طلسم

طلسم مهر و ماه

طلسم مهر و ماه | اما ابتدا باید ارتباط مستقیمی با آنچه اکنون در حال وقوع است وجود داشته باشد. در غیر این صورت، اگر شما صرفاً تاریخچه وضعیت را مطالعه کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | تقریباً در هر موردی منجر به شکست و ورشکستگی می شود. بودن در زمان حال، بر خلاف زندگی در گذشته یا آینده، راه مهمی است که ذهن آگاهی به روشن شدن مشکلاتی که در زندگی روزمره خود تجربه می کنیم کمک می کند.

طلسم مهر و ماه

طلسم مهر و ماه | آوردن همه چیز به زمان حال به ما این امکان را می دهد که الگوها و پیش فرض های همیشگی خود را پاکسازی یا تغییر دهیم.

استاد | تقریباً هر سنت بزرگ مذهبی یا معنوی تکنیک هایی برای پاکسازی خود برای غلبه بر مشکلات یا مشکلات دارد.

طلسم مهر و ماه | در شما ایجاد می‌شود. سپس، احساسی نسبت به وضعیت کنونی در شما ایجاد می‌شود و همچنین می‌توانید به گذشته و آینده نگاه کنید تا مطمئن شوید که تصمیم شما خوب است.

برخی از سنت ها از تفکر، مراقبه یا دعا به عنوان اشکالی برای تطهیر استفاده می کنند. برخی از رویکردها بر اساس یک رشته فیزیکی هستند.

طلسم مهر و ماه | مانند رژیم های غذایی خاص یا یوگا. تصفیه فیزیکی مانند قرار دادن در ماشین لباسشویی است، اما شما متوجه می شوید که ماشین لباسشویی شما هستید.

یا رویکرد به خلوص ممکن است بیشتر شبیه نشستن در سونا باشد. هرچه بیشتر در آن فضا بنشینید، منافذ پوست شما بیشتر باز می شود تا بتوانید همه آلودگی ها را پاک کنید.

READ  ابطال طلسم دفن شده

طلسم مهر و ماه | برخی از اشکال تصفیه شدید هستند، مانند قرار دادن زخم در معرض هوا، یا حتی شستن آن با آب یا سرکه برای از بین بردن میکروب ها.

برخی از روش‌ها یا آیین‌های پاکسازی فیزیکی ممکن است شامل ایجاد درد عمدی به خودتان باشد، مانند راه رفتن روی ذغال‌های داغ. وقتی درد کافی را متحمل شدید.

طلسم مهر و ماه | فقدان درد تسکین فوق العاده ای به همراه دارد. وقتی شکافی در درد وجود دارد، احساس آرامش و آرامش می کنید. شکافی را در خود محوری خود تجربه می کنید.

این رویکرد زیربنای بسیاری از سنت های عرفانی است. تمرین ذهن‌آگاهی ممکن است به تجربه‌ای مشابه از لحظه‌ای عاری از فکر معمول منجر شود.

طلسم مهر و ماه | اما با درک این موضوع آغاز می‌شود که خلوص از قبل وجود دارد، در درون شما. از این منظر، چیزی برای تطهیر وجود ندارد.

بنابراین، شما مجبور نیستید عمداً به خودتان درد وارد کنید. البته، گاهی اوقات ممکن است تمرین مدیتیشن دردناک باشد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =