طلسم

طلسم معشوق

طلسم معشوق | شما ممکن است از تجربیات خود نتایج منطقی یا “عینی” بگیرید تا ثابت کنید که وجود دارید یا چیزهایی مستقل از تخیل یا ذهن شما وجود دارند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این ممکن است رویکرد علمی باشد. با این حال، مشاهدات علمی نیز تجربی هستند. برای مشاهده، باید یک ناظر یا حداقل مشاهده کننده چیزی وجود داشته باشد که این یک تجربه است.

طلسم معشوق

طلسم معشوق | در مدیتیشن، ما مستقیماً با تجربه خود کار می کنیم، بدون اینکه نیازی به نتیجه گیری داشته باشیم. وقتی بدن شما می نشیند، شما آن تجربه نشستن بدن را دارید.

استاد | بیش از حد لازم آن را پیچیده نکنید. احساسات بدنی می آیند و می روند. شما هیچ کاری با آنها انجام نمی دهید.

طلسم معشوق | یا برعکس. آن درصدها اندازه گیری های صرفاً انتزاعی نیستند. آنها به تجربه شما از درد و لذت اشاره دارند.

همانطور که سوالاتی در مورد تجربیات ما در مراقبه مطرح می شود، این رویکرد این است که آن سوالات را به عنوان الگوهای فکری یا تفکر در نظر بگیریم.

طلسم معشوق | در تمرین مراقبه، شما هر چیزی را که در حالت ذهنی شما اتفاق می‌افتد، به عنوان تفکر گفتمانی می‌شناسید.

با خود می گویید: “این فکر است، این فکر است، این فکر است، این فکر است.” مهم نیست چه اتفاقی می افتد، همه چیز به عنوان تفکر برچسب زده می شود.

طلسم معشوق | در نظر گرفتن همه چیز به عنوان یک الگوی فکری بسیار سخت است. این به مقدار مشخصی از شجاعت یا قهرمانی نیاز دارد.

READ  شکستن طلسم جن

وقتی این رویکرد را اتخاذ می کنید که همه چیز در حال فکر کردن است، متوجه می شوید که درست و غلط، خوب و بد، ایمن و غیر ایمن، در واقع وجود ندارند. بنابراین، این نیز یک تجربه بسیار آزاد است.

طلسم معشوق | نکته اساسی ذهن آگاهی این است که کاملاً با آنچه در بدن و محیط اطراف شما اتفاق می افتد در تماس باشید. در حالی که در حال مراقبه هستید.

به یک توده بی جان در زمین تبدیل نمی شوید. ممکن است نبض یا ضربان قلب خود را احساس کنید. نفس هایت را حس می کنی شما صداها را می شنوید و مناظر را می بینید.

طلسم معشوق | شما دمای اطراف بدن خود را احساس می کنید. شما به وضوح احساس می کنید که زنده هستید. با کمال تعجب، این تجربه اغلب با مشکلات جسمانی تقویت می شود.

آنها یک مکانیسم بقا را در بدن ایجاد می کنند که می تواند به شما احساس زنده بودن بدهد. اگر در حالی که تب یا آنفولانزا دارید مدیتیشن می‌کنید.

طلسم معشوق | ممکن است احساس بدبختی کنید، و ممکن است تعجب کنید که چرا در هنگام بیماری اصلاً به خود زحمت می‌دهید مدیتیشن را تمرین کنید.

با این حال، ممکن است مدیتیشن را در میان ناراحتی‌های فیزیکی پیدا کنید. در واقع به شما کمک می کند تا در بدن خود باشید و ممکن است به شما کمک کند تا با زنده بودن یا کیفیت زندگی تمرین خود ارتباط برقرار کنید.

طلسم معشوق | به طور مشابه، هنگامی که در مفاصل خود در حالت نشسته، در پاها، زانوها، کمر یا گردن درد دارید، این احساسات باعث آگاهی شما می شود.

READ  دعانویس خوب در خوزستان

نیروی حیات 11 تجربه درد ممکن است احتمال مرگ را به شما یادآوری کند. می دانیم که معمولا قبل از مرگ بیمار می شویم.

طلسم معشوق | بنابراین بیماری یا هر نوع ضعف جسمانی یا احساسات ناخوشایند در بدن ممکن است باعث ایجاد یک سیستم هشدار تقریباً خودکار شود.

ممکن است در حال مرگ باشید! زمانی که بیمار یا مجروح هستید، ممکن است مردم طوری با شما رفتار کنند که گویی کاملاً رقت انگیز هستید، حتی اگر فقط یک ترکش در انگشت شست خود داشته باشید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =