طلسم گنج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم گنج | اغلب، در بررسی تمرین مراقبه، این سوال مطرح می شود که در مورد چه چیزی مدیتیشن می کنید. در این رویکرد، مدیتیشن هیچ هدفی ندارد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شما با بدن، افکار و نفس خود کار می کنید، اما این با تمرکز کامل روی یک چیز متفاوت است. در اینجا، شما در مورد چیزی تعمق نمی کنید.

طلسم گنج

طلسم گنج | شما به سادگی به روشی ساده حضور دارید. تمرین با آنچه فوراً در دسترس شماست کار می کند. شما تجربه خود را از زنده بودن دارید.

استاد | شما ذهن دارید و بدن دارید. بنابراین شما با آن چیزها کار می کنید. شما همچنین با هر چیزی که در ذهنتان می گذرد کار می کنید، هر محتوا که باشد.

طلسم گنج | آرامشی که در مدیتیشن تجربه می کنیم، به سادگی این حالت انجام هیچ کاری نیست، که تجربه فقدان سرعت است.

مسائل جاری هر چه باشد، چه دردناک یا لذت بخش. هر آنچه را که تجربه می کنید، از آنجا شروع می کنید. شما همچنین از نفس خود استفاده می کنید که بخشی از بدن است و همچنین تحت تأثیر ذهن است. نفس کشیدن بیانگر این واقعیت است که شما زنده هستید.

طلسم گنج | اگر زنده ای، نفس می کشی. این تکنیک اساسی و مستقیم است: شما به نفس توجه می کنید. شما سعی نمی کنید از ذهن آگاهی تنفس برای سرگرمی خود استفاده کنید.

اما از ذهن آگاهی تنفس برای ساده کردن مسائل استفاده می کنید. شما ذهن آگاهی از بالا و پایین رفتن نفس را ایجاد می کنید. شما با روند تنفس همراه می شوید.

READ  طلسم

طلسم گنج | به طور خاص، شما با هر بازدم همراه می شوید. همانطور که نفس بیرون می رود، شما با آن بیرون می روید. و هنگامی که طغیان حل می شود، احساس می کنید که شما نیز در حال حل شدن هستید.

دم درونی یک شکاف، یک فضا است و سپس دوباره نفس را بیرون می دهید. بنابراین یک حس دائمی بیرون رفتن و کاهش سرعت وجود دارد.

طلسم گنج | در ابتدا، این تکنیک ممکن است تا حدودی جذاب باشد، اما به سرعت خسته کننده می شود. از نشستن و نفس کشیدن خسته می‌شوید.

بارها و بارها و بارها و بارها هیچ کاری انجام نمی‌دهید. ممکن است احساس کنید که یک احمق ناجور هستید.

طلسم گنج | خیلی جالب نیست ممکن است از اینکه خود را در این موقعیت قرار داده اید ناراحت شوید. همچنین ممکن است از افرادی که شما را به انجام این کار تشویق کرده‌اند ناراحت شوید.

شما ممکن است کاملاً احمق باشید، انگار که کیهان شما را مسخره می کند. سپس، همانطور که کمی آرام می شوید، شروع به یادآوری تجربیات گذشته، خاطرات می کنیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

نوشته های مشابه