طلسم مرگ واقعی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم مرگ واقعی | برخی از مردم شاعر هستند و روش زیبایی برای بیان مطالب با کلمات دارند. اما سینما زبان خودش است. و با آن می توانید چیزهای زیادی بگویید، زیرا زمان و توالی دارید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شما دیالوگ دارید شما موسیقی دارید جلوه های صوتی دارید شما ابزارهای زیادی دارید. و بنابراین می توانید احساس و فکری را بیان کنید که نمی توان آن را به روش دیگری منتقل کرد.

استاد | این یک رسانه جادویی است. برای من بسیار زیباست که به این تصاویر و صداها فکر کنم که در زمان و توالی در کنار هم جریان دارند و کاری می‌سازند که فقط از طریق سینما می‌توان انجام داد.

سایت مپ الخزرا | این فقط کلام یا موسیقی نیست – این طیف کاملی از عناصر است که کنار هم قرار می گیرند و چیزی را می سازند که قبلاً وجود نداشت.

طلسم مرگ واقعی

طلسم مرگ واقعی | سینما یک زبان است. می تواند چیزهایی بگوید – چیزهای بزرگ و انتزاعی. و من آن را دوست دارم. من همیشه با کلمات خوب نیستم.

داستان می گوید این ابداع دنیایی، تجربه ای است که مردم نمی توانند داشته باشند مگر اینکه آن فیلم را ببینند.

طلسم مرگ واقعی | وقتی برای فیلمی ایده می‌گیرم، عاشق روشی می‌شوم که سینما می‌تواند آن را بیان کند.

من داستانی را دوست دارم که دارای انتزاع باشد و این کاری است که سینما می تواند انجام دهد. تفسیر یک فیلم باید سر جای خودش باشد.

طلسم مرگ واقعی | پوچ است اگر یک فیلمساز نیاز داشته باشد که بگوید یک فیلم در کلمات چه معنایی دارد. دنیای فیلم یک دنیای آفریده شده است و مردم گاهی عاشق رفتن به آن دنیا هستند.

READ  ابطال طلسم عشق

برای آنها این دنیا واقعی است. و اگر مردم چیزهای خاصی را در مورد چگونگی انجام کاری، یا این که این به معنای این یا آن است، بفهمند، دفعه بعد که فیلم را می بینند.

طلسم مرگ واقعی | این چیزها وارد تجربه می شوند. و سپس فیلم متفاوت می شود. من فکر می‌کنم حفظ آن دنیا و نگفتن چیزهایی که می‌تواند تجربه را خراب کند، بسیار ارزشمند و مهم است.

شما به هیچ چیز خارج از کار نیاز ندارید. کتاب های بسیار خوبی نوشته شده اند، و نویسندگان مدت هاست که مرده اند و نمی توانید آنها را کشف کنید.

طلسم مرگ واقعی | اما شما آن کتاب را دارید، و یک کتاب می تواند شما را به رویاپردازی وادار کند و در مورد چیزهایی فکر کنید.

مردم گاهی اوقات می گویند که در درک یک فیلم مشکل دارند، اما من فکر می کنم خیلی بیشتر از آن چیزی که تصور می کنند می فهمند.

طلسم مرگ واقعی | از آنجایی که همه ما از شهود برخوردار هستیم – ما واقعاً استعداد شهود کردن چیزها را داریم.

ممکن است کسی بگوید من موسیقی را نمی فهمم. اما اکثر مردم موسیقی را به صورت احساسی تجربه می کنند و موافق هستند که موسیقی یک انتزاع است.

طلسم مرگ واقعی | نیازی نیست فوراً موسیقی را در قالب کلمات بیان کنید – فقط گوش دهید. سینما خیلی شبیه موسیقی است.

این می تواند بسیار انتزاعی باشد، اما مردم اشتیاق دارند که آن را به صورت عقلانی درک کنند، آن را درست در قالب کلمات بیان کنند.

طلسم مرگ واقعی | و وقتی نمی توانند این کار را انجام دهند، احساس ناامیدی می کند. اما اگر فقط اجازه بدهند می توانند از درون توضیحی ارائه دهند.

READ  طلسمات استاد محمد مهدی کبیر

اگر آنها شروع به صحبت با دوستان خود می کردند، به زودی چیزهایی را می دیدند – چیزی که هست و چیزی نیست.

طلسم مرگ واقعی | و آنها ممکن است با دوستان خود موافق باشند یا با دوستان خود بحث کنند – اما اگر قبلاً نمی دانند چگونه می توانند توافق کنند یا بحث کنند؟

نکته جالب این است که آنها واقعاً بیش از آنچه فکر می کنند می دانند. و با بیان آنچه می دانند، روشن تر می شود.

طلسم مرگ واقعی | و وقتی چیزی را می بینند، می توانند سعی کنند آن را کمی بیشتر توضیح دهند و دوباره با یک دوست به عقب و جلو بروند.

و به نتیجه ای می رسیدند. و این معتبر خواهد بود. دایره من این ضرب المثل را دوست دارم: “دنیا همانگونه است که تو هستی.” و من فکر می‌کنم فیلم‌ها مثل شما هستند.

طلسم مرگ واقعی | به همین دلیل است که اگرچه فریم‌های یک فیلم همیشه یکسان است – تعداد یکسان، در یک سکانس، با صداهای یکسان – هر نمایش متفاوت است.

تفاوت گاهی اوقات ظریف است اما وجود دارد. این به مخاطب بستگی دارد. دایره ای وجود دارد که از مخاطب به فیلم می رود و برمی گردد.

طلسم مرگ واقعی | هر فردی در حال نگاه کردن و فکر کردن و احساس کردن است و حس خودش را نسبت به چیزها پیدا می کند.

و احتمالاً با چیزی که من عاشقش شدم متفاوت است. بنابراین شما نمی دانید که چگونه به مردم ضربه می زند. اما اگر به این فکر می‌کردید که چگونه به مردم ضربه می‌زند.

READ  نوشتن دعا مجرب

طلسم مرگ واقعی | یا به کسی صدمه می‌زند، یا قرار است این کار را انجام دهد یا آن کار را انجام دهد، باید فیلم‌سازی را متوقف کنید.

شما فقط این کارها را انجام می دهید که عاشق آنها می شوید و هرگز نمی دانید چه اتفاقی قرار است بیفتد. ایده ها یک ایده یک فکر است.

طلسم مرگ واقعی | این فکری است که بیشتر از آن چیزی است که در هنگام دریافت آن فکر می کنید. اما در همان لحظه اول یک جرقه وجود دارد.

در کمیک استریپ، اگر ایده ای به کسی برسد، یک لامپ روشن می شود. در یک لحظه اتفاق می افتد، درست مانند زندگی.

طلسم مرگ واقعی | خیلی خوب می شد اگر کل فیلم یکجا بیاید. اما برای من تکه تکه می شود. اولین قطعه مانند سنگ روزتا است.

این قطعه از پازل است که بقیه را نشان می دهد. این یک قطعه پازل امیدوارکننده است. در Blue Velvet، لب‌های قرمز، چمن‌زارهای سبز و آهنگ بود.

طلسم مرگ واقعی | نسخه‌ی بابی وینتون از «Blue Velvet». مورد بعدی گوش در مزرعه بود. و همین بود. شما عاشق ایده اول می شوید، آن قطعه کوچک. و هنگامی که آن را دریافت کردید، بقیه به موقع خواهند آمد.

میل به ایده مانند طعمه است. وقتی در حال ماهیگیری هستید، باید صبر داشته باشید. شما قلاب خود را طعمه می‌دهید، و سپس منتظر می‌مانید.

طلسم مرگ واقعی | آرزو طعمه‌ای است که آن ماهی‌ها را به درون می‌کشد – آن ایده‌ها. چیز زیبا این است که وقتی یک ماهی را می گیرید که دوستش دارید، حتی اگر یک ماهی کوچک باشد – یک تکه


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 16 =

نوشته های مشابه