علائم شکستن طلسم


نظرات

مقاله علمی

شکستن طلسم

علائم شکستن طلسم | من قویاً تأکید شدید بر عشق، خلسه (احساسات گسترش یافته یا تغییر یافته) و تعهد پایدار را تشویق می کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | که در واقع زمانی کاملاً طبیعی و مفید می شود که از ارگاسم های متعارف خسته کننده اجتناب شود و با روش های نشاط بخش و سعادت بخش تبدیل به عمیق و همه رضایت بخش جایگزین شود.

علائم شکستن طلسم

علائم شکستن طلسم | و هیجان و عشق همیشگی آیا همیشه «آمدن» بودن خیلی بهتر از رفتن نیست؟ حتی اکثر کتاب‌های معنوی که اخیراً خوانده‌ام به نظر نمی‌رسد به فضایل، ارزش‌ها و فواید تجرد دست بزنند.

استاد | منظور من از «تجرد» حذف روابط محبت آمیز با جنس مخالف یا حذف دائمی حس طبیعی فرد نیست. این بیشتر تغییر جهت جنسیت و احساسات است، نه سرکوب آن.

علائم شکستن طلسم | تقریباً به طور کامل آن را نادیده می‌گیرند که گویی همه به نحوی معجزه‌آسا قادر به دستیابی به ارتفاعات عظیمی از آگاهی معنوی، عشق کامل، کامل هستند.

روابط، سعادت، شادی درونی و تمرکز، و غیره بدون هیچ گونه کاهش در از دست دادن مایعات خلاق و یا هیچ کمکی از تغذیه پیشرفته.

علائم شکستن طلسم | چگونه کسی می تواند انتظار داشته باشد که در این شرایط پیشرفت معنوی واقعی و پایدار داشته باشد؟

در یک مفهوم مشابه، چگونه در دنیا می توان انتظار داشت که از یک باتری دائماً تخلیه شده، انرژی بیشتری دریافت کرد؟

علائم شکستن طلسم | علیرغم عدم محبوبیت و درک گسترده در مورد تجرد، پرهیز از رابطه جنسی برای مدت طولانی مزایای آشکاری دارد که به نظر می رسد تعداد کمی از آن را درک یا قدردانی کنند.

READ  نوشتن دعا با اسم مادر

انرژی خلاق ذخیره شده که به درستی تغییر شکل داده شود، به فرد تقویت روانی مشخصی مانند حس هدف بیشتر، حافظه بهتر، تمرکز و علاقه بیشتر به انجام آنچه مورد نیاز یا مورد نیاز است.

علائم شکستن طلسم | می دهد و در عین حال به فرد احساس پاداش در انجام کار می دهد. فرد مشتاقانه منتظر انجام کارها به روشی خلاقانه است و در عین حال از انگیزه، سعادت، شادی، انعطاف پذیری، عزم و عشق به وظیفه خود لذت بیشتری می برد.

تا زمانی که انسان از پراکنده شدن یا تخلیه انرژی خلاق خود در باتلاق بی پایان شهوت جلوگیری کند، دستیابی به اهدافش و ابراز ارزش های بالاتری مانند عشق و محبت بی قید و شرط، اخلاق، پاکی و ازدواج معنوی آسان تر می شود.

علائم شکستن طلسم | تمرکز اصلی زندگی فرد باقی بماند. بدیهی است که اگر ماندن در این باتلاق به این آسانی (متاسفانه) نبود، پذیرش و دانش بسیار گسترده تری از مزایای آشکار زیست محیطی، اقتصادی، اجتماعی، جسمی و روانی تجرد وجود داشت.

بیشتر نیروی حیاتی و عصبی فرد به عنوان انرژی تولید مثل ذخیره می شود. انرژی حیاتی سلامت عاطفی و انرژی خلاق فرد به یکدیگر وابسته هستند.

علائم شکستن طلسم | بنابراین، هرگاه انرژی حیاتی فرد تمام شود، بخش زیادی از انرژی ذهنی و نشاط جسمی شفابخش او از بین می‌رود و به طرز شگفت‌انگیزی، نمی‌توان انرژی تولیدمثلی خود را بدون عارضه جانبی بهبود سلامت، با موفقیت یا به درستی افزایش داد!

حتی رویاها بیشتر، شادی‌بخش‌تر، رنگارنگ‌تر و معنوی‌تر هستند و امکان دستیابی به فرافکنی اختری، سامادی عمیق و آگاهی کیهانی در مدیتیشن نیز بسیار بهبود می‌یابد.

READ  نوشتن دعا روی ظرف

علائم شکستن طلسم | هر زمان که مایعات حیاتی از دست می‌رود (مخصوصاً اگر اغلب اوقات)، الهامات معنوی و اشتیاق فرد برای زندگی، در صورت وجود، به طور مرموزی در پس‌زمینه محو می‌شود.

نمی‌توان به اندازه‌ای عمیق مراقبه کرد یا در مورد مزایای هوشیاری بالاتر هیجان‌زده بود، یا حتی نمی‌توان همان شادی یا اشتیاق برای زندگی، یوگا و مدیتیشن را احساس کرد.

علائم شکستن طلسم | که قبل از از دست دادن انرژی حیاتی در دوره قبلی پرهیز از خودداری می‌کرد. رابطه جنسی یک اعتیاد طبیعی است که فرد به راحتی بارها و بارها در آن گیر می کند.

این اثر بخشی از برنامه یا قصد طبیعت است که همه ما را فریب می دهد تا یک عمر شادی ظریف، معنوی، پیشرفت و موفقیت را برای چند لحظه لذت متمرکز به ما هدیه دهیم.

علائم شکستن طلسم | وقتی آن هیجان تمام شد و به طور کامل تمام شد، واقعیت به وجود می‌آید، شور و شوق تمام می‌شود و اساساً چیزی جز حس پشیمانی باقی نمی‌ماند.

تنبلی خفیف، بی‌درخشی یا خستگی همه چیز را فرا می‌گیرد، در حالی که هر چیز دیگری در زندگی در مقایسه با هیجان شدیدی که قبلا وجود داشت، بلافاصله خسته‌کننده یا حتی افسرده‌کننده می‌شود.

علائم شکستن طلسم | حتی ممکن است یک نفر احساس کند خیلی بزرگتر از پنج دقیقه پیش! ممکن است همیشه به اثرات کاهش‌دهنده رابطه جنسی توجه نشود.

اما تأثیر کلی آن تا حدودی و با توجه به میزان رشد معنوی و حساسیت فرد هنوز کاملاً واقعی است. به عبارت دیگر، رابطه جنسی (مخصوصاً اگر بیش از حد زیاد باشد) می تواند شور و شوق فرد را برای گام برداشتن در چالش های زندگی کوتاه کند!

READ  دعا نویسی جن

علائم شکستن طلسم | به نظر می رسد این واقعیت ناگوار زندگی با بالا رفتن سن بدتر می شود، به خصوص اگر فراموش کند که مراقب سلامتی خود باشد.

با گذشت زمان، به نظر می رسد زمان نیز از بین می رود. با این حال، در حالی که پرهیز می کند، با گذشت زمان، فرد احساس می کند که زمان در حال ساخت است!

علائم شکستن طلسم | اگرچه رابطه جنسی یک بخش کاملاً طبیعی و ضروری از زندگی است، اما هدف دیگر بسیار شوم تری دارد، به جز ایجاد اعتیاد عاطفی به زیباترین یا خوش تیپ ترین اعضای بدن.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هشت =

نوشته های مشابه