طلسم

طلسم مرگ

طلسم مرگ | بنابراین، من خدا را برای کلی کاپیک و جاستین تیلور شکر می کنم. آنها خدمات خوبی برای کلیسا انجام داده اند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | امیدوارم معلمان و کشیشان به مردم خود کمک کنند تا از این کتاب بهره ببرند. همانطور که من در سراسر مناظر مسیحی نگاه می کنم.

طلسم مرگ

طلسم مرگ | فکر می کنم منصفانه است که در مورد گناه بگویم: “آنها زخم قوم من را به آرامی التیام بخشیدند.

استاد | درعوض، عمق و پیچیدگی و زشتی و خطر گناه در اعتقاد به مسیحیت یا به حداقل می رسد – زیرا ما قبلاً توجیه شده ایم – یا به عنوان نشانه ای از جراحت و نه فساد روانی می شود.

طلسم مرگ | من از این انتشار آثار جان اوون در مورد ماهیت نبرد ما با گناه خوشحالم. این نوعی تفکر است که ما به آن نیاز داریم.

من این را به رهبرانی در نظر می‌گیرم که باید به کلیسا کمک کنند تا جدیت گناه ساکن را بشناسد و احساس کند (رومیان 7:20)، و نحوه مبارزه با آن و کشتن آن.

طلسم مرگ | این یک شفای سبک غم انگیز است. من آن را یک تراژدی می نامم زیرا با آسان کردن زندگی برای خودمان در به حداقل رساندن ماهیت و جدیت گناه، قربانیان بزرگتری از آن می شویم.

ما در واقع خود را شفا نمی دهیم. کسانی که می گویند بدون اینکه از مفاسد گناه ساکن به آنها گفته شود به اندازه کافی احساس بدی دارند، راه صلح را اشتباه می خوانند.

طلسم مرگ | وقتی به مردم ما در مورد ماهیت واقعی گناه و چگونگی کارکرد آن و نحوه مرگ آن به خوبی آموزش داده نشده است.

READ  نوشتن دعا ازدواج

بیشتر بدبختی هایی که مردم گزارش می کنند به دلیل بیماری نیست، بلکه به دلیل علائم آن است. آنها احساس ناخوشی عمومی می کنند و نمی دانند چرا، ازدواجشان در آستانه شکست است.

طلسم مرگ | آنها احساس ضعف در شهادت معنوی و فداکاری خود می کنند، محل کارشان درگیر است، کلیسایشان متشنج از ناآرامی است.

فیوزشان با بچه ها کوتاه است. و غیره این بدبختی ها را طوری گزارش می کنند که انگار بیماری است. و آنها خواهان رفع علائم هستند.

طلسم مرگ | به آرامی زخم مردم را التیام می دهیم. ما ابتدا و عمدتاً به دنبال علل شرایطی برای بدبختی هستیم – حال یا گذشته. اگر در آن خوب باشیم.

می‌توانیم دلایل جزئی پیدا کنیم و کمی تسکین دهیم. اما شفا نور است. ما آن نوع جراحی روح را انجام نداده‌ایم.

طلسم مرگ | که فقط زمانی امکان‌پذیر باشد که پزشک روح از نوع چیزهایی که اوون در این کتاب‌ها صحبت می‌کند بداند، و زمانی که بیمار مایل باشد اجازه دهد که چاقوی جراحی عمیق شود.

آنچه اوون ارائه می دهد تسکین سریع نیست، بلکه رشد طولانی مدت و عمیق در فیض است که می تواند درختان قوی و سالمی را در جایی که زمانی نهال شکننده ای وجود داشت، ایجاد کند.

طلسم مرگ | من 12 پیشگفتار دعا می کنم که هزاران نفر – به ویژه معلمان و کشیشان و دیگر رهبران – راه سخت تر و بلندمدت رشد را انتخاب کنند.

نه راه آسان تر و کوتاه مدت تسکین شرایط را. جاناتان ادواردز و جان اوون دو کشیش-الهیدان مرده دنیای انگلیسی زبان هستند که بیشتر به من غذا داده اند و به من آموزش داده اند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =