طلسم مرگ میخوام


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم مرگ میخوام | در نهایت، وقتی به پایان عمر خود می‌رسیم، ناگهان متوجه می‌شویم که به چیزهای زیادی دست یافته‌ایم، مانند گذراندن تحصیلات عالی، کسب درآمد زیاد و شناخت، اما در درون خود ما هنوز واقعاً خوشحال، راضی و راضی نیستیم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | این تراژدی بسیاری از افراد مسن است: آنها به دلیل تلف کردن زندگی خود در تعقیب و جمع آوری چیزهای بی اهمیت، احساس سرخوردگی و پوچی را تجربه می کنند، سپس به دلیل کهولت سن آنها دیگر انرژی کافی برای اداره زندگی خود را به گونه ای متفاوت ندارند.

استاد | بنابراین ضروری است که در زمانی که هنوز خیلی جوان هستیم، برای رسیدن به هدف واقعی خود کار کنیم. ما باید میل شدیدی به پرسیدن این سوال اساسی داشته باشیم، «من کیستم؟» و از جوانی به طور جدی آن را دنبال کنیم.

سایت مپ الخزرا | ما باید به خاطر داشته باشیم که حتی اگر به نظر می رسد تمام دنیا ما را خوب بشناسند، اما اگر خود واقعی خود را به خوبی نشناسیم، اصلاً ارزشی ندارد.

طلسم مرگ میخوام

طلسم مرگ میخوام | به همین دلیل است که بسیاری از مردم عمر ارزشمند خود را در سرگردانی بین «شادی ولرم» از یک سو و «رنج ولرم» از سوی دیگر تلف می‌کنند.

از طرف دیگر، اگر ما خود واقعی خود را به خوبی بشناسیم، اما جهان اصلاً ما را نشناسد، این ارزش و اهمیت بیشتری دارد.

طلسم مرگ میخوام | ناآگاهی – علت اصلی همه مشکلات هر زمان که با مشکلات جدی روبرو می شویم و راه حل مناسبی برای آنها پیدا نمی کنیم.

READ  طلسم ازدواج تبادل نظر

ممکن است ناگهان متوجه شویم که علت واقعی همه مشکلات و رنج ما این است که خودمان را به اندازه کافی نمی شناسیم.

طلسم مرگ میخوام | هنگامی که می دانیم خود نادانی علت اصلی مشکلات ماست، نیاز واقعی به رفع جهل خود پیدا می کنیم و شروع به انجام کاری مشخص می کنیم.

با این سوال که “من کیستم؟” با تمام قلب و ذهن خود درگیر این سوال هستیم. این یک سؤال کلامی صرف نیست اگر در پرسیدن این سؤال شدت و جدیت کافی وجود نداشته باشد، به یک سؤال شفاهی سطحی تقلیل می یابد.

طلسم مرگ میخوام | اگر سوال سطحی باشد، پاسخ حتماً بی اهمیت است. راه حل های شفاهی پاسخ واقعی به این سوال نیستند.

میل به دریافت پاسخ واقعی به این سوال باید به اولویت اصلی زندگی ما تبدیل شود. جالب اینجاست که تا زمانی که به درستی از این سوال پرسیده نشود، به پاسخ واقعی نخواهیم رسید.

طلسم مرگ میخوام | در زندگی دنیوی خیلی چیزها به نحوه پرسیدن یک سوال خاص بستگی دارد. اگر مرد جوانی که عاشق دختری است با لحن خشک از او خواستگاری کند.

حتماً خواستگاری او را رد خواهد کرد. برای یک دختر، پرسیدن سوال چندان مهم نیست. او به مراتب بیشتر نگران نحوه پرسیدن آن و میزان صداقت آن است.

طلسم مرگ میخوام | پاسخ او بیش از هر چیز به این چیزها بستگی دارد. در واقع، اگر یک مرد جوان واقعاً عاشق باشد، نیازی به بیان آن در قالب کلمات برای انتقال احساسات خود نخواهد داشت.

معشوق او عشق واقعی او را درک خواهد کرد، بدون اینکه او در این مورد به او بگوید. در مقایسه با سایر سؤالات بی اهمیت زندگی، «من کیستم؟» یک نوع سؤال بسیار خاص است.

READ  شکستن طلسم عقرب

طلسم مرگ میخوام | تمام زندگی ما را اشغال می کند و تبدیل به ارزشمندترین سوالی می شود که می توانیم از خود بپرسیم. اگر نیست، باید باشد.

اگر به صورت مکانیکی از آن خواسته شود، هیچ چیز به دست نمی آید. علاوه بر این، اگر کل زندگی خود را با صدها هزار بار تکرار این سوال صرف کنیم، هیچ اتفاقی نمی افتد.

طلسم مرگ میخوام | خواندن آن به صورت مکانیکی اتلاف وقت و انرژی کامل خواهد بود. با این حال، اگر فقط یک بار با شدت و صداقت زیاد پرسیده شود، کافی است.

برای همیشه در لایه‌های عمیق‌تر وجودمان با ما می‌ماند و از آنجا به بعد به شیوه‌ای بسیار ظریف بر زندگی ما تأثیر می‌گذارد.

طلسم مرگ میخوام | «آیا ما روابطمان هستیم؟» بسیاری از مردم این تصور اشتباه دارند که اصلاً نیازی به پرسیدن این سؤال ندارند، زیرا فکر می‌کنند از قبل پاسخ را می‌دانند.

پاسخ همیشگی آنها “چه چیزی در شناخت خودم سخت است؟” آنها معتقدند که پسر پدر و مادر، شوهر همسر، پدر فرزندان، مدیر یک شرکت و … هستند.

طلسم مرگ میخوام | مشکل این است که چگونه یک نفر می تواند تمام این روابط را اداره کند؟ باید چندین “من” وجود داشته باشد تا از همه آنها مراقبت کنم.

تجربه ما نشان می‌دهد که اگرچه این روابط به «من» تعلق دارند، اما این روابط «من» واقعی نیستند. «من» واقعی قطعاً با روابط متفاوت است – در روابط وجود دارد، اما نه تنها در آنجا یافت می‌شود.

طلسم مرگ میخوام | جدا از این روابط نیز وجود دارد. این شبیه کاری است که ما با اندام های حسی خود انجام می دهیم.

READ  طلسم ازدواج سریع

ما از چشم برای دیدن، گوش برای شنیدن، زبان برای چشیدن، بینی برای بوییدن و پوست برای لمس استفاده می کنیم، اما این اندام های حسی به خودی خود «من» واقعی ما نیستند.

طلسم مرگ میخوام | حتی هنگام انجام همه این کارکردها، «من» ما از همه این احساسات جدا می ماند. اگر اینطور نبود، به جای یک «من» به بسیاری «من» تقسیم می شدیم.

اما این طور نمی شود. وقتی به خواب عمیقی می رویم، نمی دانیم که «من» یک شخص خاص با نام و شکل خاصی است.

طلسم مرگ میخوام | اما وقتی از خواب بیدار می شویم، بلافاصله می دانیم که وجود داریم. نه تنها این، بلکه می دانیم که آیا خوب خوابیده ایم یا خیر. چگونه می توانیم بگوییم در خواب حضور نداشتیم؟

این بدان معنی است که “من” ما در هنگام خواب نیز حضور داشت. ممکن است بگوییم که هدف واقعی از پرسیدن این سوال که «من کیستم؟» این است


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

نوشته های مشابه