ابطال طلسم

مرد اول ابطال طلسم دنیا

مرد اول ابطال طلسم دنیا | بدون این تعهد، ممکن است وسوسه شوید که وقتی شریکتان عصبانی می شود یا کاری را انجام می دهد که نمی توانید تحمل کنید یا زمانی که متوجه می شوید کناره گیری می کنید یا «از عشق می افتید» وسوسه می شوید که آن را ترک کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | البته، همیشه می توانید تصمیم بگیرید که رابطه را پایان دهید، اما تا زمانی که متعهد باشید، تمام تلاش خود را برای حفظ آن انجام خواهید داد.

مرد اول ابطال طلسم دنیا

مرد اول ابطال طلسم دنیا | شما متعهد هستید، تمام تلاش خود را برای حفظ آن انجام خواهید داد. همین امر در مورد مدیتیشن نیز صادق است. تعهد پایه و اساس تمرین مدیتیشن شماست.

استاد | بدون تعهد، زمانی که خسته هستید، سردرد دارید، تمایلی به انجام آن ندارید، ترجیح می دهید کار دیگری انجام دهید یا با برخی از موانعی که در فصل 13 به آنها اشاره می کنم برخورد نخواهید کرد، به مدیتیشن ادامه نمی دهید.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | وقتی متعهد به ازدواج یا یک رابطه تک‌همسری دیگر می‌شوید، با خود و شریک زندگی‌تان توافق می‌کنید که بدون توجه به آنچه که زندگی به ارمغان می‌آورد، در کنار هم بمانید.

در وهله اول متعهد به مدیتیشن باشید؟ شما باید انگیزه داشته باشید (به فصل 5 مراجعه کنید)، به این معنی که باید بدانید چگونه می توانید از آنچه مدیتیشن ارائه می دهد بهره مند شوید و باید دلایل شخصی قوی برای ادامه دادن داشته باشید.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | این دلایل ممکن است شامل تمایل به کاهش رنج یا استرس شخصی، آرزوی دستیابی به تمرکز و وضوح بیشتر و نگرانی برای رفاه دیگران باشد.

READ  دعانویس استاد دولتی

فرآیند تعهد معمولاً شامل پنج مرحله متمایز زیر است: باانگیزه شدن: اوه، زندگی دردناک است! باید بفهمم چطور با دردم کنار بیام.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | تنظیم قصد شما: من می دانم چه چیزی کمک می کند! من هر روز 30 دقیقه مدیتیشن می کنم!

توافق کردن با خودت: از الان تا آخر ماه قبول می کنم ساعت 7 صبح بیدار بشم و قبل از رفتن به سر کار نفس هایم را بشمارم.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | دنبال کردن: وای! نمی دانستم چقدر سخت است که برای مدت طولانی بی حرکت بنشینم، اما از شکستن توافقم با خودم امتناع می کنم!

افزایش شتاب: عجب! هرچه بیشتر مدیتیشن کنم، راحت تر می شود. من واقعاً شروع به لذت بردن از آن کردم.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | البته، این مراحل ممکن است به ترتیب متفاوتی رخ دهند و ممکن است متوجه شوید که برخی از آنها را بارها و بارها تکرار می کنید.

در واقع، تعهد از طریق تکرار مداوم عمیق تر می شود. ثابت قدم باشید، روز به روز دوباره ورزش کنید. اگر یک روز تمرین کنید و سپس یک هفته استراحت کنید، پیشرفت چندانی نخواهید داشت.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | در واقع، ممکن است به این دلیل که بدن خود را به تدریج آماده نکرده اید، عضله ای را تحت فشار قرار دهید یا به کمر خود آسیب بزنید.

همانطور که اکثر متخصصان تناسب اندام توصیه می کنند، به دلیل اینکه بدن خود را به تدریج تنظیم نکرده اید، به کمر آسیب می زنید.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | به همین ترتیب، هنگامی که مدیتیشن را تمرین می کنید، عضلات ذهنی و عاطفی خاصی مانند تمرکز، تمرکز حواس (توجه مداوم به هر چیزی که لحظه به لحظه ایجاد می شود) و آگاهی پذیرا در شما ایجاد می شود.

READ  طلسم زبان بند شوهر با نخ

(برای اطلاعات بیشتر در مورد این «عضلات» ذهنی و عاطفی به فصل 1 مراجعه کنید.) در اینجا نیز، ثبات کلیدی است. شما باید آن را حفظ کنید و آن را منظم نگه دارید، مهم نیست که هر روز چه احساسی دارید. در واقع، احساسات شما خوراکی را برای تمرین مدیتیشن شما فراهم می کند.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | زیرا آگاهی خود را از نفس خود گسترش می دهید تا طیف کاملی از تجربه خود را شامل شود. لازم نیست روش خاصی باشید.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | فقط ظاهر شوید و خودتان باشید! همانطور که یکی از استادان قدیمی ذن چینی می گفت: “بودای رو به خورشید، بودای ماه رو” – منظورش از خوشحالی یا غمگینی، پرانرژی یا خسته بودن، همین طور که هستی بنشین. به خصوص مراقب دو حالت افراطی باشید: تنبلی یا زیاده‌روی («ترجیح می‌دهم بخوابم، استراحت کنم، تلویزیون تماشا کنم») و کمال‌گرایی («من برای مدیتیشن آماده نیستم. من باهوش یا خوب یا به اندازه کافی متمرکز نیستم.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | به یاد داشته باشید، من در اینجا در مورد مدیتیشن برای مبتدیان صحبت می کنم – و علاوه بر این، بهترین راه برای تبدیل شدن به “به اندازه کافی خوب” برای مدیتیشن این است که فقط آن را انجام دهید! مهار کردن خود، چه روی و چه خارج از بالشتک به طور کلی، خویشتن داری کیفیت ذهنی است که شما را از انجام هر انگیزه یا خواسته ای که در مغزتان می گذرد باز می دارد.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | این به شما کمک می‌کند بین رفتار مفید و حمایت‌کننده و رفتار غیرحمایت‌کننده یا حتی مضر تمایز قائل شوید. اگر ورزشکار هستید، برای جلوگیری از خوردن غذاهای ناسالم یا بیرون ماندن تا دیروقت هنگام تمرین برای یک مسابقه بزرگ، به خویشتنداری نیاز دارید.

READ  دعانویس کنکور

مرد اول ابطال طلسم دنیا | اگر مدیتیشن کننده هستید، خویشتن داری می تواند در چندین سطح مختلف عمل کند: اگر ورزش نمی کنید، باغبانی را امتحان کنید اگرچه مدیتیشن شباهت های زیادی با تمرین و انجام یک ورزش دارد، اما برای برخی افراد، مراقبه ممکن است شبیه تر باشد.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | به باغبانی پس از کاشت بذر، سعی نمی کنید نهال ها را به زور از زمین خارج کنید، درست است؟ شما فقط آبیاری کنید و کود بدهید و سپس مقداری دیگر آبیاری کنید. در نهایت شاخه های کوچک به خودی خود ظاهر می شوند.

با ترکیبی پیچیده و مرموز از شیمی، ژنتیک، فوتوتروپیسم، و چه کسی می داند چه چیز دیگری به نور جذب می شود.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | نکته این است که شما مجبور نیستید بدانید – فقط باید نقش خود را انجام دهید و سپس از مسیر خارج شوید!

اگر گم شوید و بیش از حد آب دهید یا زمین را پیش از موعد مزاحم کنید، فقط در روند کار دخالت می کنید.

مرد اول ابطال طلسم دنیا | به همین ترتیب، شما باید به اندازه کافی تلاش مداوم در مدیتیشن خود انجام دهید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هجده =