طلسم

طلسم مرگ قوی

طلسم مرگ قوی | که شما را به یاد گذشته می‌اندازد، و به او می‌گویید: «خب، ببخشید، من باید قطار را بگیرم تا بتونم برسم. قرار بعدی من.» این نگرش تا حدودی فریبنده است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در این رویکرد به تمرین، شما فقط امضا نمی کنید. شما آنچه را که در وضعیت ذهنی شما اتفاق می افتد تصدیق می کنید و سپس به آن نیز نگاه می کنید.

طلسم مرگ قوی

طلسم مرگ قوی | نکته این است که شما به خودتان فرصت نمی دهید تا بتوانید از لحظات شرم آور و ناخوشایند، لحظه های خودآگاه زندگی خود فرار کنید.

استاد | چنین لحظاتی ممکن است به عنوان خاطرات گذشته یا تجربه دردناک زمان حال بوجود آیند. یا ممکن است درد چشم‌اندازهای آینده را احساس کنید.

طلسم مرگ قوی | تو خوبی. خداحافظ، می خواهم به نفسم برگردم.» این مانند ملاقات با یک دوست قدیمی در سکوی قطار است، کسی که مدتی است ندیده‌اید.

بعد از این چه می‌خواهید انجام دهید. همه آن افکار و احساسات اتفاق می افتند، و شما آنها را تجربه می کنید.

طلسم مرگ قوی | به آنها نگاه می کنید و تنها پس از آن به نفس خود باز می گردید. انجام این کار بسیار مهم است. در غیر این صورت، این احتمال وجود دارد که بتوانیم منطق را به دور خود بچرخانیم.

اگر احساس می کنید که نشستن و مدیتیشن، بازگشت به نفس، راهی برای اجتناب از مشکلات است، مشکل همین است.

طلسم مرگ قوی | ممکن است احساس کنید تمرین شما بسیار خوب، خوب، معقول و واقعی است و نیازی به پرداخت هزینه ندارید. به همه شرمساری‌های کوچکی که در زندگی‌تان اتفاق می‌افتد توجه کنید.

READ  استاد محمدزاده دعانویس

می‌توانید آن‌ها را بی‌اهمیت بدانید و دوباره به نفس خود بازگردید. اگر این کار را انجام دهید در حال ایجاد یک پچ ورک هستید.

طلسم مرگ قوی | شما مشکلات را جمع آوری می کنید و آنها را به عنوان میراث خانوادگی خود نگه می دارید. در عوض، مهم است که به آن شرمساری ها نگاه کنید و تنها پس از آن دوباره نفس بکشید.

و حتی پس از آن، پس از اینکه به آنها نگاه کردید، هیچ مفهومی وجود ندارد که اگر به آنها نگاه کنید، شما را آزاد می کند و از یک نقطه دردناک به نقطه دیگر فرار می کند.

طلسم مرگ قوی | یا اینکه این پایان داستان است. در واقع، بیشتر مشکلات زندگی به این دلیل به وجود نمی آیند که شما فردی پرخاشگر یا شهوتران هستید.

بزرگترین مشکل این است که شما می خواهید آن چیزها را در بطری کنید و کنار بگذارید یا روی آنها وصله کنید و در فریبکاری متخصص شده اید.

طلسم مرگ قوی | این بزرگترین مشکل است. تمرین مدیتیشن قرار است هر گونه تلاش برای ایجاد یک رویکرد ظریف، پیچیده و فریبنده را آشکار کند.

برای کشف آن تکه ها طراحی شده است. کار با نفس نگرش به تنفس در مدیتیشن نیز به کار با لمس و رفتن مربوط می شود.

طلسم مرگ قوی | هنگامی که به درستی در وضعیت خود قرار گرفتید، به طور طبیعی شروع به تمرکز روی تنفسی می کنید که از شما خارج می شود.

همانطور که نفس بیرون می رود، به تنفس تبدیل شوید. سعی کنید به جای تماشای نفس، آن را با نفس خود شناسایی کنید.

READ  نوشتن دعا برای فروش کالا

طلسم مرگ قوی | این قسمت لمسی است. شما نفس هستید. نفس تو هستی نفس از دهان و سوراخ‌های بینی شما بیرون می‌آید، بیرون می‌رود و سپس در جو، در فضا حل می‌شود.

شما آن فرآیند را لمس می‌کنید. شما انرژی و تلاش خاصی را برای آن انجام می دهید. سپس، همانطور که نفس می کشی، نفس خود را تحریم می کنی.

طلسم مرگ قوی | تمرکز خود را روی نفس تحریم می کنید. این قسمت رفتن است. همانطور که نفس شما خارج می شود، بگذارید حل شود. سپس، فقط آن را رها کنید.

تحریمش کن پس نفس کشیدن فقط فضاست. بدیهی است که از نظر فیزیکی، بیولوژیکی، فرد نفس می کشد، اما شما کار بزرگی در آن انجام نمی دهید.

طلسم مرگ قوی | سپس یک نفس دیگر بیرون می رود – با آن باشید. بنابراین فرآیند این است: خارج کردن، حل کردن، شکاف. خارج کردن، حل کردن، شکاف. باز کردن مداوم، رها کردن، تحریم کردن است.

در این زمینه تحریم کلمه مهمی است. اگر نفس خود را نگه دارید، خود را نگه دارید. وقتی شروع به تحریم پایان طغیان می کنی.

طلسم مرگ قوی | انگار نه تو هستی و نه جهانی، به جز این که طغیان بعدی به تو یادآوری می کند که وارد شوی. .این هم یک راه دیگر برای گفتن لمس و رفتن، لمس و رفتن، لمس و رفتن.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شانزده =