علائم شکستن طلسم


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

علائم شکستن طلسم | من قویاً تأکید شدید بر عشق، خلسه (احساسات گسترش یافته یا تغییر یافته) و تعهد پایدار را تشویق می کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | که در واقع زمانی کاملاً طبیعی و مفید می شود که از ارگاسم های متعارف خسته کننده اجتناب شود و با روش های نشاط بخش و سعادت بخش تبدیل به عمیق و همه رضایت بخش جایگزین شود.

علائم شکستن طلسم

علائم شکستن طلسم | و هیجان و عشق همیشگی آیا همیشه «آمدن» بودن خیلی بهتر از رفتن نیست؟ حتی اکثر کتاب‌های معنوی که اخیراً خوانده‌ام به نظر نمی‌رسد به فضایل، ارزش‌ها و فواید تجرد دست بزنند.

استاد | منظور من از «تجرد» حذف روابط محبت آمیز با جنس مخالف یا حذف دائمی حس طبیعی فرد نیست. این بیشتر تغییر جهت جنسیت و احساسات است، نه سرکوب آن.

علائم شکستن طلسم | تقریباً به طور کامل آن را نادیده می‌گیرند که گویی همه به نحوی معجزه‌آسا قادر به دستیابی به ارتفاعات عظیمی از آگاهی معنوی، عشق کامل، کامل هستند.

روابط، سعادت، شادی درونی و تمرکز، و غیره بدون هیچ گونه کاهش در از دست دادن مایعات خلاق و یا هیچ کمکی از تغذیه پیشرفته.

علائم شکستن طلسم | چگونه کسی می تواند انتظار داشته باشد که در این شرایط پیشرفت معنوی واقعی و پایدار داشته باشد؟

در یک مفهوم مشابه، چگونه در دنیا می توان انتظار داشت که از یک باتری دائماً تخلیه شده، انرژی بیشتری دریافت کرد؟

علائم شکستن طلسم | علیرغم عدم محبوبیت و درک گسترده در مورد تجرد، پرهیز از رابطه جنسی برای مدت طولانی مزایای آشکاری دارد که به نظر می رسد تعداد کمی از آن را درک یا قدردانی کنند.

READ  طلسم حرف شنوی شوهر

انرژی خلاق ذخیره شده که به درستی تغییر شکل داده شود، به فرد تقویت روانی مشخصی مانند حس هدف بیشتر، حافظه بهتر، تمرکز و علاقه بیشتر به انجام آنچه مورد نیاز یا مورد نیاز است.

علائم شکستن طلسم | می دهد و در عین حال به فرد احساس پاداش در انجام کار می دهد. فرد مشتاقانه منتظر انجام کارها به روشی خلاقانه است و در عین حال از انگیزه، سعادت، شادی، انعطاف پذیری، عزم و عشق به وظیفه خود لذت بیشتری می برد.

تا زمانی که انسان از پراکنده شدن یا تخلیه انرژی خلاق خود در باتلاق بی پایان شهوت جلوگیری کند، دستیابی به اهدافش و ابراز ارزش های بالاتری مانند عشق و محبت بی قید و شرط، اخلاق، پاکی و ازدواج معنوی آسان تر می شود.

علائم شکستن طلسم | تمرکز اصلی زندگی فرد باقی بماند. بدیهی است که اگر ماندن در این باتلاق به این آسانی (متاسفانه) نبود، پذیرش و دانش بسیار گسترده تری از مزایای آشکار زیست محیطی، اقتصادی، اجتماعی، جسمی و روانی تجرد وجود داشت.

بیشتر نیروی حیاتی و عصبی فرد به عنوان انرژی تولید مثل ذخیره می شود. انرژی حیاتی سلامت عاطفی و انرژی خلاق فرد به یکدیگر وابسته هستند.

علائم شکستن طلسم | بنابراین، هرگاه انرژی حیاتی فرد تمام شود، بخش زیادی از انرژی ذهنی و نشاط جسمی شفابخش او از بین می‌رود و به طرز شگفت‌انگیزی، نمی‌توان انرژی تولیدمثلی خود را بدون عارضه جانبی بهبود سلامت، با موفقیت یا به درستی افزایش داد!

حتی رویاها بیشتر، شادی‌بخش‌تر، رنگارنگ‌تر و معنوی‌تر هستند و امکان دستیابی به فرافکنی اختری، سامادی عمیق و آگاهی کیهانی در مدیتیشن نیز بسیار بهبود می‌یابد.

READ  دعانویسی گره گشایی

علائم شکستن طلسم | هر زمان که مایعات حیاتی از دست می‌رود (مخصوصاً اگر اغلب اوقات)، الهامات معنوی و اشتیاق فرد برای زندگی، در صورت وجود، به طور مرموزی در پس‌زمینه محو می‌شود.

نمی‌توان به اندازه‌ای عمیق مراقبه کرد یا در مورد مزایای هوشیاری بالاتر هیجان‌زده بود، یا حتی نمی‌توان همان شادی یا اشتیاق برای زندگی، یوگا و مدیتیشن را احساس کرد.

علائم شکستن طلسم | که قبل از از دست دادن انرژی حیاتی در دوره قبلی پرهیز از خودداری می‌کرد. رابطه جنسی یک اعتیاد طبیعی است که فرد به راحتی بارها و بارها در آن گیر می کند.

این اثر بخشی از برنامه یا قصد طبیعت است که همه ما را فریب می دهد تا یک عمر شادی ظریف، معنوی، پیشرفت و موفقیت را برای چند لحظه لذت متمرکز به ما هدیه دهیم.

علائم شکستن طلسم | وقتی آن هیجان تمام شد و به طور کامل تمام شد، واقعیت به وجود می‌آید، شور و شوق تمام می‌شود و اساساً چیزی جز حس پشیمانی باقی نمی‌ماند.

تنبلی خفیف، بی‌درخشی یا خستگی همه چیز را فرا می‌گیرد، در حالی که هر چیز دیگری در زندگی در مقایسه با هیجان شدیدی که قبلا وجود داشت، بلافاصله خسته‌کننده یا حتی افسرده‌کننده می‌شود.

علائم شکستن طلسم | حتی ممکن است یک نفر احساس کند خیلی بزرگتر از پنج دقیقه پیش! ممکن است همیشه به اثرات کاهش‌دهنده رابطه جنسی توجه نشود.

اما تأثیر کلی آن تا حدودی و با توجه به میزان رشد معنوی و حساسیت فرد هنوز کاملاً واقعی است. به عبارت دیگر، رابطه جنسی (مخصوصاً اگر بیش از حد زیاد باشد) می تواند شور و شوق فرد را برای گام برداشتن در چالش های زندگی کوتاه کند!

READ  نوشتن دعا برای فرزند نافرمان

علائم شکستن طلسم | به نظر می رسد این واقعیت ناگوار زندگی با بالا رفتن سن بدتر می شود، به خصوص اگر فراموش کند که مراقب سلامتی خود باشد.

با گذشت زمان، به نظر می رسد زمان نیز از بین می رود. با این حال، در حالی که پرهیز می کند، با گذشت زمان، فرد احساس می کند که زمان در حال ساخت است!

علائم شکستن طلسم | اگرچه رابطه جنسی یک بخش کاملاً طبیعی و ضروری از زندگی است، اما هدف دیگر بسیار شوم تری دارد، به جز ایجاد اعتیاد عاطفی به زیباترین یا خوش تیپ ترین اعضای بدن.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

نوشته های مشابه