طلسم مرگ واقعی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم مرگ واقعی | برخی از مردم شاعر هستند و روش زیبایی برای بیان مطالب با کلمات دارند. اما سینما زبان خودش است. و با آن می توانید چیزهای زیادی بگویید، زیرا زمان و توالی دارید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شما دیالوگ دارید شما موسیقی دارید جلوه های صوتی دارید شما ابزارهای زیادی دارید. و بنابراین می توانید احساس و فکری را بیان کنید که نمی توان آن را به روش دیگری منتقل کرد.

استاد | این یک رسانه جادویی است. برای من بسیار زیباست که به این تصاویر و صداها فکر کنم که در زمان و توالی در کنار هم جریان دارند و کاری می‌سازند که فقط از طریق سینما می‌توان انجام داد.

سایت مپ الخزرا | این فقط کلام یا موسیقی نیست – این طیف کاملی از عناصر است که کنار هم قرار می گیرند و چیزی را می سازند که قبلاً وجود نداشت.

طلسم مرگ واقعی

طلسم مرگ واقعی | سینما یک زبان است. می تواند چیزهایی بگوید – چیزهای بزرگ و انتزاعی. و من آن را دوست دارم. من همیشه با کلمات خوب نیستم.

داستان می گوید این ابداع دنیایی، تجربه ای است که مردم نمی توانند داشته باشند مگر اینکه آن فیلم را ببینند.

طلسم مرگ واقعی | وقتی برای فیلمی ایده می‌گیرم، عاشق روشی می‌شوم که سینما می‌تواند آن را بیان کند.

من داستانی را دوست دارم که دارای انتزاع باشد و این کاری است که سینما می تواند انجام دهد. تفسیر یک فیلم باید سر جای خودش باشد.

طلسم مرگ واقعی | پوچ است اگر یک فیلمساز نیاز داشته باشد که بگوید یک فیلم در کلمات چه معنایی دارد. دنیای فیلم یک دنیای آفریده شده است و مردم گاهی عاشق رفتن به آن دنیا هستند.

READ  نوشتن دعا برای مرگ یک نفر

برای آنها این دنیا واقعی است. و اگر مردم چیزهای خاصی را در مورد چگونگی انجام کاری، یا این که این به معنای این یا آن است، بفهمند، دفعه بعد که فیلم را می بینند.

طلسم مرگ واقعی | این چیزها وارد تجربه می شوند. و سپس فیلم متفاوت می شود. من فکر می‌کنم حفظ آن دنیا و نگفتن چیزهایی که می‌تواند تجربه را خراب کند، بسیار ارزشمند و مهم است.

شما به هیچ چیز خارج از کار نیاز ندارید. کتاب های بسیار خوبی نوشته شده اند، و نویسندگان مدت هاست که مرده اند و نمی توانید آنها را کشف کنید.

طلسم مرگ واقعی | اما شما آن کتاب را دارید، و یک کتاب می تواند شما را به رویاپردازی وادار کند و در مورد چیزهایی فکر کنید.

مردم گاهی اوقات می گویند که در درک یک فیلم مشکل دارند، اما من فکر می کنم خیلی بیشتر از آن چیزی که تصور می کنند می فهمند.

طلسم مرگ واقعی | از آنجایی که همه ما از شهود برخوردار هستیم – ما واقعاً استعداد شهود کردن چیزها را داریم.

ممکن است کسی بگوید من موسیقی را نمی فهمم. اما اکثر مردم موسیقی را به صورت احساسی تجربه می کنند و موافق هستند که موسیقی یک انتزاع است.

طلسم مرگ واقعی | نیازی نیست فوراً موسیقی را در قالب کلمات بیان کنید – فقط گوش دهید. سینما خیلی شبیه موسیقی است.

این می تواند بسیار انتزاعی باشد، اما مردم اشتیاق دارند که آن را به صورت عقلانی درک کنند، آن را درست در قالب کلمات بیان کنند.

طلسم مرگ واقعی | و وقتی نمی توانند این کار را انجام دهند، احساس ناامیدی می کند. اما اگر فقط اجازه بدهند می توانند از درون توضیحی ارائه دهند.

READ  دعانویس غافل باشی

اگر آنها شروع به صحبت با دوستان خود می کردند، به زودی چیزهایی را می دیدند – چیزی که هست و چیزی نیست.

طلسم مرگ واقعی | و آنها ممکن است با دوستان خود موافق باشند یا با دوستان خود بحث کنند – اما اگر قبلاً نمی دانند چگونه می توانند توافق کنند یا بحث کنند؟

نکته جالب این است که آنها واقعاً بیش از آنچه فکر می کنند می دانند. و با بیان آنچه می دانند، روشن تر می شود.

طلسم مرگ واقعی | و وقتی چیزی را می بینند، می توانند سعی کنند آن را کمی بیشتر توضیح دهند و دوباره با یک دوست به عقب و جلو بروند.

و به نتیجه ای می رسیدند. و این معتبر خواهد بود. دایره من این ضرب المثل را دوست دارم: “دنیا همانگونه است که تو هستی.” و من فکر می‌کنم فیلم‌ها مثل شما هستند.

طلسم مرگ واقعی | به همین دلیل است که اگرچه فریم‌های یک فیلم همیشه یکسان است – تعداد یکسان، در یک سکانس، با صداهای یکسان – هر نمایش متفاوت است.

تفاوت گاهی اوقات ظریف است اما وجود دارد. این به مخاطب بستگی دارد. دایره ای وجود دارد که از مخاطب به فیلم می رود و برمی گردد.

طلسم مرگ واقعی | هر فردی در حال نگاه کردن و فکر کردن و احساس کردن است و حس خودش را نسبت به چیزها پیدا می کند.

و احتمالاً با چیزی که من عاشقش شدم متفاوت است. بنابراین شما نمی دانید که چگونه به مردم ضربه می زند. اما اگر به این فکر می‌کردید که چگونه به مردم ضربه می‌زند.

READ  ابطال طلسم و دعا

طلسم مرگ واقعی | یا به کسی صدمه می‌زند، یا قرار است این کار را انجام دهد یا آن کار را انجام دهد، باید فیلم‌سازی را متوقف کنید.

شما فقط این کارها را انجام می دهید که عاشق آنها می شوید و هرگز نمی دانید چه اتفاقی قرار است بیفتد. ایده ها یک ایده یک فکر است.

طلسم مرگ واقعی | این فکری است که بیشتر از آن چیزی است که در هنگام دریافت آن فکر می کنید. اما در همان لحظه اول یک جرقه وجود دارد.

در کمیک استریپ، اگر ایده ای به کسی برسد، یک لامپ روشن می شود. در یک لحظه اتفاق می افتد، درست مانند زندگی.

طلسم مرگ واقعی | خیلی خوب می شد اگر کل فیلم یکجا بیاید. اما برای من تکه تکه می شود. اولین قطعه مانند سنگ روزتا است.

این قطعه از پازل است که بقیه را نشان می دهد. این یک قطعه پازل امیدوارکننده است. در Blue Velvet، لب‌های قرمز، چمن‌زارهای سبز و آهنگ بود.

طلسم مرگ واقعی | نسخه‌ی بابی وینتون از «Blue Velvet». مورد بعدی گوش در مزرعه بود. و همین بود. شما عاشق ایده اول می شوید، آن قطعه کوچک. و هنگامی که آن را دریافت کردید، بقیه به موقع خواهند آمد.

میل به ایده مانند طعمه است. وقتی در حال ماهیگیری هستید، باید صبر داشته باشید. شما قلاب خود را طعمه می‌دهید، و سپس منتظر می‌مانید.

طلسم مرگ واقعی | آرزو طعمه‌ای است که آن ماهی‌ها را به درون می‌کشد – آن ایده‌ها. چیز زیبا این است که وقتی یک ماهی را می گیرید که دوستش دارید، حتی اگر یک ماهی کوچک باشد – یک تکهنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

نوشته های مشابه