طلسم

طلسم مرگ فوری

طلسم مرگ فوری | اگر بتوانید ظرفی را که در آن ماهیگیری می کنید گسترش دهید – هوشیاری خود – می توانید ماهی های بزرگ تری بگیرید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در اینجا نحوه کار این است: درون هر انسانی اقیانوسی از آگاهی خالص و پر جنب و جوش است. وقتی در مدیتیشن متعالی «تعالی» می کنید، در اقیانوس آگاهی ناب فرو می روید.

استاد | تو داخلش می پاشی و این سعادت است. شما می توانید با این سعادت ارتعاش کنید. تجربه آگاهی ناب آن را زنده می کند، گسترش می دهد.

سایت مپ الخزرا | شروع به آشکار شدن و رشد می کند. اگر هوشیاری به اندازه یک توپ گلف دارید، وقتی کتابی می خوانید، اندازه یک توپ گلف را درک خواهید کرد.

طلسم مرگ فوری

طلسم مرگ فوری | ماهی های کوچک روی سطح شنا می کنند، اما ماهی های بزرگ در پایین شنا می کنند.

وقتی از پنجره به بیرون نگاه می کنید، یک آگاهی به اندازه توپ گلف. وقتی صبح از خواب بیدار می شوید، بیداری به اندازه یک توپ گلف.

طلسم مرگ فوری | و همانطور که روز خود را پیش می برید، یک شادی درونی به اندازه یک توپ گلف. اما اگر بتوانید آن آگاهی را گسترش دهید، آن را رشد دهید.

آنگاه وقتی آن کتاب را بخوانید، درک بیشتری خواهید داشت. وقتی به بیرون نگاه می کنید، آگاهی بیشتر. وقتی از خواب بیدار می شوید.

طلسم مرگ فوری | بیداری بیشتر. و هر چه روزتان را پیش می برید، شادی درونی بیشتری خواهید داشت. می توانید ایده ها را در سطح عمیق تری دریافت کنید.

و خلاقیت واقعاً جریان دارد. این زندگی را بیشتر شبیه یک بازی خارق العاده می کند. ترجمه ایده برای من، هر فیلم، هر پروژه، یک آزمایش است.

READ  دعا نویسی شماره

طلسم مرگ فوری | چگونه این ایده را ترجمه می کنید؟ چگونه آن را ترجمه می کنید تا از ایده به فیلم یا صندلی تبدیل شود؟ شما این ایده را دارید.

و می توانید آن را ببینید، بشنوید، احساس کنید و بدانید. حالا، فرض کنید شروع به بریدن یک تکه چوب کرده اید و این دقیقاً درست نیست.

طلسم مرگ فوری | این باعث می شود بیشتر فکر کنید، بنابراین می توانید از آن خارج شوید. شما اکنون در حال اقدام و واکنش هستید.

بنابراین این یک نوع آزمایش است تا همه چیز درست به نظر برسد. وقتی مدیتیشن می کنید، این جریان افزایش می یابد.

طلسم مرگ فوری | کنش و واکنش سریعتر پیش می رود. اینجا ایده ای به دست خواهید آورد، سپس به آنجا خواهید رفت و سپس آنجا. مثل یک رقص بداهه است.

شما فقط زیپ می کنید؛ شما به هر هشت سیلندر ضربه خواهید زد. و این یک چیز وانمودی نیست؛ این یک برنامه احساس خوبی نیست.

طلسم مرگ فوری | جایی که آنها به شما می گویند: “بایست و گل رز را بو کن، و زندگیت بهتر خواهد شد.” از درون می آید.

باید از اعماق درون شروع شود، و رشد کند، رشد کند و رشد کند. سپس همه چیز واقعا تغییر می کند. بنابراین فراتر بروید، خود – آگاهی ناب – را تجربه کنید و تماشا کنید که چه اتفاقی می افتد.

طلسم مرگ فوری | لس آنجلس من از فیلادلفیا به لس آنجلس آمدم، جایی که پنج سال در آنجا زندگی کرده بودم و در مدرسه هنر شرکت کردم.

فیلادلفیا به شهر عشق برادرانه معروف است، اما زمانی که من آنجا بودم، یک جهنم بود. عشق زیادی در آن شهر وجود نداشت.

READ  نوشتن دعا برای گریه بچه

طلسم مرگ فوری | شب به لس آنجلس رسیدم، بنابراین تا صبح روز بعد که از یک آپارتمان کوچک در بلوار سن ویسنته بیرون آمدم، این نور را دیدم.

و روحم را به وجد آورد. من احساس خوشبختی می کنم که با آن نور زندگی می کنم. من عاشق لس آنجلس هستم. من می‌دانم که افراد زیادی به آنجا می‌روند و فقط یک انبوهی از یکسانی را می‌بینند.

طلسم مرگ فوری | اما وقتی برای مدتی آنجا هستید، متوجه می شوید که هر بخش حال و هوای خاص خود را دارد. دوران طلایی سینما هنوز در آنجا زنده است.

در بوی یاس در شب و هوای زیبا. و نور الهام بخش و انرژی بخش است. حتی با مه دود، چیزی در مورد نور وجود دارد که خشن نیست، اما روشن و صاف است.

طلسم مرگ فوری | این احساس من را پر می کند که همه احتمالات در دسترس هستند. نمی دانم چرا. با نور جاهای دیگر فرق دارد. نور در فیلادلفیا، حتی در تابستان، تقریباً به آن روشن نیست.

این نور بود که در روزهای اول همه را به لس آنجلس آورد تا فیلم بسازند. هنوز جای زیبایی است معنوی ترین فیلم من است.

طلسم مرگ فوری | وقتی من این را می گویم هیچ کس نمی فهمد، اما اینطور است. به نحوی در حال رشد بود و من نمی دانستم معنی آن چیست.

من به دنبال کلیدی می گشتم تا قفل آنچه این سکانس ها می گفتند را باز کنم. البته مقداری از آن را فهمیدم. اما من چیزی را نمی دانستم که همه چیز را جمع کرده است.

READ  طلسم زبان بند خانواده شوهر

طلسم مرگ فوری | و این یک مبارزه بود. بنابراین کتاب مقدسم را بیرون آوردم و شروع به خواندن کردم. و یک روز، یک جمله خواندم. و من کتاب مقدس را بستم، زیرا همین بود.

همین بود و سپس من آن چیز را به عنوان یک کل دیدم. و این دیدگاه را برای من 100 درصد برآورده کرد. فکر نمی کنم هیچ وقت بگویم آن جمله چه بود.

طلسم مرگ فوری | سرعت زندگی پنجاه سال پیش، مردم می‌گفتند: «همه چیز در حال تند شدن است.» بیست سال پیش، هنوز می‌گفتند: «همه چیز در حال تند شدن است.» همیشه اینطور به نظر می رسد.

و به نظر می رسد حتی بیشتر از این در حال حاضر. این دیوانه است. وقتی زیاد تلویزیون تماشا می کنید و مجلات زیادی می خوانید، به نظر می رسد که تمام دنیا از کنار شما می گذرند.

طلسم مرگ فوری | وقتی داشتم را می ساختم که ساخت آن پنج سال طول کشید، فکر می کردم مرده ام. فکر می کردم قبل از اینکه تمام شود دنیا خیلی فرق می کرد.

به خودم گفتم، اینجا هستم، در این چیز قفل شده ام. من نمی توانم آن را تمام کنم. دنیا مرا پشت سر می گذارد. من از گوش دادن به موسیقی دست کشیده بودم و به هر حال هرگز تلویزیون نگاه نمی کردم.

طلسم مرگ فوری | من نمی‌خواستم داستان‌هایی درباره آنچه اتفاق می‌افتد بشنوم، زیرا شنیدن این چیزها شبیه مردن بود.

در یک زمان، من واقعاً به این فکر کردم که یک شکل کوچک از شخصیت هنری، شاید هشت اینچ قد، بسازم، و یک مجموعه کوچک از مقوا بسازم، و فقط حرکت او را متوقف کنم و آن را تمام کنم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + چهارده =