لحظه شکستن طلسم گنج


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

لحظه شکستن طلسم گنج | شما همچنین فکر می کنید که تعداد زیادی از دنبال کنندگان او که تمام دارایی خود را فروختند یا بخشیدند یا پس انداز زندگی خود را صرف تبلیغات برای رویداد(ها) کردند، خجالت زده یا ناراحت خواهند شد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | سپس دوباره در 7 سپتامبر 1994، و متعاقباً در 21 می 2011، قبل از اینکه به 21 اکتبر 2011 بسنده شود. در این تاریخ ها، شما فکر می کنید که هارولد آن را ترک می کند و دیگر باور نمی کند که Rapture قریب الوقوع است.

لحظه شکستن طلسم گنج

لحظه شکستن طلسم گنج | اگرچه اقلیت کوچکی هر بار ابراز ناامیدی می کردند، اکثر آنها همچنان به هارولد اعتقاد داشتند. چرا؟ همه چیز در مورد این است که چگونه مغز موفق می شود.

استاد | چند بار در گذشته اشتباه کرده است. او پیش‌بینی کرد که دنیا در 21 مه 1988 به پایان می‌رسد.

لحظه شکستن طلسم گنج | دو مفهوم متضاد را منطقی یا حل کند: حالتی به نام ناهماهنگی شناختی. به عنوان مثال، مردم می دانند که سیگار می کشد، اما آنها به سیگار کشیدن ادامه می دهند.

این افکار ناسازگار با هم خوب کار نمی کنند. مردم با حذف یکی از دو مفهوم متضاد مشکل را حل می کنند. ترک دخانیات بسیار سخت تر از این است که بخواهیم بپذیریم سیگار بعید است شما را بکشد.

لحظه شکستن طلسم گنج | زیرا شما فردی سالم هستید و به هر حال، همه از چیزی می میرند. به عبارت دیگر، تغییر عقیده (که سیگار می تواند شما را بکشد) بسیار آسان تر از تغییر رفتار شما (سیگار کشیدن) است.

READ  دعای باطل شدن طلسم صوتی

بنابراین ناهماهنگی با منطقی کردن نظرات شما حل می شود، حتی اگر باعث شود چیزی عجیب را باور کنید. در مورد هارولد، هر بار او می‌توانست نشان دهد که چگونه محاسباتش (بر اساس تفسیر کتاب مقدس) کمی اشتباه بوده است.

لحظه شکستن طلسم گنج | او با اعتراف به یک شکست شخصی کوچک، موفق شد اقدامات پیروان خود را در تاریخ جدید متمرکز کند.

برای پیروان او، پذیرفتن اینکه رهبر آنها فراموش کرده است چند سال به معادله خود اضافه کند بسیار ساده تر بود تا اینکه باور کنند رفتارهای هدفمند رپچر آنها نادرست یا حتی خنده دار است.

لحظه شکستن طلسم گنج | هر چه آنها عمیق‌تر درگیر پیش‌گویی‌های هارولد بودند، غرور بیشتری در خطر بودند، ناهماهنگی شناختی بیشتری باید حل می‌کردند.

و بنابراین احتمال بیشتری برای درک هر توضیحی که هارولد می‌توانست ارائه دهد، بیشتر می‌شد. با این حال، پس از پیشگویی خود در 21 اکتبر 2011، هارولد ارائه تاریخ های جدید را متوقف کرد.

لحظه شکستن طلسم گنج | به نظر می رسید که تا حدودی تنبیه شده است. مدام این سوال پیش می آید که از اینجا به کجا می رویم؟

بسیاری از ما چند ماه پیش انتظار بازگشت خداوند را داشتیم، و بدیهی است که هنوز اینجا هستیم. رادیو خانواده همچنان در حال فعالیت است.

لحظه شکستن طلسم گنج | الان باید فکر کنیم؟ خدا به ما چه می آموزد؟ در مطالعه کتاب مقدس خود در چند سال گذشته، به این نتیجه رسیدیم که 21 می و 21 اکتبر تاریخ های بسیار مهمی در تقویم کتاب مقدس هستند.

ما اکنون معتقدیم که خداوند ما را به آن تاریخ ها هدایت کرد، اما درک کاملی به ما نداد. در واقع، ما اصلاً اهمیت صحیح آن ها را درک نکردیم.

READ  نوشتن دعا معراج

لحظه شکستن طلسم گنج | دلایلی برای استفاده مردم از 3 دو تاریخ ارائه کنید. ما منتظر خداوند هستیم و با رحمت او ممکن است در آینده اهمیت این دو تاریخ را به ما بفهماند.

شاید این دیدگاه جدید تا حدی به دلیل اعطای جایزه ریاضیات Ig Nobel در سال 2011 (به طور مشترک با چندین پیامبر دیگر) به دلیل “آموزش به جهان که هنگام انجام فرضیات و محاسبات ریاضی مراقب باشد” باشد.

لحظه شکستن طلسم گنج | دلایلی را برای استفاده افراد ارائه دهید اگر انتظار دارید که کاربران در مورد محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهید دچار تعارض شوند.

دلایل زیادی را برای آنها ارائه دهید که می‌توانند برای رفع ناهماهنگی شناختی و حفظ غرورشان دست نخورده استفاده کنند.

لحظه شکستن طلسم گنج | ناهماهنگی شناختی آنلاین می‌تواند توسط اثراتی مانند پشیمانی خریدار ایجاد شود.

که در آن خریدار برای توجیه قیمت بالای خرید و تمایل خود به یک کالا در مقایسه با احساسات بعدی خود نسبت به ارزش کالا تلاش می‌کند.

لحظه شکستن طلسم گنج | سایت‌ها به کاربران کمک می‌کنند این ناهماهنگی شناختی را با ارائه دلایل و شواهدی که رضایت آن‌ها را از محصول تقویت می‌کند (بررسی‌های مثبت، تصاویر افراد مشهوری که از محصول استفاده می‌کنند، و وعده‌هایی مبنی بر مزایایی که به سختی قابل کمیت هستند، مانند تایید اجتماعی ناشی از استفاده از محصول، برطرف کنند. محصول) به جای اینکه اجازه دهید.

لحظه شکستن طلسم گنج | آنها ناهماهنگی را با بازگرداندن محصول برطرف کنند. شرکت بهترین ساخته تبر می فروشد.

یکی از مدل های آن توسط گالری ساعتچی در لندن به نمایش گذاشته شد و بلافاصله آن را از یک شی مفید به یک اثر هنری تبدیل کرد.

READ  طلسم مهر

لحظه شکستن طلسم گنج | رنگ آمیزی راه راه روی دسته به تعداد محدود در هر طرح به انحصار و در نتیجه مطلوبیت افزوده می شود (همچنین به افکت تام سایر، در فصل پرخوری مراجعه کنید).

یک شرکت سخت افزاری است که تبر را نیز می فروشد. در Lowes، یک تبر هیکوری مشابه 30 دلار قیمت دارد.

لحظه شکستن طلسم گنج | گزینه 30 دلاری با ضمانت مادام العمر ارائه می شود، پس چرا نسخه 300 دلاری را انتخاب می کنید؟

عمدتاً به این دلیل که Best Made موارد فوق العاده زیادی را ارائه می دهد که به کاهش ناهماهنگی شناختی کمک می کند.

لحظه شکستن طلسم گنج | توضیحات محصول آن بیشتر شبیه مانیفست سبک زندگی در فضای باز است تا فهرستی از ویژگی ها. اگر بخواهید به صاحبان این تبر اشاره کنید.

که برای چیزی که برای خرد کردن چوب استفاده می شود ده برابر پول پرداخت کرده اند، مهمات زیادی برای شلیک دارند.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + چهار =

نوشته های مشابه