متن ابطال طلسم


نظرات

مقاله علمی

ابطال طلسم

متن ابطال طلسم | پدر کیتینگ می‌گوید، وقتی به سوی خدا باز می‌شویم، متوجه می‌شویم که خدا «نزدیک‌تر از نفس کشیدن، نزدیک‌تر از فکر کردن، نزدیک‌تر از انتخاب – نزدیک‌تر از خود آگاهی است».

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در سال های اخیر، بسیاری از وزیران و رهبانان مسیحی تحت تأثیر معلمان هندو و بودایی قرار گرفته اند که به تعداد فزاینده ای در غرب ظاهر شده اند.

متن ابطال طلسم

متن ابطال طلسم | (به بخش «آمریکایی‌سازی مراقبه»، بعداً در این فصل مراجعه کنید.) در پاسخ، برخی شیوه‌های شرقی را با نیازهای مخاطبان مسیحی تطبیق داده‌اند.

استاد | دیگران، مانند پدر کیتینگ، به ریشه‌های متفکرانه خود پرداخته‌اند و شیوه‌هایی را احیا کرده‌اند که با عدم استفاده، غبارآلود شده بودند.

متن ابطال طلسم | برخی از مردم ممکن است ترجیح دهند بدون کلام «در درون خود به سوی خدا برگردند، گویی به او خیره شده اند». در هر صورت، همان دستورالعمل ها اعمال می شود.

مراقبه در یهودیت: نزدیک شدن به خدا به گفته رامی شاپیرو، خاخام سابق معبد بث اور در میامی و نویسنده کتاب حکمت حکیمان یهود، مفسران عرفانی کتاب مقدس شواهدی از مراقبه پیدا کرده اند که قدمت آن به ابراهیم، ​​بنیانگذار یهودیت می رسد.

متن ابطال طلسم | انبیای عهد عتیق ظاهراً از طریق روزه و اعمال زاهدانه وارد حالت‌های آگاهی تغییر یافته‌ای شدند و عرفا در چند قرن اول ق. در رویایی از حزقیال نبی تعمق کرد.

اما شاپیرو می‌گوید که اولین مراقبه رسمی یهودیان بر الفبای عبری متمرکز بود که زبان الهی بود که خدا از طریق آن جهان را خلق کرد.

READ  طلسم یهودی برای فروش خانه

متن ابطال طلسم | شاپیرو توضیح می‌دهد: «اگر می‌توانستید الفبا را ببینید، می‌توانید به منبع خلقت نگاه کنید و از این طریق با خود خالق یکی شوید.»

اندیشیدن در مورد ستارگان، خاخام آریه کاپلان در کتاب خود مراقبه یهودی، روشی سنتی را بر اساس آیه کتاب مقدس توصیف می کند: «چشمان خود را بلند کنید و ببینید چه کسی این [ستاره ها] را آفریده است، کسی که میزبان آنها را با شماره بیرون می آورد، او همه آنها را می خواند. به نام …» (اشعیا 40:26): 1. در یک شب صاف، دراز بکشید یا به راحتی بیرون از در بنشینید و به ستاره ها خیره شوید.

متن ابطال طلسم | در حالی که یک مانترا را تکرار می کنید، توجه خود را بر روی ستارگان متمرکز کنید که انگار در حال بررسی آنها هستید تا رمز و راز پشت آنها را فاش کنید.

می‌توانید از مانترا سنتی یهودی («استاد جهان») استفاده کنید تا به شما کمک کند تمرکز و احساس مقدس خود را عمیق‌تر کنید.

متن ابطال طلسم | یا با خیال راحت از مانترای مورد علاقه خود استفاده کنید. همانطور که خاخام کاپلان می گوید، شما “خدا را در اعماق آسمان ها می خوانید و به دنبال یافتن او فراتر از ستارگان، فراتر از محدودیت های زمان و مکان هستید.” 3. تا زمانی که می خواهید در تفکر خود بمانید.

متن ابطال طلسم | به گفته خاخام کاپلان، این مراقبه “می تواند فرد را به یک تجربه معنوی بسیار عمیق برساند.” مانند تمرین‌کنندگان در تمام ادیان خدامحور، مراقبان یهودی به طور سنتی از عبارات یا آیات مقدس به عنوان مانترا استفاده می‌کنند تا آنها را به خدا نزدیک‌تر کنند.

READ  دعانویس یهودی در بوشهر

متن ابطال طلسم | همانطور که یکی از استادان بزرگ حسیدی در مورد عبارت r’bono shel olam (“استاد جهان”) می گفت، اگر فقط آن را به طور مداوم تکرار کنید، به اتحاد با خدا خواهید رسید.

و دقیقاً این اتحاد است که مدیتیشن یهودی قصد دارد القا کند. مانند مسیحیت، یهودیت نیز در سالهای اخیر از تأثیرات شرقی برای احیای سنت های مراقبه خود الهام گرفته است.

متن ابطال طلسم | خاخام هایی مانند شاپیرو (که همچنین از مبتکران راماکریشنا هندوئیسم ودانتا است) و دیوید کوپر (که در مراقبه ذهن آگاهی بودایی آموزش دیده) با ساختن ترکیبی جدید از تکنیک های باستانی شرق و غرب، یک رنسانس مراقبه یهودی ایجاد می کنند.

متن ابطال طلسم | مراقبه در میان صوفیان: تسلیم در برابر خداوند با هر نفس از زمان حضرت محمد (ص) در قرن هفتم هجری قمری، صوفیان جامه‌های اسلام را بر تن کرده‌اند.

اما به گفته شابدا کان، معلم صوفی آمریکایی الاصل، ریشه های آنها بسیار دورتر، فراتر از محمد یا بودا یا دیگر معلمان مشهور، به اولین فرد بیدار باز می گردد.

متن ابطال طلسم | صوفیان مدعی هستند که همنشینی با سالکان عرفانی هستند که تنها هدفشان تحقق الوهیت در دل خود است. اشکال تصوف از قرنی به قرن دیگر و معلمی به معلم دیگر و از مکانی به مکان دیگر متفاوت بوده است، اما تعلیم اساسی یکی است: چیزی جز خدا نیست.

متن ابطال طلسم | به سوی یکی برای آماده شدن برای تمرین های مراقبه پیشرفته تر، صوفیان اغلب با یک درود شروع می کنند.

تلاوت یک عبارت مقدس هماهنگ با نفس. ساموئل لوئیس، استاد صوفی متولد آمریکا، که در سال 1971 درگذشت، تمرین زیر را آموزش داد: 1. شروع به راه رفتن به صورت ریتمیک و تنفس خود را با سرعت خود هماهنگ کنید – چهار قدم برای هر دم و چهار قدم برای هر بازدم.

READ  نوشتن دعا برای خوشبختی

متن ابطال طلسم | همانطور که راه می روید، عبارت “به سمت یکی” را تکرار کنید – یک هجا در هر قدم، با یک فضای بی صدا در مرحله چهارم.

توجه داشته باشید که ریتم تنفس شما در حین راه رفتن تقویت و توسعه می یابد. 3. تا زمانی که دوست دارید و با تمام وجود ادامه دهید.

متن ابطال طلسم | شبدا کان، معلم صوفی که با لوئیس درس خوانده است، می‌گوید: «صوفی‌ها 24 ساعت در روز زندگی در نفس را تمرین می‌کنند.

متن ابطال طلسم | مدیتیشن در تصوف عموماً به صورت ذکر یک عبارت مقدس، چه در سکوت و چه با صدای بلند، در حالی که نفس عمیق و موزون می‌کشد، است.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 7 =

نوشته های مشابه