طلسم

طلسم مهر و ماه جیران

طلسم مهر و ماه جیران | اما در این زمینه، اتحادیه به معنای متحد کردن آن و این و زندگی با خوشبختی نیست. از نظر تنهایی، اتحاد در مورد تقسیم ناپذیری است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اگر واقعاً به درستی تنها هستید، ممکن است تشخیص دهید که موقعیت ها تقسیم ناپذیر هستند. آنها را نمی توان به این و آن یا شما و دیگران تقسیم کرد.

طلسم مهر و ماه جیران

طلسم مهر و ماه جیران | این نیست که همه چیز یکی است. همه چیز صفر است. این درک ناشی از تجربه تنهایی است. وقتی یک فرد تنها تا حدودی تنهایی خود را می پذیرد، در واقع می تواند بسیار جادار باشد.

استاد | آنگاه شخص می تواند مستقیماً با افراد تنهای دیگر ارتباط برقرار کند. بسیاری از افراد تنها گیج می شوند زیرا تنهایی را نمی پذیرند.

طلسم مهر و ماه جیران | به اندازه کافی عجیب، گاهی اوقات تنهایی به عنوان اتحاد توصیف می شود. این ممکن است امیدوارکننده به نظر برسد.

شما می توانید به دیگران کمک کنید تا متوجه شوند که تنهایی بخشی از طبیعت ذاتی آنهاست، و می توانید افراد تنها را تشویق کنید تا دور هم جمع شوند و جامعه ای ایجاد کنند که با هم مراقبه را تمرین کنند.

طلسم مهر و ماه جیران | در آن مرحله، پس از کار با تنهایی خود، باید به گله طوطی ها بپیوندید. در این گله، مردم امنیت کاذب برای یکدیگر فراهم نمی کنند.

در واقع، دوستی با سایر تمرین‌کنندگان دائماً تنهایی اصلی‌مان را به ما یادآوری می‌کند. حداقل ما این وجه مشترک داریم!

READ  دعانویس برای باز شدن بخت

طلسم مهر و ماه جیران | وقتی افراد تنها با هم کار می‌کنند و با هم تمرین می‌کنند، انرژی و نیروی عظیمی تولید می‌شود، زیرا انرژی شرطی نیست.

این در مورد ایجاد امنیت یا زمین به این صورت نیست. پذیرفتن تنهایی ما و کار کردن با آن می تواند بسیار عاشقانه و حتی قهرمانانه باشد.

طلسم مهر و ماه جیران | ما باید از زیبایی 44 میلیونی دوستان در تنهایی خود قدردانی و ستایش کنیم، چه با خودمان تنها باشیم و چه با دیگران. مشکل اصلی تنهایی شما را حل نکنید.

همیشه آنجاست. خبر خوب این است که بذر خرد است. 8 لحظه حال یکی از تأثیرات مدیتیشن این است که ذهن شما بازتر می شود و این باعث ایجاد علاقه به کار با دیگران می شود.

طلسم مهر و ماه جیران | به این ترتیب، تمرین مدیتیشن می تواند سبک زندگی و روابط شما با افراد دیگر را متحول کند. سپس، تمرین ذهن آگاهی به یک نقطه مرجع در برخورد با بقیه جهان تبدیل می شود.

بنابراین ما باید بیشتر به چگونگی ارتباط با تجربه زندگی روزمره نگاه کنیم. گاهی اوقات ما در مورد تجربه “پس از مدیتیشن” صحبت می کنیم که به تجربه ما پس از مدیتیشن اشاره دارد.

طلسم مهر و ماه جیران | می‌توانیم بگوییم که زمانی که این تجربه تحت تأثیر تمرکز حواس قرار می‌گیرد، به تجربه ما از زندگی کاری و زندگی خانگی ما – اتاق هیئت مدیره و سینک آشپزخانه – گسترش می‌یابد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =