرادی ملاقات کردم که فکر می کردند می توانند خود را از طریق تمرین معنوی یا با پیوستن به یک گروه معنوی تغییر دهند، اما چیزی در درون آنها تغییر نکرد.

تنها کاری که آنها انجام دادند این بود که از نظر روحی دوقطبی شدند و به طور فزاینده ای از ناهماهنگی بین زندگی که برای خود تصور می کردند و زندگی که در واقعیت زندگی می کردند ناامید شدند.

نوشتن دعای ترسیدن | تفکر عصر جدید اغلب مسئول این وضعیت است، زیرا عمدتاً با نتایج آنی سروکار دارد و خرید معنوی را تشویق می کند.

READ  طلسم ازدواج مردان

این به ما می گوید که می توانیم با به دست آوردن هویت جدیدی به عنوان یک متفکر مثبت، خود را درمان کنیم، یا حواس خود را از علائم یا علل ناراحتی یا بیماری دور کنیم.

نوشتن دعای ترسیدن | اما رشد معنوی واقعی در مورد رفع سریع و جایگزینی نیست. این نیاز به صبر، پذیرش و تحول دارد. وقتی یک سیستم اعتقادی یا فرآیند فکری جدید به دست می آوریم.

اغلب تحت این تصور قرار می گیریم که باید همیشه مثبت فکر کنیم. این هم غیر واقعی است و هم طاقت فرسا!

نوشتن دعای ترسیدن | وقتی به غرب آمدم واقعاً برایم جالب بود که بسیاری از مردم از داشتن احساسات منفی احساس گناه می کنند و سعی می کنند خود را از این افکار یا احساسات “پاکسازی” کنند.

مسیری به سوی خود واقعی‌تان شیوه‌هایی که من در این کتاب به اشتراک می‌گذارم به شما این امکان را می‌دهد که در خود واقعی‌تان آرام بگیرید.

نوشتن دعای ترسیدن | بدون اینکه مجبور باشید همیشه «شاد» باشید. از قضا وقتی این فشار برداشته می شود، احساس رضایت و رضایت بیشتری می کنیم.

ما بیشتر از الگوهای رفتاری خود آگاه می شویم و شکاف بین شخصیت مادی و خود معنوی ما بهبود می یابد. همانطور که دنیای ما به طور فزاینده ای عصبانی می شود.

نوشتن دعای ترسیدن | یافتن سکون درونی اهمیت بیشتری پیدا می کند. حتی زمانی که به یک خلوتگاه یا مکانی آرام می رویم، ممکن است اطرافمان ساکت باشد.

اما ما لزوماً در داخل ساکت نیستیم. شیوه‌های من مبتنی بر پذیرش کل خود و تلاش برای ایجاد حس انسانیت است.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + شش =