طلسم مرگ فوری


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم مرگ فوری | اگر بتوانید ظرفی را که در آن ماهیگیری می کنید گسترش دهید – هوشیاری خود – می توانید ماهی های بزرگ تری بگیرید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در اینجا نحوه کار این است: درون هر انسانی اقیانوسی از آگاهی خالص و پر جنب و جوش است. وقتی در مدیتیشن متعالی «تعالی» می کنید، در اقیانوس آگاهی ناب فرو می روید.

استاد | تو داخلش می پاشی و این سعادت است. شما می توانید با این سعادت ارتعاش کنید. تجربه آگاهی ناب آن را زنده می کند، گسترش می دهد.

سایت مپ الخزرا | شروع به آشکار شدن و رشد می کند. اگر هوشیاری به اندازه یک توپ گلف دارید، وقتی کتابی می خوانید، اندازه یک توپ گلف را درک خواهید کرد.

طلسم مرگ فوری

طلسم مرگ فوری | ماهی های کوچک روی سطح شنا می کنند، اما ماهی های بزرگ در پایین شنا می کنند.

وقتی از پنجره به بیرون نگاه می کنید، یک آگاهی به اندازه توپ گلف. وقتی صبح از خواب بیدار می شوید، بیداری به اندازه یک توپ گلف.

طلسم مرگ فوری | و همانطور که روز خود را پیش می برید، یک شادی درونی به اندازه یک توپ گلف. اما اگر بتوانید آن آگاهی را گسترش دهید، آن را رشد دهید.

آنگاه وقتی آن کتاب را بخوانید، درک بیشتری خواهید داشت. وقتی به بیرون نگاه می کنید، آگاهی بیشتر. وقتی از خواب بیدار می شوید.

طلسم مرگ فوری | بیداری بیشتر. و هر چه روزتان را پیش می برید، شادی درونی بیشتری خواهید داشت. می توانید ایده ها را در سطح عمیق تری دریافت کنید.

و خلاقیت واقعاً جریان دارد. این زندگی را بیشتر شبیه یک بازی خارق العاده می کند. ترجمه ایده برای من، هر فیلم، هر پروژه، یک آزمایش است.

READ  نوشتن دعا با خودکار قرمز

طلسم مرگ فوری | چگونه این ایده را ترجمه می کنید؟ چگونه آن را ترجمه می کنید تا از ایده به فیلم یا صندلی تبدیل شود؟ شما این ایده را دارید.

و می توانید آن را ببینید، بشنوید، احساس کنید و بدانید. حالا، فرض کنید شروع به بریدن یک تکه چوب کرده اید و این دقیقاً درست نیست.

طلسم مرگ فوری | این باعث می شود بیشتر فکر کنید، بنابراین می توانید از آن خارج شوید. شما اکنون در حال اقدام و واکنش هستید.

بنابراین این یک نوع آزمایش است تا همه چیز درست به نظر برسد. وقتی مدیتیشن می کنید، این جریان افزایش می یابد.

طلسم مرگ فوری | کنش و واکنش سریعتر پیش می رود. اینجا ایده ای به دست خواهید آورد، سپس به آنجا خواهید رفت و سپس آنجا. مثل یک رقص بداهه است.

شما فقط زیپ می کنید؛ شما به هر هشت سیلندر ضربه خواهید زد. و این یک چیز وانمودی نیست؛ این یک برنامه احساس خوبی نیست.

طلسم مرگ فوری | جایی که آنها به شما می گویند: “بایست و گل رز را بو کن، و زندگیت بهتر خواهد شد.” از درون می آید.

باید از اعماق درون شروع شود، و رشد کند، رشد کند و رشد کند. سپس همه چیز واقعا تغییر می کند. بنابراین فراتر بروید، خود – آگاهی ناب – را تجربه کنید و تماشا کنید که چه اتفاقی می افتد.

طلسم مرگ فوری | لس آنجلس من از فیلادلفیا به لس آنجلس آمدم، جایی که پنج سال در آنجا زندگی کرده بودم و در مدرسه هنر شرکت کردم.

فیلادلفیا به شهر عشق برادرانه معروف است، اما زمانی که من آنجا بودم، یک جهنم بود. عشق زیادی در آن شهر وجود نداشت.

READ  نوشتن دعا روی لباس

طلسم مرگ فوری | شب به لس آنجلس رسیدم، بنابراین تا صبح روز بعد که از یک آپارتمان کوچک در بلوار سن ویسنته بیرون آمدم، این نور را دیدم.

و روحم را به وجد آورد. من احساس خوشبختی می کنم که با آن نور زندگی می کنم. من عاشق لس آنجلس هستم. من می‌دانم که افراد زیادی به آنجا می‌روند و فقط یک انبوهی از یکسانی را می‌بینند.

طلسم مرگ فوری | اما وقتی برای مدتی آنجا هستید، متوجه می شوید که هر بخش حال و هوای خاص خود را دارد. دوران طلایی سینما هنوز در آنجا زنده است.

در بوی یاس در شب و هوای زیبا. و نور الهام بخش و انرژی بخش است. حتی با مه دود، چیزی در مورد نور وجود دارد که خشن نیست، اما روشن و صاف است.

طلسم مرگ فوری | این احساس من را پر می کند که همه احتمالات در دسترس هستند. نمی دانم چرا. با نور جاهای دیگر فرق دارد. نور در فیلادلفیا، حتی در تابستان، تقریباً به آن روشن نیست.

این نور بود که در روزهای اول همه را به لس آنجلس آورد تا فیلم بسازند. هنوز جای زیبایی است معنوی ترین فیلم من است.

طلسم مرگ فوری | وقتی من این را می گویم هیچ کس نمی فهمد، اما اینطور است. به نحوی در حال رشد بود و من نمی دانستم معنی آن چیست.

من به دنبال کلیدی می گشتم تا قفل آنچه این سکانس ها می گفتند را باز کنم. البته مقداری از آن را فهمیدم. اما من چیزی را نمی دانستم که همه چیز را جمع کرده است.

READ  دعانویس برای کار

طلسم مرگ فوری | و این یک مبارزه بود. بنابراین کتاب مقدسم را بیرون آوردم و شروع به خواندن کردم. و یک روز، یک جمله خواندم. و من کتاب مقدس را بستم، زیرا همین بود.

همین بود و سپس من آن چیز را به عنوان یک کل دیدم. و این دیدگاه را برای من 100 درصد برآورده کرد. فکر نمی کنم هیچ وقت بگویم آن جمله چه بود.

طلسم مرگ فوری | سرعت زندگی پنجاه سال پیش، مردم می‌گفتند: «همه چیز در حال تند شدن است.» بیست سال پیش، هنوز می‌گفتند: «همه چیز در حال تند شدن است.» همیشه اینطور به نظر می رسد.

و به نظر می رسد حتی بیشتر از این در حال حاضر. این دیوانه است. وقتی زیاد تلویزیون تماشا می کنید و مجلات زیادی می خوانید، به نظر می رسد که تمام دنیا از کنار شما می گذرند.

طلسم مرگ فوری | وقتی داشتم را می ساختم که ساخت آن پنج سال طول کشید، فکر می کردم مرده ام. فکر می کردم قبل از اینکه تمام شود دنیا خیلی فرق می کرد.

به خودم گفتم، اینجا هستم، در این چیز قفل شده ام. من نمی توانم آن را تمام کنم. دنیا مرا پشت سر می گذارد. من از گوش دادن به موسیقی دست کشیده بودم و به هر حال هرگز تلویزیون نگاه نمی کردم.

طلسم مرگ فوری | من نمی‌خواستم داستان‌هایی درباره آنچه اتفاق می‌افتد بشنوم، زیرا شنیدن این چیزها شبیه مردن بود.

در یک زمان، من واقعاً به این فکر کردم که یک شکل کوچک از شخصیت هنری، شاید هشت اینچ قد، بسازم، و یک مجموعه کوچک از مقوا بسازم، و فقط حرکت او را متوقف کنم و آن را تمام کنم.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 1 =

نوشته های مشابه