طلسم مرگ تضمینی


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم مرگ تضمینی | وقتی خاطره، احساس یا باوری را که الگو را در کنار هم نگه می‌دارد کشف می‌کنید، ممکن است متوجه شوید که انقباض آزاد می‌شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آگاهی شما گسترش می‌یابد و مدیتیشن شما شروع به روان‌تر شدن می‌کند. هنگامی که با انقباضات بسیار دردناک و عمیق سر و کار دارید.

طلسم مرگ تضمینی

طلسم مرگ تضمینی | ممکن است بخواهید با یک متخصص واجد شرایط مشورت کنید. القای مکان گیر کرده پس از مدتی مدیتیشن و دریافت اجمالی از تمامیت ذاتی خود و کامل بودن (که من آن را در فصل 1 می نامم)، ممکن است بخواهید میانبر زیر را امتحان کنید.

استاد | افکار و ایده هایی که با الگوی شما همراه هستند را کنار بگذارید و به سادگی از انقباض فیزیکی و انرژی آگاه باشید. اکنون توجه خود را به تمامیت و کامل بودن خود معطوف کنید.

طلسم مرگ تضمینی | برای کشف انقباض پرانرژی در قلب الگوی خود، می توانید به آرامی آگاهی خود را به مرکز انقباض هدایت کنید و آنچه را که در آنجا پیدا می کنید با جزئیات شرح دهید.

که ممکن است به عنوان انرژی آرام و آرام در بدن خود تجربه کنید. یک احساس عمیق عاشقانه در قلب شما؛ احساس وسعت یا فضا؛ یا احساس دیگری که منحصر به شماست تمامیت و کامل بودن خود را به تدریج در حال گسترش، نفوذ و القای انقباض با وجود پاک تصور کنید.

طلسم مرگ تضمینی | این تمرین را با رها شدن انقباض و حل شدن آن ادامه دهید. برای نسخه حتی قدرتمندتر این تکنیک، به نوار کناری «جایگزینی الگوهای منفی با انرژی مثبت» مراجعه کنید.

READ  دعانویسی علوم غریبه

کار با الگوها قبل از اینکه گیر بیفتید وقتی مهارت مشاهده الگوهای واکنشی و داستان‌ها و نگرانی‌های تکراری خود را پیدا کردید و آن‌ها را باز کنید.

طلسم مرگ تضمینی | در مدیتیشن، می توانید کار با آنها را همانطور که در زندگی روزمره ایجاد می کنند شروع کنید.

به عنوان مثال، ممکن است در مدیتیشن خود متوجه شوید که تمایل دارید یک درام را تمرین کنید که در آن دیگران دائماً شما را از آنچه که به حق استحقاق آن را دارید محروم می‌کنند و در نهایت احساس رنجش و رنجش می‌کنید.

طلسم مرگ تضمینی | وقتی متوجه شدید که این داستان و باورهای همراه آن (مثلاً “من هرگز به آنچه می خواهم نمی رسم” یا “هیچ کس به من اهمیت نمی دهد”) در روابط یا محل کار شما ظاهر می شود، می توانید از مهارت هایی که به دست آورده اید استفاده کنید.

کمی عقب نشینی کنید و طبق معمول در برابر وسوسه مکیده شدن مقاومت کنید. هرچه الگوهای خود را در مدیتیشن به طور مداوم باز کنید.

طلسم مرگ تضمینی | سریع‌تر می‌توانید آنها را در حین ظهور پیدا کنید – و به تدریج آزادتر و کمتر واکنش‌پذیر می‌شوید.

در نهایت، شما حتی می توانید شروع به تغییر هویت خود از الگوها به آگاهی گسترده ای کنید که در آن الگوها بوجود آمده و از بین می روند.

طلسم مرگ تضمینی | کار با الگوهای عادت: یک مورد در اینجا نمونه ای از نحوه کار با الگوهای معمولی، بر اساس تجربه شخصی من است.

چندی پیش، نه تنها هنگام مدیتیشن، بلکه در بین جلسات نیز متوجه سفتی خاصی در قسمت پایین شکمم شدم. وقتی تنگی برای چند روز ادامه داشت، تصمیم گرفتم آن را بیشتر بررسی کنم.

READ  دعانویس برای افسردگی

طلسم مرگ تضمینی | به آرامی هوشیاری و نفسم را به منطقه هدایت کردم. همانطور که آگاهی خود را گسترش دادم، متوجه شدم که در گلو و فکم نیز احساس فشار می کنم.

وقتی در مورد این احساس تحقیق کردم، به تدریج متوجه شدم که از چیزی می ترسم، اگرچه در ابتدا مطمئن نبودم که چه چیزی.

طلسم مرگ تضمینی | نه تنها این، من با سفت کردن فکم در برابر این احساس مقاومت می کردم. یه جورایی از این حس خوشم نیومد و میخواستم از شرش خلاص بشم.

بدون اینکه بخواهم احساس را تغییر دهم مدتی مدیتیشن کردم و با آن نفس کشیدم. به زودی، کمی شل شد، اما به طور کامل باز نشد.

طلسم مرگ تضمینی | سپس به آرامی اطلاعات بیشتری را خواستم و متوجه شدم که از ارائه آینده می ترسم. چندین خاطره از اطلاعات، و من متوجه شدم که من از ارائه آینده می ترسم.

چندین خاطره از اینکه در کودکی احساس بی کفایتی می کردم به وضوح به ذهنم خطور کرد و من امواج غم و اندوه و مقداری اشک و به دنبال آن شفقت برای خودم را تجربه کردم.

طلسم مرگ تضمینی | همانطور که هوشیاری خود را به مرکز انقباض شکمم هدایت کردم، به سرعت رها شد و به جای آن، احساس راحتی و آرامش منطقه را پر کرد.

با احساس آرامش و انبساط بیشتر، به مدیتیشن همیشگی خود بازگشتم. چند روز بعد، وقتی ارائه کردم، متوجه شدم که احساس آرامش و اعتماد به نفس بیشتری نسبت به معمول دارم.

طلسم مرگ تضمینی | کنار گذاشتن الگوها – در حال حاضر اگر متوجه شدید که الگوهای همیشگی شما آنقدر عمیق است که نمی‌توان آن‌ها را باز کرد (حداقل در حال حاضر!)، هنوز هم می‌توانید با استفاده از یک یا چند تکنیک که در بخش‌های بعدی به آن‌ها اشاره می‌کنم، تسکین موقتی داشته باشید.

READ  شکستن طلسم احضار

لزوماً مجبور نیستید با تعداد ده عدد الگوی روی تشک کشتی بگیرید. گاهی اوقات شما فقط باید آن را تغییر دهید یا کمی تکان دهید تا بتوانید مدیتیشن خود را ادامه دهید.

طلسم مرگ تضمینی | رها کردن (یا رها کردن) باور کنید یا نه، ممکن است بتوانید الگو را رها کنید و ادامه دهید. با این حال مراقب باشید.

اگر این الگو را برای مدت نامحدودی کنار بزنید، ممکن است دوباره به سراغتان بیاید. این رویکرد به جای مبارزه و بیزاری مستلزم تمایل به پذیرش چیزها به همان شکلی است که هستند.

طلسم مرگ تضمینی | گاهی اوقات می توانید متوقف شوید، از انقباض آگاه باشید و به تدریج بدن خود را شل کنید تا زمانی که انقباض آزاد شود.


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 12 =

نوشته های مشابه