طلسم

طلسم مهر

طلسم مهر | شما هیچ فرصتی ندارید، هیچ فرصتی برای افراط در چیزی ندارید. آبنبات فروشی یا سالن سینما وجود ندارد. تو فقط خودت هستی، فقط خودت هستی، در آن نقطه.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | برای ایجاد یک احساس واقعی برای جامعه، حداقل از نظر جامعه مراقبه، باید تنهایی و تنهایی را تجربه کنید. ما این ایده را رد می کنیم. ما نمی خواهیم تنها باشیم.

طلسم مهر

طلسم مهر | بودن با دیگران باعث می شود احساس امنیت کنیم. ما می خواهیم کسی را داشته باشیم که تماس بگیریم. ما همیشه می‌خواهیم تلفن داشته باشیم.

استاد | تا دوستانمان به ما برسند و اگر احساس انزوا می‌کنیم بتوانیم با آنها تماس بگیریم. هدف از تنها بودن، تجربه طبیعت با قدردانی از زیبایی های طلوع و غروب خورشید، صدای جیک پرندگان، یا تنوع برگ ها، درختان، صخره ها و جویبارها در حومه شهر نیست.

طلسم مهر | پس هم آزادی وجود دارد و هم تقاضا. شما باید همه چیز را برای خودتان بداهه بسازید. در خلوت بودن مثل یک رابطه عاشقانه است: گاهی دوست داری; گاهی اوقات شما اصلا آن را دوست ندارید پژواک تنهایی همیشه وجود دارد.

این چیزها البته لذت بخش هستند، اما در خلوت یا خلوت بودن فقط به معنای تنها بودن است، کاملاً تنها. می توانید در آپارتمانی در وسط لس آنجلس یک استراحت انفرادی انجام دهید.

طلسم مهر | تو تنها به این دنیا آمدی نوزادان تازه متولد شده کاملاً درمانده هستند. این برای آنها کاملاً تنها است. شما به آنها غذا می دهید و پوشک آنها را عوض می کنید.

READ  طلسم زبان بند شوهر

به آنها عشق می ورزی و از آنها مراقبت می کنید، از آنها مراقبت می کنید، اما همه اینها تا آنجایی که به کودک مربوط می شود بیانگر تنهایی است.

طلسم مهر | یک کودک هنوز تنهاست، حتی با والدینش. 42 با خودتان دوست شوید، وقتی کودکی فریاد می‌زند: «مامان، بابا!» البته جنبه‌ای از گرما و عشق وجود دارد.

اما وقتی آن صدای کوچک قدرتمند فریاد می‌زند: «بابا! مامان!» آن صدای کوچک پر از تنهایی است وقتی بمیری هم همینطور است.

طلسم مهر | تو این دنیا را تنها می‌روی. اگر در بیمارستان بمیرید، ممکن است توسط پزشکان، دوستان و بستگان محاصره شوید.

آنها ممکن است بترسند که به خود اعتراف کنند که شما می خواهید بمیرید، چه رسد به اینکه به شما بگویند.

طلسم مهر | یا ممکن است تصمیم بگیرند به شما بگویند که در وضعیت بدی هستید و ممکن است بمیرید. همه اینها بیان تنهایی است که تو تنها هستی. البته، افراد دیگر نیز تنها هستند و باید از آن عبور کنند، اما این کمک خاصی نمی‌کند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یازده =