طلسم

طلسم مرگ یهودی

طلسم مرگ یهودی | و بسیاری از مردم آن را در مواد مخدر جستجو می کنند. اما مشکل این است که بدن، فیزیولوژی، ضربه سختی به داروها وارد می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | داروها به سیستم عصبی آسیب می رسانند، بنابراین کسب این تجربیات را به تنهایی دشوارتر می کنند. من ماری جوانا کشیده ام، اما دیگر سیگار نمی کشم.

استاد | من در دهه 1960 به مدرسه هنر رفتم، بنابراین می توانید تصور کنید چه خبر است. با این حال دوستان من کسانی بودند که گفتند: “نه، نه، نه، دیوید، تو آن داروها را مصرف نکن.” من خیلی خوش شانس بودم علاوه بر این، تجربیات بسیار عمیق تری به طور طبیعی در دسترس هستند.

سایت مپ الخزرا | وقتی آگاهی شما شروع به گسترش می کند، آن تجربیات وجود دارند. همه آن چیزها دیده می شود. فقط مسئله گسترش آن توپ آگاهی است.

طلسم مرگ یهودی

طلسم مرگ یهودی | همه ما آگاهی و سعادت گسترده می خواهیم. این یک خواسته طبیعی و انسانی است.

و توپ هشیاری می تواند گسترش یابد تا بی نهایت و نامحدود باشد. کلیت است شما می توانید کلیت داشته باشید.

طلسم مرگ یهودی | بنابراین تمام آن تجربیات برای شما وجود دارد، بدون عوارض جانبی داروها. نور را روشن کنید در مجاورت یوگا – وحدت – تمایلات خصمانه از بین می رود.

یوگا سوترا ما مانند لامپ هستیم. اگر سعادت در درون شما شروع به رشد کند، مانند نور است. بر محیط زیست تاثیر می گذارد.

طلسم مرگ یهودی | اگر به اتاقی رفتید که در آن کسی بحث بزرگی داشت، چندان خوشایند نیست. شما می توانید آن را احساس کنید. حتی اگر مشاجره تمام شده باشد.

READ  نوشتن دعا برای رفتن شخصی از خانه

می توانید آن را احساس کنید. اما اگر به اتاقی بروید که در آن شخصی به تازگی مدیتیشن را تمام کرده است، می توانید آن سعادت را احساس کنید.

طلسم مرگ یهودی | خیلی خوبه که اینو حس کنی همه ما بر محیط های خود تأثیر می گذاریم. شما از نور درونی لذت می برید، و اگر آن را روشن تر و روشن تر کنید.

بیشتر و بیشتر از آن لذت خواهید برد. و آن نور دورتر و دورتر گسترش خواهد یافت. سمفونی صنعتی شماره 1 اولین و تنها باری بود که من یک تولید صحنه انجام دادم.

طلسم مرگ یهودی | در آکادمی موسیقی بروکلین بود. ما دو هفته فرصت داشتیم تا آن را راه اندازی کنیم، اما فقط یک روز در تئاتر واقعی بودیم تا همه را کنار هم بگذاریم و دو اجرا اجرا کنیم.

من با آنجلو بادالامنتی روی موسیقی کار می‌کردم و سعی می‌کردیم چیزهای انتزاعی موسیقی را به هم پیوند دهیم. من چند نفر را داشتم که مجموعه می ساختند.

طلسم مرگ یهودی | اما از زمانی که دکورها بالا رفت، همه چیز باید در یک روز تمرین و روشن می شد. بنابراین روز فرا رسید و ما اواخر صبح و بعدازظهر برای تمرین و سپس اجرای دو نمایش وقت داشتیم.

می‌خواستم تمرین را شروع کنم – از ابتدا، تا آخر راه را تمرین کنم. ما شروع کردیم، و حدود یک ساعت و نیم بعد، من حتی به سختی وارد این موضوع شده بودم.

طلسم مرگ یهودی | اگرچه خیلی طولانی نبود. و متوجه شدم که با یک فاجعه عظیم و قطعی روبرو هستم. فکر کردم، تا زمانی که ایده‌ای به دست نیاورم، هرگز موفق نمی‌شوم.

READ  دعا نویسی یهود

و یکنوع بازی شبیه لوتو – این اتفاق افتاد. شاید این به معنای اختراع مجدد چرخ نباشد – شاید فقط عقل سلیم باشد – اما کاری که من کردم این بود که یکی یکی رفتم.

طلسم مرگ یهودی | من این شخص را می گرفتم و می گفتم: «آنجا را می بینی؟ وقتی آن مرد آنجا می‌رود و سپس می‌رود، شما هم به آنجا می‌روید.» و او می گفت: “باشه.” “و وقتی به آنجا رسیدید، این کار، این و این را انجام می دهید.” “باشه.” سپس به سراغ نفر بعدی می رفتم و می گفتم: «آن مرد را آنجا می بینی؟ وقتی او این کار، این و این را انجام می‌دهد.

نشانه شماست که به اینجا بروید، و شما آن کار، آن و آن را انجام دهید.» ما هرگز تمرینی نداشتیم، اما خوشبختانه همه چیز درست شد.

طلسم مرگ یهودی | بزرگراه گمشده در زمانی که بری گیفورد و من در حال نوشتن فیلمنامه فیلم بزرگراه گمشده بودیم، به نوعی درگیر محاکمه O. J. Simpson بودم.

من و بری هرگز اینطور در مورد آن صحبت نکردیم، اما فکر می کنم فیلم به نوعی به آن مرتبط است. چیزی که من را در مورد O. J. Simpson جلب کرد این بود که او می توانست لبخند بزند و بخندد.

طلسم مرگ یهودی | او بعداً با مشکلات ظاهراً کمی در مورد کل کار توانست به گلف برود. من تعجب کردم که اگر یک نفر این اعمال را انجام دهد چگونه می تواند به زندگی ادامه دهد.

و ما این اصطلاح روانشناسی بزرگ را یافتیم – “فوگ روان زا” – که رویدادی را توصیف می کند که در آن ذهن خود را فریب می دهد تا از وحشت فرار کند.

READ  دعانویس برای قبولی کنکور

طلسم مرگ یهودی | بنابراین، به نوعی، بزرگراه گمشده در مورد آن است. و همچنین این واقعیت که هیچ چیز نمی تواند برای همیشه پنهان بماند.

محدودیت‌ها گاهی محدودیت‌ها ذهن را به راه می‌اندازند. اگر هزاران تن پول دارید، ممکن است آرام باشید و فکر کنید که می‌توانید برای هر مشکلی که پیش می‌آید پول بیاورید.

طلسم مرگ یهودی | لازم نیست اینقدر سخت فکر کنید اما وقتی محدودیت هایی دارید، گاهی اوقات ایده های بسیار خلاقانه و ارزانی به ذهنتان می رسد.

دوست من گری دی آمیکو یک مرد جلوه های ویژه است. و او دوست دارد چیزها را منفجر کند. او کسی است که خانه را در بزرگراه گمشده منفجر کرد.

طلسم مرگ یهودی | و او کار لازم برای انجام آن را نداشت. من حتی نمی دانستم که قرار است آن خانه را منفجر کنم.

مدیر تولید پرسید: «آیا خانه را خراب می کنیم؟ آیا می‌خواهید چیزی را ذخیره کنید؟» و من گفتم: “درش کن؟” و شروع کردم به فکر کردن نزد گری رفتم و گفتم: “اگر بخواهم چیزی را منفجر کنم چه؟” صورتش روشن شد.

طلسم مرگ یهودی | و من گفتم: “می خواهم این خانه را منفجر کنم.” و گفت: «ای کاش به من می گفتی. من نمی دانم چه چیزی دارم.»

اما سپس گفت: “آره، بله، ما می توانیم این کار را انجام دهیم.” و بنابراین او وارد شد و این چیز را با هر چیزی که داشت سیم کشی کرد.

طلسم مرگ یهودی | و این زیباترین منظره بود. اگر آنچه را که می‌داشت، از قبل می‌دانست، آورده بود، به این زیبایی نبود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 4 =