طلسم

طلسم گشایش کار

طلسم گشایش کار | یک چیز بسیار مفید در مورد تمرین مدیتیشن با دیگران این است که به شما نشان می دهد که در واقع می توانید مدت زمان بیشتری از آنچه تصور می کردید بنشینید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | نشستن با یک گروه شما را تشویق می‌کند که به راه خود ادامه دهید. متوجه می‌شوید که می‌توانید مدیتیشن را انجام دهید، و می‌توانید از آن لذت ببرید.

طلسم گشایش کار

طلسم گشایش کار | حتی زمانی که دشوار است! وقتی با یک گروه مدیتیشن می کنید، مدت زمان جلسه برای شما مشخص می شود.

استاد | بسیاری از گروه ها جلسات مدیتیشن روزانه یا هفتگی را برای مدت زمان مشخصی برنامه ریزی می کنند: بیست دقیقه، نیم ساعت، چهل دقیقه یا یک ساعت.

طلسم گشایش کار | بسیاری از افراد آموزش های اولیه خود را در یک گروه دریافت می کنند و ممکن است تمرین مراقبه خود را در یک محیط گروهی آغاز کنند.

من متوجه شده ام که در خلال استراحت های گروهی چند ساعته، روزها یا هفته ها، تغییر طول جلسات مدیتیشن می تواند مفید باشد.

طلسم گشایش کار | عدم آگاهی از طول جلسات نیز می تواند آموزش خوبی برای شما باشد. برای مثال، ممکن است بدانید که از ساعت 9 صبح مدیتیشن را تمرین خواهید کرد.

تا ظهر در محل استراحت گروهی خود، اما لزوماً نمی دانید که هر جلسه مدیتیشن چقدر طول خواهد کشید. گاهی اوقات شما فقط پانزده دقیقه می نشینید.

طلسم گشایش کار | گاهی اوقات ممکن است یک ساعت مدیتیشن کنید. این غیرقابل پیش بینی بودن شما را تشویق می کند که با انتظارات کمتری بنشینید و به شما کمک می کند تا بفهمید که دقیقاً چه انتظاراتی دارید.

READ  دعانویس یهودی در بوشهر

نشستن به تنهایی تمرین روزانه اگر به تنهایی مدیتیشن می‌کنید، به‌ویژه زمانی که می‌خواهید یک تمرین مدیتیشن روزانه را ایجاد یا حفظ کنید.

طلسم گشایش کار | داشتن زمان مشخصی برای مدیتیشن، معمولاً در ابتدا یا پایان، مفید است. در صورت امکان، داشتن یک فضای جداگانه برای مدیتیشن در خانه یا محل کارتان نیز مفید است.

طول جلسه مدیتیشن شما ممکن است از روز به روز متفاوت باشد، و مدت زمان ممکن است ارتباط زیادی با خانواده و تعهدات کاری داشته باشد.

طلسم گشایش کار | اگر می توانید فقط ده یا پانزده دقیقه در روز را به نشستن اختصاص دهید، با آن شروع کنید. ممکن است متوجه شوید که می توانید.

زمان بیشتری را در تعطیلات آخر هفته یا زمانی که مرخصی دارید اختصاص دهید. اگرچه مدت زمانی که روزانه می نشینید ممکن است متفاوت باشد.

طلسم گشایش کار | قبل از اینکه هر روز جلسه خود را شروع کنید، مهم است که تصمیم بگیرید چه مدت می خواهید بنشینید و به آن توجه کنید.

اگر هدف مشخصی برای خود قائل نباشید، ممکن است بعد از پنج دقیقه تسلیم شوید. بنابراین قبل از شروع تصمیم بگیرید که چه مدت می خواهید بنشینید.

طلسم گشایش کار | اگر یک مربی مدیتیشن دارید، می‌توانید تمرین نشستن روزانه‌تان را نیز با او در میان بگذارید و برنامه‌ای برای افزایش میزان تمرین در هر هفته ارائه دهید.

یا اگر مربی ندارید، می‌توانید برنامه‌ریزی خود را تنظیم کنید تا از پانزده دقیقه در روز شروع کنید و تا یک ساعت کار کنید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + یک =