طلسم


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم | انرژی را از یک فرکانس به فرکانس دیگر (مثلاً از معنوی به احساسی) تبدیل می کنند و به عنوان واسطه بین زندگی درونی فرد و دنیای بیرونی عمل می کنند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ظاهراً وقتی باز و نسبتاً متعادل هستند بهترین کار را دارند. هنگامی که آنها بسته یا نامتعادل هستند – یک اتفاق رایج – ممکن است مشکلات، بیماری ها یا مسائل خاصی را تجربه کنید که با چاکراهای خاصی مطابقت دارد.

طلسم

طلسم | شکل 13-1: نقشه چاکراها (مراکز انرژی)، با نمادهای سنتی برای هر یک. چاکراها توسط کسانی که می توانند آنها را به عنوان چرخ های در حال چرخش یا گرداب های انرژی ببینند.

استاد | به طور خاص، افرادی که مرتب مدیتیشن می کنند ممکن است تمایل داشته باشند که چاکراهای بالایی خود (از قلب تا تاج) را نسبتاً راحت باز کنند.

طلسم | برای نقشه دقیق چاکراها، شکل 13-1 را ببینید. چاکراها در شکل به ترتیب از پایین به بالا نشان داده شده اند که چاکرای اول در پایه ستون فقرات و چاکرای هفتم در بالای سر قرار دارد.

در حالی که چاکرای پایینی خود را نسبتا بسته نگه می دارند. برای مثال، برای بسیاری از مردم داشتن تجربیات معنوی یا احساس عشق بی قید و شرط به همه موجودات آسانتر از رسیدگی به مسائل شخصی اصلی مانند اعتماد، امنیت، صمیمیت و ابراز وجود است.

طلسم | در نتیجه، این مراکز پایین ممکن است قبل از باز شدن نیاز به توجه ویژه و بررسی ظریف و ملایم داشته باشند.

هدف برخی از تکنیک‌های مدیتیشن بیدار کردن کندالینی و هدایت آن از طریق چاکراها تا رسیدن به تاج سر است، جایی که در نهایت در لحظه‌ای از روشنایی قدرتمند بیرون می‌آید.

READ  نوشتن دعا در زمان عادت ماهانه

طلسم | سایر تکنیک ها روی باز کردن و انرژی بخشیدن به چاکراهای خاص کار می کنند. (برای مثال، برای مراقبه هایی که قلب را باز می کنند، به فصل 11 مراجعه کنید.) تکنیک اصلی که در این کتاب پیشنهاد می کنم، به عنوان مراقبه ذهن آگاهی شناخته می شود.

به هیچ وجه بر چاکراها تمرکز نمی کند. اما افرادی که ذهن آگاهی را تمرین می کنند ممکن است باز شدن مراکز انرژی خاصی را به عنوان یک عارضه جانبی سفر مراقبه خود تجربه کنند.

طلسم | اتفاقاً، تانترای هندی، که هم در هندوئیسم و ​​هم در بودیسم شاخه‌هایی دارد، تنها سنتی نیست که در مورد چاکراها صحبت می‌شود. کابالیست‌های یهودی، دراویش صوفی، و حکیمان تائوئیست همگی سیستم‌ها و مراکز انرژی منحصربه‌فرد خود را دارند.

برای کمک به شما در شناخت آن‌ها. اگر این منفذها رخ دهند، من هر یک از چاکراها را با جزئیات در لیست زیر توضیح می دهم.

طلسم | علاوه بر تجربیاتی که توضیح داده شد، ممکن است زمانی که یک چاکرا نسبتا بسته است احساس سفتی یا انقباض در ناحیه داشته باشید و با باز شدن آن افزایش قابل توجهی انرژی داشته باشید.

اگر تمایل دارید از عبارات مثبت برای کمک به آرامش و باز کردن هر چاکرا استفاده کنید. چاکرای اول: در پایه ستون فقرات قرار دارد و با مسائل مربوط به بقا و ایمنی مرتبط است.

طلسم | وقتی این چاکرا نسبتاً بسته است، ممکن است احساس ناامنی و بی‌پایه‌ای داشته باشید، احتمالاً حتی نسبت به ظرفیت خود برای زنده ماندن وحشت کرده و بی‌اعتماد شوید.

همانطور که باز می شود، ممکن است احساس کنید انرژی از بدن شما به زمین جریان می یابد، همراه با تصاویر و احساسات مرتبط با ایمنی و بقا و همچنین یک احساس کلی از ثبات و اعتماد.

READ  شکستن طلسم مار در دفینه

طلسم | بیان مثبت: “من در دنیا و بدنم امن و در خانه هستم.” چاکرای دوم: در قسمت پایین شکم حدود 2 اینچ زیر ناف قرار دارد و با مسائل جنسی، خلاقیت و وابستگی عاطفی مرتبط است.

وقتی نسبتاً بسته است، ممکن است از بدن خود خجالت بکشید، از نظر جنسی بازدارنده باشید، و از نظر عاطفی از دیگران جدا شوید. همانطور که باز می شود.

طلسم | ممکن است هجوم احساسات یا تصاویر جنسی را تجربه کنید، از جمله تصاویر احتمالی سوء استفاده یا اختلال در گذشته و همچنین احساس قدرت، بازیگوشی و جریان با دیگران.

بیان مثبت: “من موجودی خلاق، جنسی و احساسی هستم.” چاکرای سوم: در شبکه خورشیدی درست زیر دیافراگم قرار دارد و با مسائل مربوط به قدرت و اصالت بین فردی مرتبط است.

طلسم | وقتی این چاکرا نسبتاً بسته است، ممکن است اعتماد کردن (به خودتان یا دیگران)، تعیین مرزهای بین فردی، یا ابراز یا حتی تصدیق خشم یا آسیب پذیری خود دشوار باشد.

با باز شدن آن، ممکن است احساس خشم یا شرم و عمیق شدن و انبساط نفس خود را تجربه کنید که با احساس قدرت شخصی و سرزندگی همراه است.

طلسم | بیان مثبت: “من به خودم و دیگران اعتماد دارم.” چاکرای چهارم (که اغلب «چاکرای قلب» نامیده می شود): در مرکز قفسه سینه نزدیک قلب قرار دارد و با مسائل عشق و عزت نفس مرتبط است.

هنگامی که این چاکرا بسته است، ممکن است احساس تنفر، رنجش و بیگانگی از خود کنید، و ممکن است برای شما دشوار باشد که آزادانه عشق بدهید. همانطور که باز می شود.

READ  ابطال هرگونه طلسم

طلسم | ممکن است رهایی از اندوه یا درد قدیمی را تجربه کنید، همراه با عشق یا شادی یا تلخی و احساس وسعت بی حد و حصر.

برای اطلاعات بیشتر در مورد باز کردن چاکرای قلب، به فصل 11 مراجعه کنید. عبارت مثبت: “من دوست دارم و ارزش دوست داشتن را دارم.” چاکرای پنجم (همچنین به عنوان “چاکرای گلو” شناخته می شود): در مرکز گلو قرار دارد و با مسائل بیان صادقانه، مستقیم و مسئولانه مرتبط است.

طلسم | وقتی نسبتاً بسته است، ممکن است برای شما دشوار باشد که احساسات، افکار یا نگرانی‌های خود را بدون رقیق کردن یا تحریف آنها به اشتراک بگذارید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + نوزده =

نوشته های مشابه