طلسم

طلسم گوهر شب چراغ

طلسم گوهر شب چراغ | شما باید شکست را به عنوان بخشی اجتناب ناپذیر و حتی سالم از فرآیند ببینید. وقتی از واگن پایین می آیید، فقط طرح را دوباره ارزیابی کنید و طرح جدیدی ارائه دهید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | همانطور که توماس ادیسون – که خودش با آزمایش های آزمایشگاهی غریبه نیست – مشهور است که گفته است: “من شکست نخورده ام.

طلسم گوهر شب چراغ

طلسم گوهر شب چراغ | من فقط ده هزار راه پیدا کرده ام که کار نمی کند.» به یاد داشته باشید: تاکتیک های مختلف برای افراد مختلف در زمان های مختلف کار می کند.

استاد | شما باید آزادانه به کاوش بپردازید، به جای تلاش برای از بین بردن آن از طریق اراده محض، راه‌هایی را که به مزایای مدیتیشن اجازه می‌دهد شما را جذب کند، سرهم بندی کنید.

طلسم گوهر شب چراغ | انتظار نداشته باشید که تمرین مدیتیشن را مانند یک نرم افزار در زندگی خود نصب کنید و هرگز به عقب نگاه نکنید.

نکته حرفه ای: اهداف واقع بینانه و قابل دستیابی را تعیین کنید یک زن جوان در ردیف اول در به ما گفت که در حال متعادل کردن شغل تمام وقت، یک رفت و آمد سه ساعته و سه بچه کوچک در خانه است.

طلسم گوهر شب چراغ | او برای مدتی توانسته بود علاوه بر همه اینها، روزانه بیست دقیقه مدیتیشن را در خود جای دهد.

اما در نهایت، او گفت: “من فقط متوقف شدم، زیرا نمی توانستم این کار را انجام دهم.” سپس یکی از دوستان به او توصیه کرد که فقط پنج دقیقه در روز بنشیند. «و متوجه شدم که از سی و پنج روز گذشته، فکر می‌کنم سی و دو نشسته بودم.

READ  پیج دعانویس تضمینی

طلسم گوهر شب چراغ | و من فقط در پنج دقیقه احساس شگفت انگیزی می کنم.” بینگو. من پاسخ دادم: «نیازی به داشتن چنین اهداف بلندپروازانه ای ندارید، اگر ریاضیات به نتیجه نرسیدند.» همانطور که روش‌های راه‌اندازی یک تمرین معمولی را آزمایش می‌کنید، بهتر است اهداف پایداری را تعیین کنید.

دوست من ریچی دیویدسون، یکی از عصب‌شناسان برجسته که تأثیر مدیتیشن بر سلامت و رفتار انسان را مطالعه می‌کند، هنگام ثبت‌نام سوژه‌های جدید برای مطالعاتش سؤال جالبی را مطرح می‌کند.

طلسم گوهر شب چراغ | او می‌پرسد: «فکر می‌کنید چقدر زمان می‌توانید تمرین کنید—و هر روز آن را انجام دهید؟» برخی افراد فقط شصت ثانیه را انتخاب می کنند (که ریچی می گوید برای ثبت نام کافی است).

من شخصاً دوستان زیادی را دیده ام که در مورد مدیتیشن هیجان زده می شوند و قصد خود را برای نشستن برای مدت زمان قابل توجهی هر روز اعلام می کنند.

طلسم گوهر شب چراغ | فقط برای ضربه زدن به صخره های سنگی ناامیدی و خودسرزنش کردن. درست است، اگر احساس می کنید جاه طلبی های متفکرانه شما خفه شده است.

پایین آوردن دید شما می تواند ناامید کننده باشد. با این حال، در حالی که تقریباً مطمئناً مراقبه هر چه بیشتر آن را انجام دهید مزایای بیشتری به همراه دارد، تعیین اهدافی که نتوانید به آنها دست یابید هیچ فایده ای ندارد.

طلسم گوهر شب چراغ | همانطور که جف به زن ردیف اول در گفت، ما باید بپذیریم که “ما دوره هایی از زندگی خود را سپری می کنیم.

که در آن زمان زیادی برای تمرین نداریم.” او گفت که این حرکت صرفاً برای اذعان به این است که «این حرف شماست


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + نوزده =