طلسم و جادو ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم و جادو ازدواج | در مجموع، مدیتیشن به شما این قدرت را می‌دهد که به آنچه در زیر یا فراتر از خود نهفته است، بهره ببرید. اسمش را خلاقیت بگذارید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اسم آن را حکمت ذاتی خود بگذارید. برخی از مردم به آن قلب شما می گویند. ایو – در حالی که مدیتیشن یک فناوری درونی شگفت انگیز است، بلیت یک طرفه برای بی عیب و نقص بودن نیست.

طلسم و جادو ازدواج

طلسم و جادو ازدواج | به همین دلیل است که من اولین کتابم را 10% شادتر نامیدم. این برای من فرصت زیادی برای ادامه به هم ریختگی می‌خرد.

استاد | اگر همسرم این کتاب را می‌نوشت، می‌توانست شواهد زیادی پشت تز خود «۹۰ درصد هنوز احمق» به دست بیاورد.

طلسم و جادو ازدواج | من کمتر درگیر خواسته‌ها و بیزاری‌هایم هستم، که به من چشم‌انداز وسیع‌تری داده است و گاهی اوقات طعم گشودگی عمیق و غیرقابل وصفی را به من می‌دهد.

به همین ترتیب، برادر کوچک‌ترم، مت، که همیشه از تظاهر من لذت می‌برد، استدلال می‌کند که عنوان اصلی اولین کتاب من باید از عیب‌های عمیق تا ناقص است.

طلسم و جادو ازدواج | کمال ممکن است ارائه نشود، اما چیزی عمیق و توانمند در واقع در دسترس است: این واقعیت که ذهن ما قابل آموزش است.

ما زمان زیادی را صرف کار روی سبد سهام، اتومبیل‌ها و طراحی داخلی خود می‌کنیم، اما تقریباً هیچ زمانی را صرف کار روی یک فیلتر که از طریق آن همه آن‌ها را تجربه می‌کنیم.

طلسم و جادو ازدواج | یعنی ذهنمان، نمی‌گذرانیم. بسیاری از ما تصور می کنیم که شادی را می توان تنها با کیفیت زندگی کاری، زندگی عاشقانه یا دوران کودکی مان سنجید.

READ  دعا نویس طلسم

البته اینها بسیار مهم هستند، اما چیزی که علم به ما نشان می دهد این است که شادی فقط چیزی نیست که برای شما اتفاق می افتد.

طلسم و جادو ازدواج | این یک مهارت است این یک عنوان بزرگ است که هم به تمرین شخصی من و هم به حرفه من به عنوان یک طرفدار مراقبه دامن زده است.

در ابتدای کار غیرمحتمل جانبی انجیلی خود، تصور کردم که اگر همه موارد فوق را توضیح دهم – تحقیقات علمی، کاربرد آشکار ذهن آگاهی، چهره های آرزومندی که اکنون در گروه مدیتیشن هستند.

طلسم و جادو ازدواج | همه فقط شروع به مراقبه می کنند. . این طوری با من کار کرد. به‌عنوان یک روزنامه‌نگار، وقتی به مطالعات نگاه می‌کردم، هر روز شروع به تمرین کردم.

مطمئناً منظورم این نیست که من یک آواتار نظم و انضباط هستم. یک شب پارسال، آنقدر کلوچه خوردم که خرخر کردم. داستان واقعی.

طلسم و جادو ازدواج | این قدرت اراده منحصر به فرد من نبود که باعث شد تا مدیتیشن را نسبتاً بدون مشکل اتخاذ کنم، بلکه درد بود. من از زمانی که پسر بچه بودم.

افسردگی و اضطراب اپیزودیک را تحمل کرده ام. هرکسی که زیر سقف کم ابر ناامیدی زندگی کرده باشد، اشتیاق من برای پذیرش یک پادزهر بالقوه را درک خواهد کرد.

طلسم و جادو ازدواج | وقتی برایم روشن شد که مدیتیشن می‌تواند به جلوگیری یا کاهش آنچه چرچیل آن را «سگ سیاه» می‌خواند کمک کند.

با کمک به من در فاصله گرفتن از الگوهای فکری گاهی اوقات تیره و تار و تکراری‌ام، ایجاد این عادت به یک مشکل تبدیل شد.

READ  دعانویسی برای عاشق کردن

طلسم و جادو ازدواج | اکنون متوجه شده‌ام که اتخاذ تا حدودی غیرعادی مدیتیشن روزانه باعث شد تا افسانه‌ها، باورهای غلط و خودفریبی‌هایی را که می‌توانند مردم را از مراقبه باز دارند دست کم بگیرم – و پیامی را هدایت کنم که هم بی‌هنر و هم کمی سرسختانه بود.

طلسم و جادو ازدواج | در اصل، استدلال من به هر کسی که از من می‌پرسید چگونه شروع کنم این بود: فقط آن را بمکید و انجامش دهید.

به نظر می رسد، تغییر رفتار انسان به این سادگی نیست. نه با یک شوت از راه دور. مطالعات نشان می دهد میلیون ها آمریکایی در حال مدیتیشن هستند.

طلسم و جادو ازدواج | من گمان می‌کنم که ده‌ها میلیون نفر دیگر مشتاق هستند – اما به نوعی قادر به شروع تمرین خود نیستند.

همانطور که یکی از دوستانم که در زمینه رفاه شرکتی در گوگل فعالیت دارد، می‌گوید: «ما دارویی داریم که کار می‌کند و بیشتر مردم آن را انجام نمی‌دهند.»

طلسم و جادو ازدواج | حتی همسر من – که اگر این را بخواند، از هر نظر زیبا و کامل است – مراقبه نمی کند. او یک دانشمند است؛ او بدون شک از مزایای سلامتی بالقوه آن بهره می برد.

او با من زندگی می کند. او عمیقاً قدردانی می کند که چگونه این تمرین باعث شده من کمتر آزاردهنده باشم. و با این حال او نمی تواند بر اینرسی غلبه کند و خود را مجبور به انجام آن با هیچ ثباتی کند.

طلسم و جادو ازدواج | گاهی از خودم می‌پرسم که آیا با پرسیدن مرتب از او، “ازدواج با رهبر معنویت چگونه است؟” در حالی که زمانی وسواس داشتم که مدیتیشن را به عنوان راهی برای رایج کردن این تمرین ابهام‌زدایی کنم.

READ  دعانویس برای شفای بیمار

اکنون به یافتن راه‌های خاصی برای کمک به مردم برای غلبه بر قوز و انجام آن کار متمرکز شده‌ام. اولین اقدام من تأسیس شرکتی بود که مدیتیشن را از طریق اپلیکیشنی به نام آموزش می دهد.

طلسم و جادو ازدواج | استراتژی ما جذب بهترین معلمان جهان، حذف موسیقی پان فلوت و تزریق کمی شوخ طبعی به آموزش مدیتیشن بوده است.

ساختن این کسب و کار به من یک صندلی در ردیف اول در مسابقه غنی روان رنجورهای انسانی که مانع از متعهد شدن به یک عادت کوتاه و روزانه است که آشکارا سودمند است، داد.

طلسم و جادو ازدواج | به عنوان بخشی از تحقیقات بازاریابی خود، که طی آن مصاحبه‌های گسترده‌ای با مشتریان و مشتریان سابق انجام می‌دهیم.

من و تیمم شروع به تهیه فهرستی از موانع اصلی مدیتیشن کردیم، مانند یافتن زمان، ترس از اینکه ممکن است مزیت خود را از دست بدهید.

طلسم و جادو ازدواج | یا باور کردن این تمرین به نحوی مستلزم پاک کردن ذهن شما به طرز جادویی است. ما آنها را “ترس های مخفی” نامیدیم (اگرچه از نظر فنی همه آنها ترس نبودند).

طلسم و جادو ازدواج | من آنقدر به کمک به مردم برای غلبه بر این “ترس ها” علاقه مند شدم که تصمیم گرفتم این بو را بنویسمنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + نوزده =

نوشته های مشابه