طلسم مهره


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم مهره | با این حال، اکتشافاتی که در محیط کنترل‌شده یک آزمایشگاه انجام می‌دهید، تنها ارزش محدودی دارند تا زمانی که بتوانید آنها را در موقعیت‌ها و مشکلات زندگی واقعی اعمال کنید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و مهارت‌ها، بینش‌ها و احساسات آرامش‌بخشی که در بالشتک مدیتیشن خود دارید، شما را به جایی نمی‌رساند مگر اینکه همین کار را انجام دهید.

طلسم مهره

طلسم مهره | در واقع، تمام هدف مدیتیشن این است که به شما کمک کند زندگی شادتر، کامل تر و بدون استرس داشته باشید!

استاد | همانطور که در حین مدیتیشن رسمی در حواس پرتی مهارت بیشتری پیدا می کنید، طبیعتاً در توجه آگاهانه به هر چیزی که با آن روبرو می شوید، چه در داخل و چه خارج از کوسن، بهتر می شوید.

طلسم مهره | در این فصل نکاتی برای گسترش مدیتیشن به فعالیت‌های معمولی توجه به نحوه واکنش شما به موقعیت‌ها و تنظیم زندگی‌تان بر این اساس اشتراک‌گذاری مزایای مدیتیشن با شریک زندگی و خانواده‌تان کشف لذت‌های مخفی رابطه جنسی مراقبه در جای دیگر این کتاب، مدیتیشن را با آزمایشگاهی که در آن با توجه به تجربه خود و کشف چگونگی پرورش ویژگی هایی مانند صلح، عشق و شادی آزمایش می کنید.

با این حال، ممکن است برای شما مفید باشد که چند نکته در مورد چگونگی گسترش تمرین تمرکز حواس داشته باشید تا بتوانید لحظه به لحظه باز، حاضر و حواستان بمانید.

طلسم مهره | حتی در میانه شرایط چالش برانگیز مانند رانندگی با ماشین در ترافیک سنگین. ، انجام کارها، انجام کارهای خانه، مراقبت از بچه ها یا برخورد با موقعیت های استرس زا در محل کار.

READ  دعانویس خوب سراغ دارید

علاوه بر این، می توانید دریابید که چگونه از مدیتیشن برای بهبود کیفیت زندگی خانوادگی و روابط صمیمی خود استفاده کنید.

طلسم مهره | از جمله صمیمی ترین برخوردها: عشق ورزیدن. در صلح با هر مرحله: گسترش مدیتیشن در عمل در اینجا یک نقل قول است که روح مراقبه در عمل را بهتر از هر چیزی که من می توانم بگویم بیان می کند.

این برگرفته از کتاب صلح در هر قدمی است اثر راهب بودایی ویتنامی تیچ نات هان است. هر روز صبح، وقتی از خواب بیدار می شویم، بیست و چهار ساعت کاملاً جدید برای زندگی داریم.

طلسم مهره | چه هدیه گرانبهایی! ما این ظرفیت را داریم که طوری زندگی کنیم که این بیست و چهار ساعت برای خودمان و دیگران آرامش، شادی و خوشبختی به ارمغان بیاورد.

هر نفسی که می‌کشیم، هر قدمی که برمی‌داریم، می‌تواند مملو از آرامش، شادی و آرامش باشد. ما فقط باید در لحظه حال بیدار و زنده باشیم.

طلسم مهره | کسی که این کلمات را نوشته نه گوشه نشین است و نه پولیانا. او تجربه تمرین ذهن آگاهی در زمان های فوق العاده سخت را داشته است.

در طول جنگ ویتنام، او خستگی ناپذیر برای آشتی بین جناح های متخاصم در سرزمین خود کار کرد و هیئت صلح بودایی را در مذاکرات صلح پاریس ایجاد کرد و ریاست آن را برعهده داشت.

طلسم مهره | مارتین لوتر کینگ برای تلاش هایش او را نامزد جایزه صلح نوبل کرد. از آن زمان، به طور فعال ترکیبی از زندگی آگاهانه و مسئولیت اجتماعی را آموزش داده است، و هر جا که می رود.

READ  دعانویس آذربایجان شرقی

صلحی را که طرفدارش است، تجسم می بخشد. همانطور که پیشنهاد می کند، شما باید در لحظه حال بیدار و زنده باشید. به هر حال، این تنها لحظه ای است که دارید.

طلسم مهره | حتی خاطرات گذشته و افکار آینده در همین لحظه و در زمان حال رخ می دهد. اگر از خواب بیدار نشوید و گل ها را بو نکنید.

غذای خود را مزه نکنید و نور چشمان عزیزانتان را نبینید، زیبایی و ارزشمندی زندگی خود را در حین آشکار شدن از دست خواهید داد.

طلسم مهره | می‌گوید: “هر فکر و هر عملی در نور خورشید آگاهی مقدس می‌شود.” در سطح عملی تر، تنها با بیرون آمدن از ذهن خود (جایی که تمام افکار و احساسات استرس زا برای جلب توجه شما رقابت می کنند) و با نشان دادن برای آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد، می توانید استرس را کاهش دهید.

پس از اینکه یاد گرفتید چگونه در مراقبه خود حضور داشته باشید، باید بارها و بارها، لحظه به لحظه حضور داشته باشید. در غیر این صورت، شما فقط به عادت های استرس زا قدیمی خود باز می گردید.

طلسم مهره | علاوه بر این، آگاهی آگاهانه از آنچه انجام می‌دهید و تجربه می‌کنید می‌تواند مزایای فوق‌العاده‌ای به همراه داشته باشد.

از جمله موارد زیر: تمرکز، کارآیی و دقت بیشتر در کاری که انجام می‌دهید، تجربه‌ای از بی‌تحرکی، جریان و هماهنگی کاهش استرس، زیرا ذهن منحرف نمی‌شود.

طلسم مهره | با نگرانی ها و نگرانی های همیشگی اش لذت بیشتر از غنا و پر بودن زندگی در دسترس بودن یا حضور بیشتر و ظرفیت باز کردن قلب خود و تحت تاثیر قرار گرفتن از دیگران ارتباط عمیق تر با عزیزان و دوستان گشودگی به بعد معنوی زندگی شما برای تمرین ذهن آگاهی، نباید یک راهب بودایی بود.

READ  شکستن طلسم درس نخواندن

می توانید در میان پیش پا افتاده ترین فعالیت ها از خواب بیدار شوید و مراقب باشید. اما مطمئناً می‌توانید از برخی از تکنیک‌ها و ترفندهایی که معلمان بزرگ مدیتیشن ابداع کرده‌اند.

طلسم مهره | استفاده کنید که در بخش‌های بعدی توضیح می‌دهم. برگشتن به نفس گاهی اوقات احساس می کنید که خیلی سریع حرکت می کنید و با مسائل زیادی در یک زمان برخورد می کنید تا بدانید چگونه (یا کجا) باید حواس تان باشد.

ممکن است تعجب کنید: «وقتی همه چیز به این سرعت اتفاق می‌افتد، توجه خود را به کجا جلب کنم؟» همانطور که می توانید.

طلسم مهره | تمرین رسمی مراقبه ذهن آگاهی را با شمارش یا دنبال کردن نفس های خود شروع کنید (به فصل 7 مراجعه کنید)، همیشه می توانید به تجربه مستقیم و ساده تنفس، حتی در پیچیده ترین موارد، بازگردید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 2 =

نوشته های مشابه