طلسم یهودی برای رضایت ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم یهودی برای رضایت ازدواج | من مثل یک فیکوس ظریف هستم. آیا این من را خودخواه می کند؟ یا خودآگاه؟ خط را کجا رسم کردی؟

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چه مستعد افسانه «مراقبه خودآزاری است» باشید یا نه، در این فصل ما چند روش مختلف را بررسی خواهیم کرد که به صراحت در مورد مراقبت از خود و دیگران هستند.

طلسم یهودی برای رضایت ازدواج

طلسم یهودی برای رضایت ازدواج | اولین مورد، مراقبه شفقت به خود است، که یکی از راه‌های وادار کردن مردم به یادگیری است، به قول جف، “چگونه در مورد خود بد بگویند”.

استاد | اعتراف می کنم که مدتی طول کشید تا بتوانم خودم را مجبور به انجام این نوع تمرین کنم. من آنها را به‌طور جبران‌ناپذیری مضحک و اجباری می‌دانستم.

طلسم یهودی برای رضایت ازدواج | من در مقابل، هیچ ابایی از مراقبت از خودم ندارم. از هر کسی در مدار من بپرسید، و آنها به شما خواهند گفت که اگر خواب، غذا، مدیتیشن و ورزش کافی نداشته باشم، انتظار بیش از حد از من دشوار است.

مثل اینکه روز ولنتاین را با چاقویی به گلویم جشن بگیرم. با این حال، مجموعه‌ای از علم وجود دارد که نشان می‌دهد مدیتیشن شفقت می‌تواند هم فواید سلامتی و هم فواید رفتاری داشته باشد.

طلسم یهودی برای رضایت ازدواج | به عبارت دیگر، می تواند باعث شود احساس بهتری داشته باشید و بهتر عمل کنید. در حالی که این شیوه‌ها گاهی اوقات به شکل غیرقابل تحملی ساخارین ارائه می‌شوند.

جف استعداد منحصربه‌فردی برای مرتبط‌سازی و کاربردی‌کردن آنها دارد. من یک دوست نویسنده با کمردرد مزمن دارم. او فردی بسیار دلسوز و سخاوتمند است.

READ  شکستن طلسم ماهی

طلسم یهودی برای رضایت ازدواج | اما درد او را خودخواه می کند. وقتی اوضاع بد می شود، تمام فکرش برای بقای خودش است.

همین اتفاق می‌تواند برای افرادی که درد عاطفی جدی دارند اتفاق بیفتد – حل مشکل من-من-من 24/7 است.

طلسم یهودی برای رضایت ازدواج | وقتی در آن حالت هستید، بودن در کنار دیگران بسیار سخت تر است. ما حتی واقعاً برای خودمان آنجا نیستیم.

نیمی از زمان هایی که در نهایت به دنبال راه حل های نیمه کاره می افتیم، یا با مشروبات الکلی یا کار یا رسانه های اجتماعی حواس خود را بی حس می کنیم یا حواسمان را پرت می کنیم.

طلسم یهودی برای رضایت ازدواج | بنابراین لازم نیست آسیب خود یا دیگران را احساس کنیم. حمایت به شکل دلسوزی به خود وجود دارد. این مهم ترین دارویی در جهان است که نیمی از مردم جهان فکر نمی کنند به آن نیاز دارند.

اما همه گاهی اوقات به آن نیاز دارند، زیرا همه روزهای سختی را پشت سر می گذارند. پذیرش این موضوع می تواند سخت باشد.

طلسم یهودی برای رضایت ازدواج | وقتی جوانتر بودم، روزهای سختی را می گذراندم، و سپس از خودم عصبانی می شدم که از ابتدا روزهای سختی را می گذراندم.

با ایده‌آل خانواده‌ام برای رواقی بودن و شکایت نکردن همخوانی نداشت. الگوی زندگی من سیلوستر استالونه از راکی ​​چهارم بود.

طلسم یهودی برای رضایت ازدواج | که حریف روسی او با لحنی قدردانانه گفت: “او مانند یک تکه آهن است.” با این تفاوت که من بیشتر شبیه یک تکه تخته خرده چوب ارزان قیمت ایکیا بودم که تماماً تاب خورده بود و خاک اره دنباله داشت.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 14 =

نوشته های مشابه