طلسم

طلسم مرگ خود

طلسم مرگ خود | و به محض اینکه همه آن رانش را بگیرند، با شما در حال غلتیدن هستند، و با چیزهایی که در ایده اصلی بودند جریان پیدا می کنند. اینطوری کار می کند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | ترس من داستان هایی در مورد کارگردان هایی می شنوم که سر بازیگران فریاد می زنند، یا به نوعی آنها را فریب می دهند تا اجرا داشته باشند.

استاد | و برخی از افراد هستند که سعی می کنند کل تجارت را با ترس اداره کنند. اما من فکر می کنم این یک شوخی است – در عین حال رقت انگیز و احمقانه است.

سایت مپ الخزرا | وقتی مردم در ترس هستند، نمی خواهند سر کار بروند. امروزه بسیاری از مردم این احساس را دارند. سپس ترس شروع به تبدیل شدن به نفرت می کند و از رفتن به سر کار متنفر می شوند.

طلسم مرگ خود

طلسم مرگ خود | شما همیشه به آن ایده اصلی فکر می کنید – حال و هوا، شخصیت. و از طریق صحبت کردن، تمرین کردن، صحبت کردن، تمرین کردن، خیلی زود می آید.

سپس نفرت می تواند به خشم تبدیل شود و مردم می توانند از رئیس و کارشان عصبانی شوند. اگر مجموعه‌ام را با ترس اجرا می‌کردم، 1 درصد، نه 100 درصد، چیزی را که به دست می‌آورم، به دست می‌آورم.

طلسم مرگ خود | و رفتن با هم در جاده لذتی نخواهد داشت. و باید سرگرم کننده باشد. در کار و زندگی، همه ما باید با هم کنار بیاییم. قرار است ما خیلی خوش بگذرانیم، مثل سگ های توله سگی که دم هایمان را تکان می دهند.

READ  دعانویس برای جلب محبت قوی

قرار است زندگی عالی باشد؛ قرار است فوق العاده باشد به جای ایجاد ترس، اگر یک شرکت راهی را به همه افراد در کسب و کار ارائه دهد تا در آن غوطه ور شوند.

طلسم مرگ خود | شروع به گسترش انرژی و هوش – مردم به صورت رایگان اضافه کاری کار می کنند. آنها بسیار خلاق تر خواهند بود.

و شرکت فقط به جلو جهش می کند. این راهی است که می تواند باشد. این طور نیست، اما می تواند به همین راحتی باشد.

طلسم مرگ خود | اکنون همه با هم وقتی کار می‌کنید، می‌خواهید یک خدمه خوشحال با هم در مسیر حرکت کنند. شما به توانایی تمرکز روی چیزها به عنوان یک گروه نیاز دارید.

شما باید در یک زمان روی یک چیز تمرکز کنید و میلیون‌ها چیز مختلف حواس شما را پرت نکند. این ظرفیت زمانی افزایش می‌یابد که مردم شروع به مدیتیشن و غواصی کنند.

طلسم مرگ خود | تعبیری وجود دارد: “هرجا توجه باشد، آن جا پر جنب و جوش می شود.” بنابراین وقتی روی چیزی تمرکز می‌کنید، تقریباً انگار شروع به حرکت و ارتعاش می‌کنید.

شما می گویید، “این کاری است که ما امروز انجام خواهیم داد، این جایی است که ما هستیم، و این چیزی است که می خواهیم به آن برسیم.” سپس کار بهتر می شود و گروه شادتر می شوند.

طلسم مرگ خود | ایده‌های به عجیب‌ترین شکل ظاهر می‌شوند، وقتی که فقط توجه کنید. و گاهی اوقات اتفاقاتی سر صحنه فیلمبرداری می افتد که باعث می شود شروع به رویاپردازی کنید.

زمانی که در حال عکاسی از خلبان برای Twin Peaks بودیم، یک ست کمد به نام فرانک سیلوا داشتیم. هرگز قرار نبود که فرانک در توئین پیکس باشد، هرگز در یک میلیون سال.

READ  طلسم گوهر شب چراغ

طلسم مرگ خود | اما ما در خانه لورا پالمر مشغول عکسبرداری بودیم و فرانک در حال جابجایی اثاثیه در اتاقش بود.

من در سالن، زیر یک پنکه بودم. و زنی گفت: «فرانک، آن کمد را جلوی در آنطور حرکت نده. خودت را در اتاق حبس نکن.» و این عکس از فرانک در اتاق برایم آمد.

طلسم مرگ خود | دوان دوان رفتم و از فرانک پرسیدم: “تو بازیگری؟” و او گفت: “خب، بله، اتفاقاً هستم”، زیرا همه در لس آنجلس یک بازیگر هستند.

و شاید همه مردم دنیا. بنابراین گفتم: “فرانک، تو در این صحنه حضور خواهی داشت.” دوبار بدون فرانک و سپس یک بار با فرانک یخ زده در پایه تخت از اتاق یک پان شات گرفتیم.

طلسم مرگ خود | اما نمی دانستم برای چیست یا چه معنایی دارد. آن شب، ما به طبقه پایین رفتیم و روی مبل به مادر لورا پالمر شلیک می کردیم.

او در غم و اندوه و عذاب آنجا دراز کشیده بود. ناگهان چیزی را در چشم ذهنش می بیند و به حالت ایستاده در می آید و فریاد می زند. شان، اپراتور دوربین، مجبور شد چرخ‌ها را بچرخاند و صورتش را دنبال کند.

طلسم مرگ خود | و به نظرم می رسید که او یک کار عالی انجام داده است. بنابراین من گفتم: “برش – عالی، زیبا!” و شان گفت: «نه، نه، نه. این نیست.” “چیه؟” “کسی در آینه منعکس شده بود.” “چه کسی در آینه منعکس شد؟” فرانک در آینه منعکس شد.

بنابراین چنین اتفاقاتی رخ می دهد و باعث می شود شروع به رویاپردازی کنید. و یک چیز به چیز دیگری منتهی می شود، و اگر اجازه دهید، چیز دیگری باز می شود.

READ  نوشتن دعا برای فرزند نافرمان

طلسم مرگ خود | ادامه داستان من عاشق رفتن به دنیای دیگری هستم و عاشق اسرار هستم. بنابراین من واقعاً دوست ندارم خیلی زودتر بدانم. من احساس کشف را دوست دارم.

من فکر می‌کنم این یکی از چیزهای عالی در مورد ادامه داستان است: اینکه می‌توانید وارد شوید، و عمیق‌تر و عمیق‌تر و عمیق‌تر شوید. شما شروع به احساس رمز و راز می کنید و چیزها شروع می شوند.

طلسم مرگ خود | محبوبیت ادامه داستان در تلویزیون موج می زند. شبکه ها به صورت دوره ای این نظرسنجی ها را انجام می دهند.

و آنها به چیزهای مختلفی می پردازند – در یک زمان آنها تصمیم گرفته بودند که مردم هر هفته تماشا نکنند. مردم ممکن است دو بار در ماه تماشا کنند و پس از این استدلال، راه خود را در ادامه داستان گم می کنند و از نمایش دور می شوند.

طلسم مرگ خود | بدیهی است که شبکه‌ها نمی‌خواهند مردم دور شوند، بنابراین برای مدت معینی به ادامه داستان سر می‌کشند و پایان‌های بسته می‌خواهند.

من دقیقاً نمی دانم که چگونه شبکه تصمیم گرفت به Twin Peaks اجازه دهد خلبان شود. اما فقط به این دلیل که اجازه می دهند چیزی به عنوان خلبان تبدیل شود.

طلسم مرگ خود | به این معنی نیست که آن را به یک سریال تبدیل می کنند. بنابراین تا آنجا پیش رفت. و حتی در آن زمان، آنها واقعاً نمی دانستند با آن چه کنند.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =