طلسم

طلسم مرگ همسر

طلسم مرگ همسر | وقتی در حال عکاسی هستم، اغلب آن قطعه موسیقی را در هنگام گوش دادن به دیالوگ در هدفون پخش می کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | شنیدن موسیقی فقط تأیید این است که همه چیز به درستی پیش می رود – برای مثال، سرعت یا نور مناسب.

استاد | این فقط ابزار دیگری است برای اطمینان از اینکه شما از آن ایده اصلی پیروی می کنید و به آن وفادار هستید. بنابراین خوب است اگر مقداری موسیقی در جلو داشته باشید تا ببینید آیا صحنه کار می کند یا خیر.

سایت مپ الخزرا | صدا برای احساس یک فیلم بسیار مهم است. برای به دست آوردن حضور مناسب برای یک اتاق، احساس درست از بیرون، یا دیالوگ با صدای مناسب مانند نواختن یک آلت موسیقی است.

طلسم مرگ همسر

طلسم مرگ همسر | گاهی اوقات یک قطعه موسیقی را می شنوید و با صحنه ای از فیلمنامه تلفیق می شود.

شما باید آزمایش های زیادی انجام دهید تا آن را به درستی انجام دهید. معمولا بعد از قطع شدن فیلم اتفاق می افتد. اما من همیشه سعی می کنم چیزی را که «هیزم» می نامم جمع آوری کنم.

طلسم مرگ همسر | بنابراین من انبوهی از چیزها را دارم که می توانم به آنها مراجعه کنم و ببینم که آیا آنها کار می کنند یا خیر.

شما فقط باید یک صدا را وارد کنید، و بلافاصله متوجه می شوید، اوه، این کار نمی کند. انتخاب بازیگر مهم نیست که یک بازیگر چقدر عالی است.

طلسم مرگ همسر | وقتی در حال انتخاب بازیگر هستید، باید فردی را انتخاب کنید که با آن قسمت ازدواج کند، که بتواند آن قسمت را انجام دهد.

من هرگز به بازیگران کتاب سرد نمی خوانم. من احساس می کنم این برای آنها عذاب است و من چیزی یاد نمی گیرم.

READ  نوشتن دعا برای ازدواج دختر

طلسم مرگ همسر | بعلاوه، من می خواهم تمرین را با آنها شروع کنم. انجام این کار با هر بازیگری زمان زیادی می برد.

بنابراین من دوست دارم فقط با آنها صحبت کنم و در حین صحبت به آنها نگاه کنم. در حالی که در حال صحبت کردن هستند.

طلسم مرگ همسر | شروع به بررسی آنها از طریق فیلمنامه در ذهنم می کنم. برخی از آنها نیمه راه می روند و سپس متوقف می شوند.

سپس یکی از آنها تمام مسیر را طی خواهد کرد و من می دانم. در سریال Blue Velvet با کارگردان بازیگری به نام یوهانا ری کار کردم.

طلسم مرگ همسر | و همه ما دنیس هاپر را بزرگ کرده بودیم. اما همه گفتند: «نه، نه. شما نمی توانید با دنیس کار کنید.

او واقعاً در وضعیت بدی قرار دارد و شما چیزی جز مشکل نخواهید داشت.» بنابراین ما به جستجوی افراد ادامه دادیم.

طلسم مرگ همسر | اما یک روز، نماینده دنیس تماس گرفت و گفت که دنیس تمیز و هوشیار است و قبلاً یک عکس دیگر را انجام داده است و من می توانم با آن کارگردان صحبت کنم تا آن را تأیید کنم.

سپس دنیس تماس گرفت و گفت: “من باید نقش فرانک را بازی کنم، زیرا من فرانک هستم.” این مرا به وجد آورد و ترساند.

طلسم مرگ همسر | گاهی اوقات، من از همان ابتدا کسی را در ذهن دارم. شخصیتی در Mulholland Drive وجود دارد که به همین شکل عمل می کند.

ساعت حدود هفت و نیم شب بود و من به دستیارم – این زن زیبا – دیکته می کردم. و من شروع کردم به صحبت کردن با حالت خنده دار.

طلسم مرگ همسر | مثل گاوچران در مالهالند درایو شروع کردم به صحبت کردن. تازه اومد بیرون بعد از مدتی که ادامه دادم متوجه شدم که دوستم مونتی مونتگومری برای این کار عالی خواهد بود.

READ  دعا نویس عالی

و او حتی یک بازیگر هم نیست. اگرچه او یک بازیگر است، اما واقعاً. او یک بازیگر بسیار عالی است ولی با اون قسمت ازدواج کرد بازیگرانی هستند که من به آنها بازگشتم، مثلاً کایل مک لاکلان.

طلسم مرگ همسر | من کایل را دوست دارم و شاید او به نوعی یک آلتر ایگو باشد. اما قانون سرانگشتی، بدیهی است که فرد مناسب را برای آن نقش انتخاب کنید.

و این همان چیزی است که شما برای آن می روید. بنابراین مسئله این است که، با وجود اینکه کایل دوست من است، اگر او برای این نقش مناسب نباشد.

طلسم مرگ همسر | متأسفانه آن قسمت را دریافت نمی کند. چیزی که واقعاً جالب است این است که وقتی با کسی کار می‌کنید.

آن شخص را برای یک نقش خاص انتخاب می‌کنید. اما پس از آن، در طول ناهار یا چیزی، جنبه دیگری از آن شخص را می بینید. و شما آن را به خاطر می آورید.

طلسم مرگ همسر | بنابراین، اگر نقش دیگری مطرح شود، و کسی بگوید: «خب، کایل نمی‌توانست این کار را انجام دهد»، ممکن است این طرف او را به خاطر بیاورید و بگویید: «بله، می‌توانست». تمرین وقتی تمرین می کنید، مهم نیست از کجا شروع کنید.

شما بازیگران خود را گرد هم می آورید و فقط صحنه ای را انتخاب می کنید که شخصیت ها را در ذهن شما مشخص می کند.

طلسم مرگ همسر | شما تمرین را دارید، و هر کجا که باشد، هست. همه چیز ممکن است همه جا باشد. بعد تو حرف بزن اغلب به نظر می رسد صحبت چندان منطقی نیست.

اما این برای من و هر کسی که با او صحبت می کنم صدق می کند. می توانید حس کنید که حس می کند. بنابراین دفعه بعد که تمرین می کنید.

READ  نوشتن دعا برای عزیز شدن

طلسم مرگ همسر | ممکن است همه چیز کمی نزدیک تر باشد. و دفعه بعد باز هم نزدیک تر صحبت های زیادی وجود دارد، به خصوص در ابتدا.

شما می توانید چیزهای زیادی بگویید، گاهی اوقات کلمات عجیب و احمقانه. اما شما این کدهای کوچک را با بازیگران یا هنرپیشه های خاصی توسعه می دهید.

طلسم مرگ همسر | برای من، برای مثال، “باد بیشتر” به معنای “معمای بیشتر” است. چیز عجیبی است با این حال، کم کم.

فقط با حرکت دادن دست یا گفتن کلمه ای، شخص می گوید: “آه، آه، باشه.” و بازیگران، در یک نقطه خاص در تمرینات اولیه، به بازی ادامه می دهند.

طلسم مرگ همسر | سپس آنها در حال چرخش هستند. و تمام استعداد آنها می تواند مسیر درست را طی کند. همین امر در مورد همه کسانی که با آنها کار می کنید صدق می کند.

وقتی مردم می گویند “تمرین”، معمولاً فقط در مورد بازیگران صحبت می کنند. اما تمرینی وجود دارد که با تمام افراد خدمه، در هر بخش، ادامه دارد.

طلسم مرگ همسر | ایده این است که همه دور هم جمع شوند و همان مسیر را طی کنند – مسیری که ایده‌ها نشان می‌دهند.

بنابراین، به عنوان مثال، یک مرد تکیه‌گاه ممکن است یک سری وسایل همراه بیاورد، و آنها کاملاً اشتباه می‌کنند.

اما شما چند چیز را می‌گویید، و او می‌گوید: «اوه، باشه» و او برمی‌گردد، و حالا خیلی نزدیک‌تر شده است. و سپس شما چند کلمه دیگر می گویید.

و سپس او به عقب برمی گردد، و اکنون او چیزهای عالی را می آورد. موضوع حرف زدن و عمل و واکنش است.

4/5 – (6 امتیاز)

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پنج =