نحوه نوشتن دعا روی کاغذ


نظرات

مقاله علمی

دعانویس

نحوه نوشتن دعا روی کاغذ | گناه ساکن و سپس اگر شیطان با هر وسوسه ای خاص به یاری او بیفتد، غالباً همه محبت ها را شعله ور می کند و همه روح را دچار اختلال می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | خطری را که در گناه وجود دارد پنهان می کند. آن را می پوشاند زیرا قلاب با طعمه پوشانده شده است، یا توری با گوشت پخش می شود تا مرغ گرفته شود.

نحوه نوشتن دعا روی کاغذ

نحوه نوشتن دعا روی کاغذ | در واقع ممکن نیست که گناه، روح را به کلی از خطر آن محروم کند. نمی‌تواند آن را از تصور یا متقاعد کردنش مبنی بر اینکه «مزد گناه مرگ است» محروم کند [روم. 6:23]، و اینکه «قضاوت خدا این است که کسانی که گناه می‌کنند شایسته مرگ باشند».

استاد | اما این کار را می‌کند – چنان ذهن و عواطف را با طعمه‌ها و مطلوبیت‌های گناه جذب و تسخیر می‌کند که آنها را از تفکر واقعی و عملی در مورد خطر آن منحرف می‌کند.

نحوه نوشتن دعا روی کاغذ | بنابراین، وقتی می‌گویم گناه روح را درگیر می‌کند، با نمایش این زیبایی نقاشی‌شده کاذب یا ارضای وانمود شده گناه، بر تخیلات غلبه می‌یابد تا دل را طلب کند.

آنچه شیطان در اولین وسوسه خود انجام داد، آن گناه از آن زمان تاکنون انجام داده است. در ابتدا حوا با یادآوری خطر گناه از خود مراقبت می کند: “اگر آن را بخوریم یا لمس کنیم، خواهیم مرد” (پیدایش 3:3). اما به محض اینکه شیطان ذهنش را از زیبایی و فایده میوه برای عاقل کردن یک نفر پر کرد.

READ  دعا نویس استاد راد

نحوه نوشتن دعا روی کاغذ | چقدر سریع توجه عملی رایج خود را در مورد خطر خوردن آن، یعنی نفرین ناشی از آن، کنار گذاشت. وگرنه با امیدی بیهوده و تظاهر به اینکه نباید باشد، خود را تسکین می دهد.

زیرا مار به او گفته است! پس داوود در تجاوز بزرگ خود با فریب گناه فریفته شد. شهوت او راضی و خشنود شد.

نحوه نوشتن دعا روی کاغذ | عذاب گناه و خطر تخطی از او سلب شد; و بنابراین گفته می شود که او “خداوند را تحقیر کرد” (دوم سم. 12: 9)، به این دلیل که به شری که در قلبش بود.

و خطری که در تهدید یا تذکر شریعت وجود داشت توجه نکرد. اکنون گناه، هنگامی که برای این هدف بر روح فشار می آورد.

نحوه نوشتن دعا روی کاغذ | هزاران حیله را به کار می گیرد تا وحشت خداوند، پایان گناهان، و به ویژه آن حماقت عجیبی را که ذهن را به آن فرا می خواند، از او پنهان کند.

برای پنهان کردن آن باید از امیدهای عفو استفاده کرد. و توبه آینده آن را پنهان می کند. و شهوت فعلی آن را پنهان می کند.

نحوه نوشتن دعا روی کاغذ | موقعیت ها و فرصت ها آن را پنهان می کنند. شگفتی ها آن را پنهان خواهند کرد. تخفیف گناه آن را پنهان می کند. موازنه وظایف در برابر آن باید آن را پنهان کند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

نوشته های مشابه