طلسم مرگ میخوام


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم مرگ میخوام | زمانی که ماهاریشی برای اولین بار در سال 1959 وارد ایالات متحده شد، میدان یکپارچه از فیزیک کوانتومی هنوز کشف نشده بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بنابراین مردم می‌گویند: «اوه، این بالونی است – آنها به دنبال میدانی در پایه همه چیز هستند، اما واقعاً وجود ندارد.

استاد | هیچ کس نمی داند که آیا این حقیقت دارد یا خیر.» اما پس از آن، حدود سی سال پیش، فیزیک کوانتومی این میدان را کشف کرد.

سایت مپ الخزرا | آنها آن را با ورود به ماده، عمیق‌تر و عمیق‌تر و عمیق‌تر کشف کردند، و یک روز، آنجا بود: میدان یکپارچه. و سپس دانشمندانی مانند دکتر جان هاگلین گفتند که این درست است: هر چیزی که یک چیز است از این زمینه بیرون می‌آید.

طلسم مرگ میخوام

طلسم مرگ میخوام | اقیانوس آگاهی ناب که ماهاریشی ماهش یوگی در مورد آن صحبت می کند توسط علم مدرن به عنوان میدان یکپارچه نیز شناخته می شود.

بنابراین علم مدرن و علم باستان در حال جمع شدن هستند. علم ودایی – علم آگاهی – قوانین طبیعت، ساختار جهان و چگونگی آشکار شدن آن را مطالعه می کند.

طلسم مرگ میخوام | در علم ودایی، این اقیانوس آگاهی ناب، آتما، خود نامیده می شود. “خودت را بشناس.” خوب، چطور؟ شما با نگاه کردن در آینه خود را نمی شناسید.

شما با نشستن و صحبت کردن با خودتان خودتان را نمی شناسید. اما آنجاست، درون، درون، درون. مدیتیشن متعالی یک تکنیک ساده، آسان و بدون دردسر است.

طلسم مرگ میخوام | که به هر انسانی اجازه می‌دهد در درون خود شیرجه بزند، سطوح ظریف‌تری از ذهن و عقل را تجربه کند و وارد این اقیانوس آگاهی ناب، میدان یکپارچه – خود – شود.

READ  نوشتن دعا برای محبوب شدن

این درک فکری این رشته نیست، بلکه تجربه آن است که همه چیز را انجام می دهد. شما در درون فرو می روید و با تجربه این میدان آگاهی ناب، آن را زنده می کنید.

طلسم مرگ میخوام | شما آن را باز می کنید؛ رشد می کند. و نتیجه نهایی این رشد آگاهی را روشنگری می نامند که پتانسیل کامل برای همه ماست.

حالت چهارم بسیاری از مردم قبلاً تعالی را تجربه کرده اند، اما ممکن است متوجه آن نباشند. این تجربه ای است که می توانید درست قبل از خواب داشته باشید.

طلسم مرگ میخوام | شما بیدار هستید، اما نوعی سقوط را تجربه می کنید، و ممکن است مقداری نور سفید ببینید و کمی شادی را تجربه کنید.

و شما می گویید: “جورج پرش مقدس!” وقتی از یک حالت هوشیاری به حالت دیگر می روید – مثلاً از بیداری به خواب – از شکافی عبور می کنید.

طلسم مرگ میخوام | و در آن شکاف، شما می توانید فراتر بروید. من آن را مانند یک اتاق سفید گرد تصور می کنم که پرده های زرد، قرمز و آبی دارد که دیوار سفید را می پوشاند.

پرده ها سه حالت هوشیاری هستند: بیداری، خوابیدن و رویا دیدن. اما در شکاف بین هر پرده، می توانید سفیدی مطلق را ببینید – آگاهی سعادت خالص. شما می توانید در آن تکه کوچک سفید فراتر بروید.

طلسم مرگ میخوام | سپس به حالت بعدی هوشیاری می رسید. اتاق سفید واقعاً همیشه در اطراف شماست، حتی اگر پرده ها بیشتر آن را پوشانده باشند.

بنابراین اینجا، آنجا و همه جا است. و گاهی مردم بدون اینکه بدانند یا بدانند چگونه فراتر رفته اند. با مدیتیشن متعالی، از حالت هوشیاری بیداری می توانید آن دیوار سفید را در هر زمانی که بنشینید و مراقبه کنید.

READ  طلسم نمک

طلسم مرگ میخوام | تجربه کنید. این چیز زیبا در مورد آن است. رسیدن به آنجا که آتما به تنهایی، آن حالت ساده ترین شکل آگاهی به تنهایی، شایسته دیدن، شنیدن، تفکر و درک است.

برخی از اشکال مراقبه فقط تفکر یا تمرکز هستند: آنها شما را در سطح نگه می دارند. شما فراتر نخواهید رفت؛ شما آن حالت چهارم آگاهی را نخواهید داشت و آن سعادت را نخواهید داشت.

طلسم مرگ میخوام | روی سطح می مانی تکنیک‌های آرام‌سازی می‌توانند کمی شما را به سمت خود بکشانند. این زیباست. مثل ماساژ دادن است اما فراتر نیست.

فراتر رفتن چیز منحصر به فرد خودش است. وقتی به درون خود شیرجه می‌زنید، خود وجود دارد و خوشبختی واقعی آنجاست. اقیانوسی خالص، عظیم و نامحدود از آن وجود دارد.

طلسم مرگ میخوام | این سعادت است – شادی جسمی، عاطفی، ذهنی و معنوی که از درون شروع به رشد می کند. و همه چیزهایی که قبلاً شما را می کشتند کاهش می یابد.

در تجارت فیلم، فشار زیادی وجود دارد. جای زیادی برای اضطراب و ترس وجود دارد. اما فراتر رفتن زندگی را بیشتر شبیه به یک بازی می کند – یک بازی فوق العاده.

طلسم مرگ میخوام | و خلاقیت واقعاً می تواند جریان داشته باشد. این اقیانوسی از خلاقیت است. این همان خلاقیتی است که هر چیزی را که یک چیز است ایجاد می کند.

این ما هستیم و چرا اینقدر آسان است؟ زیرا این طبیعت ذهن است، زیرا ذهن می‌خواهد به میدان‌های شادی بیشتری برود. طبیعتاً می خواهد برود.

طلسم مرگ میخوام | و هر چه عمیق‌تر می‌شوید، این مقدار بیشتر می‌شود تا اینکه به سعادت 100 درصدی دست پیدا کنید.

READ  دعای شکستن طلسم فوری

مدیتیشن متعالی وسیله ای است که شما را به آنجا می برد. اما این تجربه اقیانوس شعور ناب است که همه چیز را انجام می دهد.

طلسم مرگ میخوام | علم مدرن و علم باستان از نظر علمی، بیشتر و بیشتر نشان می دهد که فراتر رفتن واقعی است و مزایای آن واقعی است.

با اندازه‌گیری الگوهای EEG در تحقیقات مغز، آنها می‌توانند ثابت کنند که فردی در حال فراتر رفتن است. آنها می توانند ثابت کنند که فرد چهارمین حالت هوشیاری را تجربه می کند.

طلسم مرگ میخوام | من این را در تظاهرات زنده با دکتر فرد تراویس، عصب شناس، دیده ام. وقتی روی موسیقی کار می کنید.

از قسمت خاصی از مغزتان استفاده می کنید. وقتی صحبت می کنید از قسمت دیگری استفاده می کنید.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 14 =

نوشته های مشابه