طلسم


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم | انرژی را از یک فرکانس به فرکانس دیگر (مثلاً از معنوی به احساسی) تبدیل می کنند و به عنوان واسطه بین زندگی درونی فرد و دنیای بیرونی عمل می کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ظاهراً وقتی باز و نسبتاً متعادل هستند بهترین کار را دارند. هنگامی که آنها بسته یا نامتعادل هستند – یک اتفاق رایج – ممکن است مشکلات، بیماری ها یا مسائل خاصی را تجربه کنید که با چاکراهای خاصی مطابقت دارد.

طلسم

طلسم | شکل 13-1: نقشه چاکراها (مراکز انرژی)، با نمادهای سنتی برای هر یک. چاکراها توسط کسانی که می توانند آنها را به عنوان چرخ های در حال چرخش یا گرداب های انرژی ببینند.

استاد | به طور خاص، افرادی که مرتب مدیتیشن می کنند ممکن است تمایل داشته باشند که چاکراهای بالایی خود (از قلب تا تاج) را نسبتاً راحت باز کنند.

طلسم | برای نقشه دقیق چاکراها، شکل 13-1 را ببینید. چاکراها در شکل به ترتیب از پایین به بالا نشان داده شده اند که چاکرای اول در پایه ستون فقرات و چاکرای هفتم در بالای سر قرار دارد.

در حالی که چاکرای پایینی خود را نسبتا بسته نگه می دارند. برای مثال، برای بسیاری از مردم داشتن تجربیات معنوی یا احساس عشق بی قید و شرط به همه موجودات آسانتر از رسیدگی به مسائل شخصی اصلی مانند اعتماد، امنیت، صمیمیت و ابراز وجود است.

طلسم | در نتیجه، این مراکز پایین ممکن است قبل از باز شدن نیاز به توجه ویژه و بررسی ظریف و ملایم داشته باشند.

هدف برخی از تکنیک‌های مدیتیشن بیدار کردن کندالینی و هدایت آن از طریق چاکراها تا رسیدن به تاج سر است، جایی که در نهایت در لحظه‌ای از روشنایی قدرتمند بیرون می‌آید.

READ  نوشتن دعا برای جذب دختر

طلسم | سایر تکنیک ها روی باز کردن و انرژی بخشیدن به چاکراهای خاص کار می کنند. (برای مثال، برای مراقبه هایی که قلب را باز می کنند، به فصل 11 مراجعه کنید.) تکنیک اصلی که در این کتاب پیشنهاد می کنم، به عنوان مراقبه ذهن آگاهی شناخته می شود.

به هیچ وجه بر چاکراها تمرکز نمی کند. اما افرادی که ذهن آگاهی را تمرین می کنند ممکن است باز شدن مراکز انرژی خاصی را به عنوان یک عارضه جانبی سفر مراقبه خود تجربه کنند.

طلسم | اتفاقاً، تانترای هندی، که هم در هندوئیسم و ​​هم در بودیسم شاخه‌هایی دارد، تنها سنتی نیست که در مورد چاکراها صحبت می‌شود. کابالیست‌های یهودی، دراویش صوفی، و حکیمان تائوئیست همگی سیستم‌ها و مراکز انرژی منحصربه‌فرد خود را دارند.

برای کمک به شما در شناخت آن‌ها. اگر این منفذها رخ دهند، من هر یک از چاکراها را با جزئیات در لیست زیر توضیح می دهم.

طلسم | علاوه بر تجربیاتی که توضیح داده شد، ممکن است زمانی که یک چاکرا نسبتا بسته است احساس سفتی یا انقباض در ناحیه داشته باشید و با باز شدن آن افزایش قابل توجهی انرژی داشته باشید.

اگر تمایل دارید از عبارات مثبت برای کمک به آرامش و باز کردن هر چاکرا استفاده کنید. چاکرای اول: در پایه ستون فقرات قرار دارد و با مسائل مربوط به بقا و ایمنی مرتبط است.

طلسم | وقتی این چاکرا نسبتاً بسته است، ممکن است احساس ناامنی و بی‌پایه‌ای داشته باشید، احتمالاً حتی نسبت به ظرفیت خود برای زنده ماندن وحشت کرده و بی‌اعتماد شوید.

همانطور که باز می شود، ممکن است احساس کنید انرژی از بدن شما به زمین جریان می یابد، همراه با تصاویر و احساسات مرتبط با ایمنی و بقا و همچنین یک احساس کلی از ثبات و اعتماد.

READ  دعانویس برای دفع همزاد

طلسم | بیان مثبت: “من در دنیا و بدنم امن و در خانه هستم.” چاکرای دوم: در قسمت پایین شکم حدود 2 اینچ زیر ناف قرار دارد و با مسائل جنسی، خلاقیت و وابستگی عاطفی مرتبط است.

وقتی نسبتاً بسته است، ممکن است از بدن خود خجالت بکشید، از نظر جنسی بازدارنده باشید، و از نظر عاطفی از دیگران جدا شوید. همانطور که باز می شود.

طلسم | ممکن است هجوم احساسات یا تصاویر جنسی را تجربه کنید، از جمله تصاویر احتمالی سوء استفاده یا اختلال در گذشته و همچنین احساس قدرت، بازیگوشی و جریان با دیگران.

بیان مثبت: “من موجودی خلاق، جنسی و احساسی هستم.” چاکرای سوم: در شبکه خورشیدی درست زیر دیافراگم قرار دارد و با مسائل مربوط به قدرت و اصالت بین فردی مرتبط است.

طلسم | وقتی این چاکرا نسبتاً بسته است، ممکن است اعتماد کردن (به خودتان یا دیگران)، تعیین مرزهای بین فردی، یا ابراز یا حتی تصدیق خشم یا آسیب پذیری خود دشوار باشد.

با باز شدن آن، ممکن است احساس خشم یا شرم و عمیق شدن و انبساط نفس خود را تجربه کنید که با احساس قدرت شخصی و سرزندگی همراه است.

طلسم | بیان مثبت: “من به خودم و دیگران اعتماد دارم.” چاکرای چهارم (که اغلب «چاکرای قلب» نامیده می شود): در مرکز قفسه سینه نزدیک قلب قرار دارد و با مسائل عشق و عزت نفس مرتبط است.

هنگامی که این چاکرا بسته است، ممکن است احساس تنفر، رنجش و بیگانگی از خود کنید، و ممکن است برای شما دشوار باشد که آزادانه عشق بدهید. همانطور که باز می شود.

READ  طلسم یهودی

طلسم | ممکن است رهایی از اندوه یا درد قدیمی را تجربه کنید، همراه با عشق یا شادی یا تلخی و احساس وسعت بی حد و حصر.

برای اطلاعات بیشتر در مورد باز کردن چاکرای قلب، به فصل 11 مراجعه کنید. عبارت مثبت: “من دوست دارم و ارزش دوست داشتن را دارم.” چاکرای پنجم (همچنین به عنوان “چاکرای گلو” شناخته می شود): در مرکز گلو قرار دارد و با مسائل بیان صادقانه، مستقیم و مسئولانه مرتبط است.

طلسم | وقتی نسبتاً بسته است، ممکن است برای شما دشوار باشد که احساسات، افکار یا نگرانی‌های خود را بدون رقیق کردن یا تحریف آنها به اشتراک بگذارید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 5 =

نوشته های مشابه