طلسم میخوام


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم میخوام | هر مراقبه‌گر مستمر ناگزیر حداقل با تعدادی از موانع یا موانع کلاسیک بسیاری مواجه می‌شود. (با کلمه مانع ناامید نشوید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هیچ کس هرگز نگفته که این کار آسان خواهد بود – به هر حال نه همیشه! علاوه بر احساسات دشوار و الگوهای معمولی که در فصل 12 توضیح می‌دهم.

طلسم میخوام

طلسم میخوام | این چالش ها ممکن است سرعت شما را کاهش دهند، اما نیازی نیست که شما را متوقف کنند.) وقتی خواب آلود یا بی قرار یا بی حوصله می شوید یا مدام کار خود را به تعویق می اندازید.

استاد | کار اشتباهی انجام نمی دهید. مدیتیشن یا اینکه آیا ارزش تلاش کردن را دارد یا خیر. در واقع، شما فقط با الگوهای معمولی روبرو هستید که در هر زمینه ای از زندگی شما را با مشکل مواجه می کند.

طلسم میخوام | اگرچه مدیتیشن می تواند به همان اندازه که شما می خواهید پیچیده باشد، تمرین اصلی (همانطور که در فصل 1 ذکر کردم) در واقع بسیار ساده است: فقط بنشینید، ساکت باشید، توجه خود را به سمت درون معطوف کنید و توجه خود را متمرکز کنید.

مدیتیشن آزمایشگاهی را ارائه می دهد که در آن می توان این الگوها را با توجه آگاهانه بررسی کرد تا بتوانید نتایج خود را در کار، روابط دوستانه یا زندگی خانوادگی خود به کار ببرید.

طلسم میخوام | به عبارت دیگر، «موانع» برای آسیاب خودآگاهی و تغییرات رفتاری چاشنی ایجاد می کند. همانطور که در سراسر این کتاب تشویق می‌کنم.

حتماً با خود و موانعی که در سفرتان ایجاد می‌شود با همان مهربانی، مراقبت و کنجکاوی رفتار کنید که به یک دوست نزدیک می‌کنید.

READ  دعا نویسی قوی

طلسم میخوام | نکته این است که از موانع عبور نکنید و به مکانی بلندتر از وضوح و آرامش برسید. در عوض، موانع خود مواد خام استثنایی را برای کار آزمایشگاهی شما فراهم می‌کنند.

زیرا در می‌یابید که چگونه با آگاهی ملایم و بدون قضاوت، به روی هر چیزی که در تجربه‌تان پیش می‌آید باز کنید.

طلسم میخوام | به جای موانع، ممکن است ترجیح دهید آنها را به عنوان پیام آورانی در نظر بگیرید که دارای مواهب افزایش انرژی، خرد و پذیرش خود هستند.

همانطور که در فصل 12 توضیح دادم، شروع با نام بردن تجربه خود قبل از ادامه کاوش می تواند مفید باشد. بخش‌های زیر راهنمایی‌هایی را برای مقابله با رایج‌ترین موانعی که در طول مدیتیشن رخ می‌دهند، ارائه می‌کند.

طلسم میخوام | خواب‌آلودگی بیشتر مردم در طول زندگی خود در خواب راه می‌روند و تنها به آنچه در اطرافشان اتفاق می‌افتد توجه کمتری دارند.

آیا تا به حال به خانه رفته اید و به آنچه در اطراف آنها اتفاق می افتد توجه کرده اید. آیا تا به حال به خانه رانندگی کرده اید و به این فکر کرده اید که وقتی به آنجا رسیدید، چگونه به آنجا رسیدید؟

طلسم میخوام | از آنجایی که هدف مراقبه بیدار شدن و هوشیار بودن است، جای تعجب نیست که همه مراقبه‌گران حداقل گاهی اوقات با کسل‌کردگی و رویاپردازی دست و پنجه نرم می‌کنند.

احتمالاً رایج ترین مانع، خواب آلودگی در اشکال و اندازه های مختلفی است. با کاوش در تجربه خود شروع کنید: کجای بدن خود خواب آلودگی را احساس می کنید؟

طلسم میخوام | چه اتفاقی برای ذهن شما می افتد؟ آیا از نظر جسمی خسته هستید یا فقط از نظر روحی خسته هستید؟

READ  طلسم ازدواج با قفل

ممکن است خمیازه بکشید زیرا چند روزی است که خوب نخوابیده اید. اگر اینطور است، مدیتیشن را متوقف کنید و چرت بزنید.

طلسم میخوام | با این حال، اغلب زمانی که در مقابل احساس برخی از احساسات ناخوشایند یا نامطلوب مانند ترس یا غم مقاومت می کنید، ذهن شما مه آلود می شود.

ممکن است از خود بپرسید: «در حال حاضر از چه چیزی اجتناب می کنم؟ چه چیزی زیر سطح این خواب آلودگی نهفته است؟»

طلسم میخوام | حتی می‌توانید این پرسش را به سایر لحظات زندگی‌تان که خسته می‌شوید یا لعاب می‌کنید، گسترش دهید.

پس از مدتی مدیتیشن، ممکن است متوجه شوید که وقتی ذهنتان آرام می‌گیرد و دیگر چیزهای زیادی ندارد، خواب‌آلود می‌شوید.

طلسم میخوام | تحریک برای اشغال نگه داشتن آن در این مرحله، ممکن است لازم باشد با باز کردن چشمان خود و صاف نشستن، انرژی خود را افزایش دهید.

اگر خواب‌آلودگی‌تان ادامه داشت، می‌توانید بلند شوید و راه بروید یا آب سرد به صورتتان بپاشید تا بیدار بمانید. بی قراری هنگامی که در مراقبه خود به مشکل توجه می کنید زیرا ذهن شما آشفته، نگران یا مضطرب است و مشتاق انجام فعالیت های دیگر هستید.

طلسم میخوام | می توانید با نامگذاری بیقراری شروع کنید (برای جزئیات در مورد نامگذاری احساسات به فصل 12 مراجعه کنید). و توجه کنید که چگونه آن را در بدن خود تجربه می کنید.

ممکن است در شکم یا سر خود منقبض شده باشید یا در بازوها و پاهای خود احساس ناراحتی داشته باشید. شاید متوجه شده باشید که به طرز ناراحت کننده ای روی لبه بالشتک خود نشسته اید.

READ  شکستن طلسم گرفتاری

طلسم میخوام | گویی هر لحظه آماده هستید که از جای خود بپرید و لقمه ای برای خوردن یا تماس تلفنی بگیرید.

همچنین به آنچه که ذهن شما انجام می دهد توجه کنید. آیا به طور غیرقابل کنترلی از موضوعی به موضوع دیگر می گذرد یا با وسواس در مورد برخی رویدادها یا مسئولیت های آینده نگران است؟

طلسم میخوام | تا آنجا که ممکن است، بیقراری خود را بدون گرفتار شدن در هیجان – یا اغوا شدن توسط انگیزه بلند شدن و رفتن، مشاهده کنید.

همچنین ممکن است بخواهید شمارش نفس های خود را تمرین کنید یا تکنیک تمرکز دیگری را امتحان کنید تا به آرام کردن ذهن خود کمک کند تا زمانی که بتوانید تمرین معمول خود را از سر بگیرید (یا شاید این تمرین معمولی شما باشد).

طلسم میخوام | مانند خواب آلودگی، بی قراری نیز می تواند پاسخی به احساسات دردناک یا ناخوشایندی باشد که نمی خواهید تجربه کنید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 15 =

نوشته های مشابه