طلسم

طلسم یهودی برای فروش خانه

طلسم یهودی برای فروش خانه | در واقع، این همان کاری است که راج به ما گفته بود در مواجهه با مظنونی که به شدت مواد مخدر مصرف می کرد و خواستار شلیک گلوله بود، انجام داده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این بخش این تمرین را “تنفس رزمی” نامید. گروهبان مونته با خشکی اشاره کرد: «الان تو سوار کشتی هستی، چون من اسمش را جنگ گذاشتم، درست است؟

طلسم یهودی برای فروش خانه

طلسم یهودی برای فروش خانه | مشکی رنگش کردم تاکتیکی است تو آن را می‌خری.» آنچه از بحث گروهی به دست آمد این بود که افسران هوس کردند توانایی ساخت بر اساس تنفس رزمی را داشته باشند.

استاد | به طور خاص، چیزی که آنها به دنبال آن بودند توانایی “تنظیم مجدد” در طول و بعد از رویدادهای استرس زا بود.

طلسم یهودی برای فروش خانه | تنفس عمیق می تواند تاثیر آدرنالین بر مهارت های حرکتی ظریف و پردازش اطلاعات را کاهش دهد.

یکی از بزرگترین چالش های کار پلیس این است که اضطراب و عصبانیت تماس قبلی خود را به تماس بعدی منتقل نکنید.

طلسم یهودی برای فروش خانه | مردان و زنان حاضر در اتاق با ما، این توانایی تنظیم مجدد را به عنوان راهی برای تیز کردن لبه خود در حالی که در خیابان بودند دیدند.

این مفهوم توسط افسر جیک اشمیت، یک تازه کار در تیم SWAT که آنقدر جوان به نظر می رسید به خوبی خلاصه شد که همه او را “K-Through-8” نامیدند.

طلسم یهودی برای فروش خانه | او گفت: «شما به تماس بروید، تیراندازی می‌شود. و شما آن تماس را ترک می‌کنید، و معمولاً تماس بعدی، با یک سگ پارس می‌کنید.

READ  روش ابطال طلسم دفینه

شهروند واقعا ناراحت است و شما به نوعی می گویید: «واقعا؟ ناراحتی؟ من فقط به سراغ کسی رفتم که به تازگی تیر خورده است.» شما فقط باید دکمه تنظیم مجدد را فشار دهید.

طلسم یهودی برای فروش خانه | او گفت که به همان اندازه مهم این بود که ناراحتی روز را به زندگی شخصی خود بازنگردانید. جیک یک نوزاد تازه متولد شده و یک کودک نوپا در خانه داشت.

من می خواهم پدر خوبی برای آنها باشم و همچنین شوهر خوبی برای همسرم باشم. بنابراین فکر می‌کنم انجام این کار من را در زمان حال قرار می‌دهد و درگیر تکرار روز یا نگرانی در مورد فردا نیستم.

طلسم یهودی برای فروش خانه | جف با شدت سر تکان می داد. “شما شروع به مشاهده می کنید که چگونه همیشه چیزها را در این موقعیت ها وارد می کنید. شما پرخاشگری خود را می آورید.

ترس خود را به ارمغان می آورید.” اما حرکت هوشمندانه، جف توضیح داد، این است که آگاهانه اجازه دهید همه چیز وجود داشته باشد.

طلسم یهودی برای فروش خانه | بدون اینکه با آن مبارزه کنید. “به جای اینکه آن را از طریق تجربیات خود کم کنید، در واقع در حال باز شدن به تجربه هستید.

و این چیزی است که به شما امکان می دهد تنظیم مجدد کنید.” چندین سؤال در اتاق در مورد اینکه چگونه می توان این مهارت را در زمان واقعی به کار برد، وجود داشت.

طلسم یهودی برای فروش خانه | جف یک مخفف ساده اما متحول کننده دیگر به نام SURF را آماده کرده بود: توقف، درک، استراحت، آزادی. در واقع، او آن را از من گرفت. من به آن رسیدم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =