طلسم

طلسم چشم زخم

طلسم چشم زخم | من آنقدر از جف عصبانی بودم که به دلیل ناسزاگویی محض و خود ویرانگر، دیگر از انجام «به مهمانی خوش آمدید» امتناع کردم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | نظرات من در حاشیه شروع به رنگ آمیزی اسیدی کرد. (نمونه ای: “برای عشق به خدا…لطفاً دیگر به کلیشاها اشاره نکنید!”) جف مبهوت و متحیر به نظر می رسید.

طلسم چشم زخم

طلسم چشم زخم| سرقفلی حاصل از سفر جاده ای در خطر شدید تبخیر بود. وقتی روند تماس با افرادی را که در سفر جاده ای با آنها ملاقات کرده بودیم.

استاد | شروع کردیم تا ببینیم آیا توانسته ایم به آنها کمک کنیم تا مراقبه را شروع کنند، روحیه من حتی بدتر شد. ما بسیاری از آنها را ضبط شده از مراقبه های شخصی از جف فرستاده بودیم.

طلسم چشم زخم | کارلی ممکن است گهگاه توسط پری خشم سبقت گیرد. من به طور موقت تبدیل به فرت خشم شدم، یک حشره کوچک و بی ضرر که اتفاقاً به هاری مبتلا شد.

که امیدوار بودیم انگیزه واقعی ایجاد کند. نتایج اولیه به طور قطع مخلوط شد. سه ماه پس از جلسه ما در روز اول سفر جاده ای، من به همراهان خود از آخر هفته صبح بخیر آمریکا ایمیلی با موضوع «لحظه حقیقت» فرستادم.

طلسم چشم زخم | سارا هاینز پاسخ داد که نتوانسته است مشکل ثبات خود را برطرف کند. ران کلیبورن گفت که او هرگز شروع نکرده است. راب مارسیانو از دادن پاسخ مستقیم به من امتناع کرد.

جاش گروبن از طریق پیامک گفت که او برای چند هفته به طور پیوسته مدیتیشن کرده بود، اما پس از آن افت کرد.

READ  نوشتن دعا روی فلز

طلسم چشم زخم | اگرچه او کاملاً قصد داشت در مقطعی دوباره شروع به کار کند. (یک نکته مثبت: پس از صحبت صریح در مصاحبه ما در مورد نگرانی های شغلی خود، او با نامزدی جایزه تونی مفتخر شد.)

من با دانیل مونارو از برنامه الویس دوران تماس گرفتم، که ما همچنین یک برنامه ویژه برای او ایجاد کرده بودیم. مراقبه.

طلسم چشم زخم | او با ایمیلی پاسخ داد: لول! خیلی خوب نتونستم فایل رو باز کنم من مدام قصد داشتم به شما ایمیل بزنم و سپس همیشه فراموش کردم.

متاسف. آیا راهی برای ارسال با فرمت دیگری وجود دارد؟ متاسفم این پاسخ ها حداقل ناامید کننده بود. اگر حتی نمی‌توانستیم به افرادی که شخصاً ملاقات کرده‌ایم و مراقبه‌هایی را برای آنها طراحی کرده‌ایم کمک کنیم، این موضوع در مورد تز کل کتاب ما چه می‌گوید؟

طلسم چشم زخم | احساس می کردم دن کیشوت هستم. سپس همه چیز شروع به چرخش کرد. پائولا فاریس برگشت و گفت که برای چند هفته مدیتیشن کرده بود، متوقف شد.

اما دوباره با قدرت شروع کرد و در حال حاضر روزانه این کار را انجام می دهد. “تو من را فروختی!” او نوشت. او دریافت که انجام این تمرین تقریباً هر روزه به او آرامشی داده است که در زندگی بسیار پرمشغله اش به شدت هوس می کرد.

طلسم چشم زخم | بتانی واتسون، همچنین از برنامه الویس دوران، نوشت که او “چند بار در هفته جلسات کوتاهی انجام می دهد، معمولاً قبل از خواب، و این به من کمک می کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =