طلسم مرگ خودم


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم مرگ خودم | معمولاً صبح ها قبل از صبحانه و عصرها قبل از شام مدیتیشن می کنم. اما وقتی در حال عکاسی هستم، قبل از رفتن و دوباره در ناهار مدیتیشن می‌کنم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | و اگر به اندازه کافی مدیتیشن نکرده باشم، پس از اتمام مدیتیشن خواهم کرد.

استاد | من در جاهایی بوده‌ام که هیچ مراقبه‌کننده دیگری در اطراف وجود ندارد، اما بسیار شگفت‌آور است: مردم به نوعی آن را دوست دارند.

سایت مپ الخزرا | من یک اتاق ساکت می خواهم و آنها می گویند: “اوه، بله، بله، من برای شما یک مکان بسیار خوب و آرام پیدا می کنم و از شما محافظت می کنم.” و من داخل می شوم و مدیتیشن می کنم.

طلسم مرگ خودم

طلسم مرگ خودم | شما می توانید در هر جایی مدیتیشن کنید. می توانید در فرودگاه، محل کار، هر جایی که هستید مدیتیشن کنید.

به هر حال ما زمان زیادی را برای چیزهای دیگر تلف می کنیم. وقتی این را اضافه کنید و یک روال داشته باشید، به طور طبیعی با آن جا می شود.

طلسم مرگ خودم | هویت چیزی که در مورد مدیتیشن وجود دارد این است: شما بیشتر و بیشتر می شوید. FINAL CUT من فرانسوی ها را دوست دارم. آنها بزرگترین علاقه مندان به فیلم و محافظان سینما در جهان هستند.

آنها واقعاً به دنبال فیلمساز و حقوق فیلمساز هستند و به برش نهایی اعتقاد دارند. من بسیار خوش شانس بوده ام که با برخی از شرکت های فرانسوی که از من حمایت کرده اند همکاری داشته ام.

READ  دعا نویسی خوب است یا بد

طلسم مرگ خودم | اما همیشه اینطور نبود. وقتی Dune را ساختم، برش نهایی نداشتم. این یک غم و اندوه بزرگ بود، زیرا احساس می‌کردم تمام شده‌ام، و علاوه بر آن، فیلم در گیشه شکست خورد.

اگر کاری را انجام دهید که به آن اعتقاد دارید و شکست خوردید، این یک چیز است: هنوز هم می توانید با خودتان زندگی کنید.

طلسم مرگ خودم | اما اگر این کار را نکنید، مثل این است که دو بار بمیرید. خیلی خیلی دردناک است این که فیلمسازان نتوانند آنطور که می خواهند فیلم بسازند کاملاً پوچ است.

اما در این تجارت بسیار رایج است. من از نقاشی آمدم. و یک نقاش هیچ کدام از این نگرانی ها را ندارد. یک نقاش نقاشی می کشد.

طلسم مرگ خودم | هیچ کس وارد نمی شود و نمی گوید: “شما باید آن آبی را تغییر دهید.” این یک شوخی است که فکر کنیم اگر یک نفر دیگر با آن کمانچه کند، یک فیلم معنایی خواهد داشت.

اگر آنها به شما حق ساختن فیلم را بدهند، به شما حق دارند آن‌طور که فکر می‌کنید بسازید. بزرگراه در طول زمان در غیر این صورت، با هم نمی ماند.

طلسم مرگ خودم | فیلم ممکن است بد باشد، اما حداقل شما به تنهایی آن را بد کرده اید. بنابراین برای من، Dune یک شکست بزرگ بود.

وقتی قبول کردم که برش نهایی نداشته باشم، می‌دانستم که دچار مشکل می‌شوم. من امیدوار بودم که نتیجه بگیرد، اما نشد.

طلسم مرگ خودم | نتیجه نهایی آن چیزی نیست که من می خواستم، و این یک غم است. اما موضوع اینجاست. وقتی مدیتیشن می کنید و سعادت از درون شروع می شود، آنقدرها هم دردناک نیست.

READ  ابطال هرگونه طلسم

شما می توانید از چنین چیزهایی عبور کنید و با آن زندگی کنید. اما باعث کشته شدن افراد زیادی شده است. باعث شده دیگر تمایلی به ساختن فیلم نداشته باشند.

طلسم مرگ خودم | درمان من یک بار نزد روانپزشک رفتم. داشتم کاری می‌کردم که به یک الگوی زندگی‌ام تبدیل شده بود، و فکر کردم، خوب، باید بروم با یک روان‌پزشک صحبت کنم.

وقتی وارد اتاق شدم، از او پرسیدم: “به نظر شما این روند می تواند به هر طریقی به خلاقیت من آسیب برساند؟” و او گفت: “خب، دیوید، من باید صادق باشم: می تواند.” و دستش را فشردم و رفتم. رویاها من عاشق منطق رویا هستم.

طلسم مرگ خودم | من فقط از راه رفتن رویاها خوشم می آید. اما به ندرت از رویاها ایده گرفته ام. من ایده های بیشتری از موسیقی یا از راه رفتن در اطراف می گیرم.

با این حال، در فیلم Blue Velvet، من واقعاً با فیلمنامه مشکل داشتم. چهار پیش نویس مختلف نوشتم. و من در اواخر کار با آن مشکل داشتم.

طلسم مرگ خودم | سپس یک روز، من در یک دفتر بودم و قرار شد بروم و در دفتر بعدی با کسی ملاقات کنم. منشی آنجا بود.

و از او پرسیدم که آیا می توانم یک تکه کاغذ داشته باشم، زیرا ناگهان به یاد آوردم که شب قبل این خواب را دیده بودم. و آنجا بود.

طلسم مرگ خودم | سه عنصر کوچک وجود داشت که این مشکلات را حل کرد. این تنها بار بود که این اتفاق افتاد. من آنجلو بادالامنتی را در ملاقات کردم و از آن زمان او برای همه فیلم های من موسیقی ساخته است.

READ  دعانویس در قزوین

او مثل برادر من است روش کار ما این است: دوست دارم کنارش روی نیمکت پیانو بنشینم. من صحبت می کنم و آنجلو بازی می کند. حرف های من را بازی می کند.

طلسم مرگ خودم | اما گاهی اوقات او حرف های مرا نمی فهمد، بنابراین خیلی بد بازی می کند. سپس من می گویم: “نه، نه، نه، نه، آنجلو.” و من کمی کلماتم را تغییر می دهم و او جور دیگری بازی می کند.

و بعد می گویم: «نه، نه، نه، نه، آنجلو» و حرفم را عوض می کنم. و به نوعی از طریق این روند او چیزی را می گیرد، و من می گویم: “همین است!” و سپس با جادوی خود شروع به رفتن به سمت آن مسیر صحیح می کند.

طلسم مرگ خودم | خیلی سرگرم کننده است اگر آنجلو در همسایگی من زندگی می کرد، دوست دارم این کار را هر روز انجام دهم. اما او در نیوجرسی زندگی می کند و من در لس آنجلس زندگی می کنم.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =

نوشته های مشابه