طلسم های روانی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم های روانی | ما اغلب احساس می‌کنیم که نمی‌توانیم ادامه دهیم و نمی‌توانیم سرعت خود را کاهش دهیم – اما می‌دانیم که باید راهی برای ارتباط پیدا کنیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | به طرز متناقضی، ما دائماً از طریق دستگاه‌ها و رسانه‌های اجتماعی خود در ارتباط هستیم.

اما با این همه تعامل، بسیاری از مردم گزارش می‌دهند که احساس تنهایی و بیگانگی بیشتری دارند و احساس اجتماعی ندارند.

طلسم های روانی

طلسم های روانی | بنابراین ما به راه های دیگری برای ارتباط با خود و با جهان نیاز داریم. ما به ارتباطاتی نیاز داریم که ما را زمینگیر کند.

استاد | بسیاری از مردم دریافته اند که ذهن آگاهی راهی ساده و در عین حال فوری برای برقراری ارتباط با خود به آنها ارائه می دهد.

طلسم های روانی | درست زمانی که فکر می کنیم زندگی دیگر نمی تواند قطع یا شتاب بگیرد، فناوری دیگری یا تغییر دیگری در جهان بینی ما ما را با سرعت بیشتری به آینده سوق می دهد.

این یک پذیرش ساده است که در اینجا به عنوان دوستی با خود توضیح داده شده است. همچنین ابزاری برای باز کردن خلاقیت و شفقت است.

طلسم های روانی | مدیتیشن یک تکنیک قدرتمند برای توسعه ذهن آگاهی است که می تواند به ما کمک کند راهی را پیدا کنیم که واقعی، آرام و ملایم باشد.

مدیتیشن همچنین راهی برای تجربه مجدد و بررسی جهان ما ارائه می دهد، و همچنین مقدمه ویرایشگر x را ابزاری برای توسعه آگاهی بیشتر و کار با احساساتمان ارائه می دهد.

طلسم های روانی | ذهن آگاهی در عمل: ایجاد دوستی با خود از طریق مدیتیشن و آگاهی روزمره، همانطور که از عنوان آن پیداست، کتابی است در مورد ذهن آگاهی و کاربرد آن در زمینه کل زندگی ما. این کتاب بر تمرین مراقبه به عنوان ابزاری برای توسعه ذهن آگاهی و تمرکز تمرکز دارد.

READ  طلسم حلقه ازدواج

بررسی می کند که چگونه ذهن آگاهی و آگاهی بر زندگی روزمره ما تأثیر می گذارد. این کتاب برای افرادی است که می خواهند ذهن آگاهی را از طریق تمرین مراقبه کشف کنند و همچنین بینش مراقبه را در زندگی خود به کار گیرند.

طلسم های روانی | این شامل دستورالعمل هایی برای تمرین مراقبه و همچنین نگاهی عمیق به اصول ذهن آگاهی است.

اکنون ده‌ها هزار نفر از ما در دنیای غرب، اشکال مختلف مدیتیشن و ذهن‌آگاهی را به‌طور منظم و همچنین سایر رشته‌های متفکرانه ذهن و بدن را تمرین می‌کنند.

طلسم های روانی | تکنیک‌های ذهن‌آگاهی به‌طور مؤثر در مدارس، بیمارستان‌ها، ارتش و بسیاری از محل‌های کار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بلکه در مورد تجربه اساسی ذهن آگاهی و آگاهی است که می تواند در بسیاری از تنظیمات اعمال شود. تکنیک مدیتیشن که در اینجا ارائه می شود منحصر به فرد است.

طلسم های روانی | اما ارتباط نزدیکی با سایر رویکردهای مراقبه ذهن آگاهی دارد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هجده =

نوشته های مشابه