طلسم

طلسم مرگ میخوام

طلسم مرگ میخوام | زمانی که ماهاریشی برای اولین بار در سال 1959 وارد ایالات متحده شد، میدان یکپارچه از فیزیک کوانتومی هنوز کشف نشده بود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | بنابراین مردم می‌گویند: «اوه، این بالونی است – آنها به دنبال میدانی در پایه همه چیز هستند، اما واقعاً وجود ندارد.

استاد | هیچ کس نمی داند که آیا این حقیقت دارد یا خیر.» اما پس از آن، حدود سی سال پیش، فیزیک کوانتومی این میدان را کشف کرد.

سایت مپ الخزرا | آنها آن را با ورود به ماده، عمیق‌تر و عمیق‌تر و عمیق‌تر کشف کردند، و یک روز، آنجا بود: میدان یکپارچه. و سپس دانشمندانی مانند دکتر جان هاگلین گفتند که این درست است: هر چیزی که یک چیز است از این زمینه بیرون می‌آید.

طلسم مرگ میخوام

طلسم مرگ میخوام | اقیانوس آگاهی ناب که ماهاریشی ماهش یوگی در مورد آن صحبت می کند توسط علم مدرن به عنوان میدان یکپارچه نیز شناخته می شود.

بنابراین علم مدرن و علم باستان در حال جمع شدن هستند. علم ودایی – علم آگاهی – قوانین طبیعت، ساختار جهان و چگونگی آشکار شدن آن را مطالعه می کند.

طلسم مرگ میخوام | در علم ودایی، این اقیانوس آگاهی ناب، آتما، خود نامیده می شود. “خودت را بشناس.” خوب، چطور؟ شما با نگاه کردن در آینه خود را نمی شناسید.

شما با نشستن و صحبت کردن با خودتان خودتان را نمی شناسید. اما آنجاست، درون، درون، درون. مدیتیشن متعالی یک تکنیک ساده، آسان و بدون دردسر است.

طلسم مرگ میخوام | که به هر انسانی اجازه می‌دهد در درون خود شیرجه بزند، سطوح ظریف‌تری از ذهن و عقل را تجربه کند و وارد این اقیانوس آگاهی ناب، میدان یکپارچه – خود – شود.

READ  دعا نویسی فال

این درک فکری این رشته نیست، بلکه تجربه آن است که همه چیز را انجام می دهد. شما در درون فرو می روید و با تجربه این میدان آگاهی ناب، آن را زنده می کنید.

طلسم مرگ میخوام | شما آن را باز می کنید؛ رشد می کند. و نتیجه نهایی این رشد آگاهی را روشنگری می نامند که پتانسیل کامل برای همه ماست.

حالت چهارم بسیاری از مردم قبلاً تعالی را تجربه کرده اند، اما ممکن است متوجه آن نباشند. این تجربه ای است که می توانید درست قبل از خواب داشته باشید.

طلسم مرگ میخوام | شما بیدار هستید، اما نوعی سقوط را تجربه می کنید، و ممکن است مقداری نور سفید ببینید و کمی شادی را تجربه کنید.

و شما می گویید: “جورج پرش مقدس!” وقتی از یک حالت هوشیاری به حالت دیگر می روید – مثلاً از بیداری به خواب – از شکافی عبور می کنید.

طلسم مرگ میخوام | و در آن شکاف، شما می توانید فراتر بروید. من آن را مانند یک اتاق سفید گرد تصور می کنم که پرده های زرد، قرمز و آبی دارد که دیوار سفید را می پوشاند.

پرده ها سه حالت هوشیاری هستند: بیداری، خوابیدن و رویا دیدن. اما در شکاف بین هر پرده، می توانید سفیدی مطلق را ببینید – آگاهی سعادت خالص. شما می توانید در آن تکه کوچک سفید فراتر بروید.

طلسم مرگ میخوام | سپس به حالت بعدی هوشیاری می رسید. اتاق سفید واقعاً همیشه در اطراف شماست، حتی اگر پرده ها بیشتر آن را پوشانده باشند.

بنابراین اینجا، آنجا و همه جا است. و گاهی مردم بدون اینکه بدانند یا بدانند چگونه فراتر رفته اند. با مدیتیشن متعالی، از حالت هوشیاری بیداری می توانید آن دیوار سفید را در هر زمانی که بنشینید و مراقبه کنید.

READ  طلسم ازدواج فوری دختر

طلسم مرگ میخوام | تجربه کنید. این چیز زیبا در مورد آن است. رسیدن به آنجا که آتما به تنهایی، آن حالت ساده ترین شکل آگاهی به تنهایی، شایسته دیدن، شنیدن، تفکر و درک است.

برخی از اشکال مراقبه فقط تفکر یا تمرکز هستند: آنها شما را در سطح نگه می دارند. شما فراتر نخواهید رفت؛ شما آن حالت چهارم آگاهی را نخواهید داشت و آن سعادت را نخواهید داشت.

طلسم مرگ میخوام | روی سطح می مانی تکنیک‌های آرام‌سازی می‌توانند کمی شما را به سمت خود بکشانند. این زیباست. مثل ماساژ دادن است اما فراتر نیست.

فراتر رفتن چیز منحصر به فرد خودش است. وقتی به درون خود شیرجه می‌زنید، خود وجود دارد و خوشبختی واقعی آنجاست. اقیانوسی خالص، عظیم و نامحدود از آن وجود دارد.

طلسم مرگ میخوام | این سعادت است – شادی جسمی، عاطفی، ذهنی و معنوی که از درون شروع به رشد می کند. و همه چیزهایی که قبلاً شما را می کشتند کاهش می یابد.

در تجارت فیلم، فشار زیادی وجود دارد. جای زیادی برای اضطراب و ترس وجود دارد. اما فراتر رفتن زندگی را بیشتر شبیه به یک بازی می کند – یک بازی فوق العاده.

طلسم مرگ میخوام | و خلاقیت واقعاً می تواند جریان داشته باشد. این اقیانوسی از خلاقیت است. این همان خلاقیتی است که هر چیزی را که یک چیز است ایجاد می کند.

این ما هستیم و چرا اینقدر آسان است؟ زیرا این طبیعت ذهن است، زیرا ذهن می‌خواهد به میدان‌های شادی بیشتری برود. طبیعتاً می خواهد برود.

طلسم مرگ میخوام | و هر چه عمیق‌تر می‌شوید، این مقدار بیشتر می‌شود تا اینکه به سعادت 100 درصدی دست پیدا کنید.

READ  نوشتن دعا برای خوشبختی

مدیتیشن متعالی وسیله ای است که شما را به آنجا می برد. اما این تجربه اقیانوس شعور ناب است که همه چیز را انجام می دهد.

طلسم مرگ میخوام | علم مدرن و علم باستان از نظر علمی، بیشتر و بیشتر نشان می دهد که فراتر رفتن واقعی است و مزایای آن واقعی است.

با اندازه‌گیری الگوهای EEG در تحقیقات مغز، آنها می‌توانند ثابت کنند که فردی در حال فراتر رفتن است. آنها می توانند ثابت کنند که فرد چهارمین حالت هوشیاری را تجربه می کند.

طلسم مرگ میخوام | من این را در تظاهرات زنده با دکتر فرد تراویس، عصب شناس، دیده ام. وقتی روی موسیقی کار می کنید.

از قسمت خاصی از مغزتان استفاده می کنید. وقتی صحبت می کنید از قسمت دیگری استفاده می کنید.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =