طلسم مرگ شوهر


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم مرگ شوهر | شما نمی توانید هیچ یک از آنچه را که خارج از خودتان وجود دارد کنترل کنید. اما شما می توانید وارد شوید و بهترین کاری را که می توانید انجام دهید انجام دهید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | دنیا قرار نیست از کنار شما بگذرد هیچ تضمینی وجود ندارد که مدیتیشن یا ارائه وال استریت ژورنال باعث موفقیت شما شود.

استاد | اما با تمرکز و با مدیتیشن – اگرچه رویدادهای زندگی بیرونی شما ممکن است ثابت بمانند – نحوه گذر از آن رویدادها تغییر می کند و بسیار بهتر می شود.

سایت مپ الخزرا | یوگی ها وقتی برای اولین بار در کتاب ها تصاویر یوگی هایی را دیدم که در جنگل های هندوستان پاهای ضربدری نشسته بودند، چیزی باعث شد دوبار به نظر برسم.

طلسم مرگ شوهر

طلسم مرگ شوهر | یک تعبیر وجود دارد: “چشم خود را به دونات نگاه دارید، نه به سوراخ.” اگر مراقب دونات باشید و کار خود را انجام دهید، این تنها چیزی است که می توانید کنترل کنید.

من متوجه چهره آنها می شدم. و این چهره مردی نبود که زمان را تلف می کرد. این چهره مردی بود که چیزی را در دست داشت که من نه تنها می خواستم، بلکه نمی دانستم.

طلسم مرگ شوهر | من به سمت آن کشیده شدم. چنین حضور قدرت و عزت و فقدان ترس وجود داشت. بسیاری از چهره‌های آنها دارای بازیگوشی یا عشق، یا قدرت و قدرت بود.

این باعث شد فکر کنم که روشنگری باید چیزی واقعی باشد، حتی اگر نمی دانستم چیست. فکر کردم تنها راهی که می‌توانم برای آن تلاش کنم این است که غواصی را در داخل شروع کنم و ببینم چه چیزی در حال رخ دادن است.

READ  دعانویس تضمینی

طلسم مرگ شوهر | از آنجایی که می‌دانستم این اتفاق در ظاهر در نمی‌افتد، تقریباً از اواسط دهه هفتاد تا اوایل دهه هشتاد تقریباً هر روز به رستوران Big Boy می‌رفتم.

میل شیک می خوردم و می نشینم و فکر می کنم. فکر کردن در یک غذاخوری امنیت دارد. می توانید قهوه یا میلک شیک خود را بنوشید و می توانید به مناطق تاریک عجیب بروید و همیشه به محل امن غذاخوری بازگردید.

طلسم مرگ شوهر | کار می کردم. من یک سگ کوچولو کشیدم. و عصبانی به نظر می رسید. و شروع کردم به نگاه کردن به آن و فکر کردن به آن و تعجب کردم که چرا عصبانی است.

و سپس من یک نوار چهار بلوکی را با سگ انجام دادم که هرگز حرکت نمی کرد – سه پانل در روز و یکی در شب نصب شده بود.

طلسم مرگ شوهر | بنابراین یک گذر زمان وجود دارد، اما سگ هرگز حرکت نمی کند. و من را شگفت زده کرد که این محیط است که باعث این عصبانیت می شود.

این چیزی است که در محیط می گذرد. چیزهایی از خانه می شنود. یا اتفاقی در آن طرف حصار می افتد یا نوعی شرایط آب و هوایی.

طلسم مرگ شوهر | بالاخره بیشتر به چیزی که از داخل خانه می شنود خلاصه شد. و این مفهوم جالبی به نظر می رسید.

که این فقط بادکنک های گفتگو از داخل خانه با سگ بیرون است. و آنچه در بادکنک ها گفته شد ممکن است باعث خنده شود.

طلسم مرگ شوهر | هفته نامه L.A. می خواست آن را منتشر کند. بنابراین آن را به مدت نه سال منتشر کردند.

READ  دعا نویسی فال

پس از چند سال، آن را در خورشید بالتیمور نیز بود. هر دوشنبه باید به این نتیجه می رسیدم که چه بگویم. سپس با آن تماس می گرفتم.

طلسم مرگ شوهر | من همیشه حروف را انجام نمی دادم و گاهی اوقات از شکل ظاهری حروف خوشم نمی آمد، بنابراین در پایان دوباره برخی از حروف را انجام دادم.

سردبیری که کارتون را برعهده گرفته بود، تا حدودی به روزنامه دیگری رفت، و من ویراستارهای مختلفی داشتم. در پایان نه سال، همان سردبیری که آن را به عهده گرفته بود، به آن روزنامه بازگشت.

طلسم مرگ شوهر | و از من خواست که دیگر این کار را نکنم. مسیر خود را طی کرده بود. موزیک یک روز وقتی داشتم روی The Elephant Man کار می‌کردم به رادیو گوش می‌دادم و آهنگ آداجیو برای زهی ساموئل باربر را شنیدم.

من برای صحنه آخر فیلم عاشق این قطعه شدم. من از جاناتان سنگر، ​​تهیه کننده، خواستم که آن را دریافت کند. و او با 9 رکورد مختلف بازگشت.

طلسم مرگ شوهر | من به آنها گوش دادم و گفتم: “نه، اصلاً این چیزی نیست که من شنیدم.” هر 9 نفر کاملاً اشتباه بودند.

بنابراین او بیرون رفت و بیشتر خرید. سرانجام نسخه آندره پروین را شنیدم و گفتم: “همین است.” البته از همان نت‌های دیگر تشکیل شده بود، اما این روشی بود که او این کار را کرد.

طلسم مرگ شوهر | موسیقی باید با تصویر تلفیق شود و آن را تقویت کند. شما نمی توانید فقط چیزی را لوب کنید و فکر کنید که کار می کند.

READ  طلسم بخت گشایی و ازدواج سریع

حتی اگر یکی از آهنگ های مورد علاقه شما باشد. آن قطعه موسیقی ممکن است ربطی به صحنه نداشته باشد.

طلسم مرگ شوهر | وقتی ازدواج کرد، می توانید آن را حس کنید. چیز می پرد. یک “کل بزرگتر از مجموع اجزا” ممکن است اتفاق بیفتد.

شهود بدانید که با دانستن آن همه چیز شناخته می شود. زندگی مملو از انتزاعات است، و تنها راهی که می‌توانیم از آن سر در بیاوریم، از طریق شهود است.

طلسم مرگ شوهر | شهود دیدن راه حل است – دیدن آن، دانستن آن. این احساسات و عقل در کنار هم هستند. این برای فیلمساز ضروری است.

چگونه می توانید چیزی را درست احساس کنید؟ همه ابزارهای مشابهی دارند: دوربین و نوارها و جهان و بازیگران. اما در کنار هم قرار دادن این بخش‌ها، تفاوت‌هایی وجود دارد.

طلسم مرگ شوهر | اینجاست که شهود وارد می‌شود. شخصاً، من فکر می کنم که شهود را می توان از طریق مدیتیشن، غواصی در خود، تیز و گسترش داد.

در درون هر یک از ما اقیانوسی از آگاهی وجود دارد، و اقیانوسی از راه حل هاست. وقتی در آن اقیانوس، آن آگاهی شیرجه می روید.

طلسم مرگ شوهر | آن را زنده می کنید. شما برای راه حل های خاص غوطه ور نمی شوید. شما شیرجه می زنید تا آن اقیانوس آگاهی را زنده کنید.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 12 =

نوشته های مشابه