طلسم هندی ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم هندی ازدواج | اگر به آن توجه می کنید – فکر می کنید – پس درون آن نیستید. قدر این لحظه کوچک عقل را بدانید و سپس به نفس بازگردید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آگاه باشید که در حال تنفس هستید: داخل، بیرون. داخل، خارج و به همین ترتیب پیش می رود. هرگز از فرآیند تفکر هیجان انگیز ما آزرده نمی شویم.

طلسم هندی ازدواج

طلسم هندی ازدواج | در عوض، ما کنجکاو هستیم، و بررسی می‌کنیم که چقدر زود می‌توانیم متوجه شویم که تفکر غلبه کرده است.

استاد | ساختن این مهارت جدید عجیب و غریب در تشخیص درونی، تنظیم دقیق حساسیت و توجه ما. داخل، خارج وقتی احساس کردید آماده هستید.

طلسم هندی ازدواج | توجه کنید که برای یک ثانیه در آنجا ربوده شده اید. توجه کنید که بیدار شدن، فرار از گرانش عجیب و غریب فکر کردن چگونه است – ضربه ناگهانی.

یا زمانی که تایمر خاموش می شود – می توانید چشمان خود را باز کنید و به روز خود بازگردید. همانطور که انجام می دهید، ببینید که آیا می توانید گهگاهی با فرآیند تفکر خود هماهنگ شوید.

طلسم هندی ازدواج | سعی کنید متوجه شوید که چه زمانی شما را با خود برده است و همچنین در مورد لحظه دقیق بیدار شدن کنجکاو شوید. این لحظه چه حسی دارد؟

آیا می توانید متوجه تضاد بین قرار گرفتن در درون مرطوب تفکر خود و بالا آمدن و بیرون آمدن در میدان بازتر آگاهی باشید؟

طلسم هندی ازدواج | من نمی توانم به اندازه کافی در مورد اهمیت این موضوع بگویم. بارها و بارها، می‌توانیم از خلسه نسبتاً باریک مشغله‌هایمان به چشم‌اندازی وسیع‌تر و وسیع‌تر بیدار شویم.

READ  نوشتن دعا برای حاجت

ما می‌توانیم یاد بگیریم در این مکان زندگی کنیم، قدردان عمل باشیم، در صورت لزوم غوطه‌ور شویم، اما به هیچ‌یک از آن‌ها پایبند نباشیم.

طلسم هندی ازدواج | به این ترتیب ما حضور بیشتر، آزادتر، بیشتر در دسترس زندگی می‌شویم. برگه تقلب 1. به طور معمول نفس بکشید و سعی کنید با احساسات تنفسی هماهنگ شوید.

بگذارید لذت بخش و آرام باشد. اگر متوجه شدید که تفکر شما را از بین برده است، فکر کردن را یادداشت کنید، سپس به احساس و یادداشت نفس بازگردید.

طلسم هندی ازدواج | ببینید آیا می‌توانید از توانایی ظریف تفکر در ورود، بدون تغذیه یا افراط در محتوای واقعی افکار، قدردانی کنید. در مورد لحظه دقیق بیدار شدن از حواس پرتی کنجکاو شوید.

آخرین یادداشت در مورد برخورد ما با همکاران GMA من. در حالی که در مورد شرارت های اسطوره روشن ذهن به گروه خود می چسبیدم و پائولا را به دلیل درک نوظهورش از مفهوم آرامش تشویق می کردم.

طلسم هندی ازدواج | با کنایه ای ناگوار مواجه شدم. این همان لحظه ای بود که فهمیدم منافق بزرگی بوده ام، هرچند تصادفی. چند سال پیش، من مهارت های مدیتیشن خود را توسط دانشمندان علوم اعصاب آزمایش کردم.

به طور خاص، آن‌ها توانایی من را برای خاموش کردن چیزی که شبکه حالت پیش‌فرض (DMN) مغز نامیده می‌شود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

نوشته های مشابه