ابطال طلسم

علائم ابطال طلسم

علائم ابطال طلسم | وقتی تلویزیون تماشا می‌کنید، برای امتحان مطالعه می‌کنید، غذا می‌پزید، این برای هر کاری که انجام می‌دهید بسیار مهم است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | وقتی تلویزیون تماشا می‌کنید، برای امتحان مطالعه می‌کنید، غذا می‌پزید، ماشینتان را رانندگی می‌کنید، به موسیقی گوش می‌دهید یا با یک دوست صحبت می‌کنید.

علائم ابطال طلسم

علائم ابطال طلسم | حواس‌تان به این موضوع است. قبل از شروع به مدیتیشن به روش رسمی، ممکن است برای شما مفید باشد که آگاهی خود را کشف کنید.

استاد | ابتدا، توجه کنید که آگاه بودن چگونه است. آیا مواقعی در زندگی شما وجود دارد که از هیچ چیز آگاه نباشید؟ این فکر را کامل کنید: “من از … آگاهم.” این کار را بارها و بارها انجام دهید و متوجه شوید که آگاهی شما را به کجا می برد. آیا تمایل دارید بیشتر از احساسات درونی آگاه شوید یا بیرونی؟

علائم ابطال طلسم | اغلب اوقات، احتمالاً توجه زیادی به آگاهی خود نمی کنید. با این حال حقیقت این است که برای هر کاری که انجام می دهید بسیار مهم است.

آیا به افکار و خیالات بیشتر از تجربیات حسی لحظه به لحظه خود توجه می کنید؟ توجه داشته باشید که آیا اشتغال ذهنی به فعالیت ذهنی آگاهی شما را از آنچه در اینجا و اکنون در حال وقوع است کاهش می دهد یا خیر.

علائم ابطال طلسم | در مرحله بعد، به این نکته توجه کنید که آیا آگاهی شما بر روی یک شی یا حس خاص متمرکز است یا تمایل به گسترده تر و فراگیرتر بودن دارد.

READ  طلسم ثروت و قدرت

ممکن است متوجه شوید که آگاهی شما شبیه نورافکنی است که از شیئی به شی دیگر جریان دارد. توجه کنید که چگونه آگاهی شما بدون تلاش برای تغییر آن جریان می یابد.

علائم ابطال طلسم | آیا سریع از یک چیز به چیز دیگر جابجا می شود یا کندتر حرکت می کند و قبل از حرکت با هر جسم تماس برقرار می کند؟

تسریع و کاهش سرعت جریان آگاهی را آزمایش کنید و به احساس آن توجه کنید. ممکن است متوجه شوید که آگاهی شما بارها و بارها به سمت انواع خاصی از اشیاء و رویدادها کشیده می شود.

علائم ابطال طلسم | اما نه به دیگران. آگاهی شما به طور مکرر به کجا می رود؟ به نظر می رسد به طور انتخابی از کدام تجربه اجتناب می کند؟

اکنون به آرامی آگاهی خود را از یک کانون به کانون دیگر هدایت کنید. وقتی به صداها توجه می کنید، ممکن است متوجه شوید که برای لحظه ای دست های خود یا ناراحتی در پشت یا زانو را فراموش می کنید.

علائم ابطال طلسم | سعی کنید تا زمانی که می توانید روی یک موضوع مورد توجه تمرکز کنید. چه مدت می توانید قبل از اینکه ذهنتان به چیز بعدی بپرد، حواس شما پرت نشود؟

البته، شما قرار نیست تمام تلاش و انجام خود را فوراً رها کنید و فقط باشید، حتی زمانی که مدیتیشن می کنید.

علائم ابطال طلسم | شما باید با تمرین مدیتیشن و تمرکز تدریجی و ساده سازی تا زمانی که در حین مدیتیشن کمتر و کمتر انجام دهید – و بیشتر و بیشتر شوید، به آرامی تلاش کنید تا همه چیز را رها کنید.

READ  نوشتن طلسم محبت روی کاغذ

موارد زیر چند مرحله از مراحلی است که ممکن است در مسیر فقط بودن از آن ها عبور کنید: عادت کردن به یک جا نشستن ایجاد توانایی برای معطوف کردن توجه به درون تلاش برای تمرکز حواس پرت شدن دوباره و دوباره متمرکز شدن بیشتر احساس آرامش در حین شما مراقبه توجه به لحظات زودگذری که ذهن شما آرام می گیرد تجربه اجمالی کوتاه از سکون و آرامش و شاید بزرگترین پارادوکس از همه اینها اینجاست: اگر مراقبه را با پشتکار تمرین کنید.

علائم ابطال طلسم | ممکن است در نهایت متوجه شوید که هرگز خانه را ترک نکرده اید، حتی برای یک لحظه. توسعه و هدایت آگاهی: کلید مدیتیشن اگر، به قول قدیمی ها، یک سفر هزار مایلی تنها با یک قدم آغاز می شود، پس سفر مراقبه با پرورش آگاهی یا توجه آغاز می شود.

در واقع، آگاهی عضله ذهنی است که شما را همراهی می کند و در سفرتان حفظ می کند، نه تنها در آغاز، بلکه در هر مرحله از راه. مهم نیست که کدام مسیر یا تکنیک را انتخاب می کنید.

علائم ابطال طلسم | راز مدیتیشن در توسعه، تمرکز و هدایت آگاهی شما نهفته است. (اتفاقاً، توجه فقط آگاهی کمی متمرکز است، و من از این دو اصطلاح کم و بیش به جای یکدیگر در سراسر این کتاب استفاده می کنم.

به نوار کناری «آگاه شدن از آگاهی خود» مراجعه کنید.) برای درک بهتر نحوه عملکرد آگاهی، استعاره طبیعی دیگری را در نظر بگیرید. : سبک. ممکن است نور را بدیهی بدانید، اما اگر مهارت‌های خاص و حساسیت شدید نابینایان را توسعه ندهید، به سختی می‌توانید بدون آن کار کنید.

READ  روش باطل کردن طلسم با مدفوع سگ؟

علائم ابطال طلسم | آیا تا به حال سعی کرده اید چیزی را در یک اتاق تاریک پیدا کنید؟) همین امر در مورد آگاهی نیز صدق می کند: ممکن است ندانید که آگاه هستید.

اما حتی برای انجام ساده ترین کارها به آگاهی نیاز دارید. شما می توانید از نور به روش های مختلفی استفاده کنید.

علائم ابطال طلسم | شما می توانید نور محیطی ایجاد کنید که اتاق را به آرامی و به طور پراکنده روشن کند. می توانید نور را روی پرتو چراغ قوه متمرکز کنید تا به شما کمک کند وقتی اتاق تاریک است.

چیزهایی را پیدا کنید. یا می‌توانید همان نور را بگیرید و آن را در یک پرتو لیزر به قدری قوی متمرکز کنید که بتواند فولاد را قطع کند یا به ستاره‌ها پیام بفرستد.

علائم ابطال طلسم | به همین ترتیب، در مدیتیشن، می توانید از آگاهی به روش های مختلف استفاده کنید. شما می توانید با ایجاد تمرکز بر روی یک شی خاص، قدرت آگاهی خود را افزایش دهید.

برای فهرست مختصری از اشیاء مدیتیشن، بخش «مسیرهای مختلف در همان کوه» را در ابتدای این فصل ببینید.

علائم ابطال طلسم | سپس، وقتی تمرکز خود را تثبیت کردید، می‌توانید از طریق تمرین آگاهی پذیرا، آگاهی خود را گسترش دهید.

مانند نور محیط – برای روشن کردن طیف کامل تجربه شما. در مرحله بعد، می توانید حتی بیشتر تمرکز کنید تا احساسات مثبت را پرورش دهید


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + دوازده =