طلسم موکل دار ازدواج


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم موکل دار ازدواج | ایلانا اشاره کرد که در حین نشستن دچار سوءهاضمه خفیف شده بود و انجام این کار “بسیار به کاهش آن کمک کرد.” آل، مدافع و کشیش مشتاق، چیزی را از نظر روانی مهم‌تر گزارش کرد.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | چیزی که من واقعاً روی آن تمرکز کردم، افکار مردم درباره من بود. این چیزی است که من همیشه با آن مبارزه کرده ام.

طلسم موکل دار ازدواج

طلسم موکل دار ازدواج | من اینطور گفتم: «وای خدا، کل جهان مسیحیت این را در می‌بینند، و من می‌روم. بعد از آن گفتم: «نه، این چیزی است که من به آن اعتقاد دارم، و فکر می‌کنم این چیزی است که باید به آن وفادار بمانم.» او نتیجه‌گیری کرد: «حدس می‌زنم که این چیزی شبیه به یک مکاشفه است.»

استاد | حتی نظرات قبلی من در مورد اینکه فکر می‌کردم عیسی با این موضوع مشکلی ندارد و قرار نیست به این موضوع از حقارت نگاه کند.

طلسم موکل دار ازدواج | وقتی چشمانمان را باز کردیم و شروع کردیم به صحبت در مورد کاری که اخیراً انجام داده بودیم، دانش آموزان واقعاً مشتاق به نظر می رسیدند.

اینجا برای همه ما وحی هست. نوع مدیتیشنی که جف به تازگی آموزش داد، روشی انقلابی برای نزدیک شدن به زنده بودن است.

طلسم موکل دار ازدواج | همانطور که به دانشجویان توضیح دادم، بیشتر ما اینگونه زندگی می کنیم: «چیزی پیش می آید که دوست نداریم، ما هر کاری می کنیم تا از شر آن خلاص شویم – به چیز دیگری فکر کنیم، چیزی بخوریم.

READ  طلسم ازدواج دختر

به خرید برویم، مواد مخدر مصرف کنیم. ، هر چه.” اما با مدیتیشن، رویکرد کاملاً متفاوت است. “اگر من از چیزی عصبانی باشم.

طلسم موکل دار ازدواج | یا از چیزی می ترسم، یا از آن ناراحت هستم، یک جنگجو خواهم بود و آن را کاملاً احساس خواهم کرد. من فقط به آن چیز متمایل می شوم.

و در بسیاری از موارد می بینید که این من را نمی کشد. یا آنقدرها هم که فکر می کردم بد نیست. یا در واقع می توانم از عهده آن برآیم.» جف اضافه کرد که اگر زندگی خود را با امتناع از احساس برخی چیزها سپری کنید.

طلسم موکل دار ازدواج | اساساً یک سری درها را در ذهن خود می بندید. «مثل اینکه در یک عمارت زندگی می‌کنید، اما حالا می‌خواهید زیر پله‌ها زندگی کنید.

به عنوان مثال، او گفت: «تو حتی به آن اتاق‌های دیگر هم نمی‌روی، زیرا آنجا بود که من از همسر سابقم جدا شدم. !—این اعتماد به نفس پایین من است!» البته انجام این کار آسان نیست.

طلسم موکل دار ازدواج | اما جف گفت: «اگر بتوانید هر دری را باز کنید و با آن روبرو شوید، ممکن است متوجه شوید که در واقع هیچ هیولایی در آن وجود ندارد.

قابل مدیریت است ذره ذره شروع به آزادی بیشتر و بیشتر در زندگی خود می کنید، بنابراین می توانید بزرگتر و بزرگتر و بیشتر و بیشتر بدون ترس و با آزادی بیشتر و بیشتر زندگی کنید.” این استراتژی را می توان برای انواع نگرانی ها اعمال کرد.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 16 =

نوشته های مشابه