طلسم

طلسم مرگ تضمینی

طلسم مرگ تضمینی | وقتی خاطره، احساس یا باوری را که الگو را در کنار هم نگه می‌دارد کشف می‌کنید، ممکن است متوجه شوید که انقباض آزاد می‌شود.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | آگاهی شما گسترش می‌یابد و مدیتیشن شما شروع به روان‌تر شدن می‌کند. هنگامی که با انقباضات بسیار دردناک و عمیق سر و کار دارید.

طلسم مرگ تضمینی

طلسم مرگ تضمینی | ممکن است بخواهید با یک متخصص واجد شرایط مشورت کنید. القای مکان گیر کرده پس از مدتی مدیتیشن و دریافت اجمالی از تمامیت ذاتی خود و کامل بودن (که من آن را در فصل 1 می نامم)، ممکن است بخواهید میانبر زیر را امتحان کنید.

استاد | افکار و ایده هایی که با الگوی شما همراه هستند را کنار بگذارید و به سادگی از انقباض فیزیکی و انرژی آگاه باشید. اکنون توجه خود را به تمامیت و کامل بودن خود معطوف کنید.

طلسم مرگ تضمینی | برای کشف انقباض پرانرژی در قلب الگوی خود، می توانید به آرامی آگاهی خود را به مرکز انقباض هدایت کنید و آنچه را که در آنجا پیدا می کنید با جزئیات شرح دهید.

که ممکن است به عنوان انرژی آرام و آرام در بدن خود تجربه کنید. یک احساس عمیق عاشقانه در قلب شما؛ احساس وسعت یا فضا؛ یا احساس دیگری که منحصر به شماست تمامیت و کامل بودن خود را به تدریج در حال گسترش، نفوذ و القای انقباض با وجود پاک تصور کنید.

طلسم مرگ تضمینی | این تمرین را با رها شدن انقباض و حل شدن آن ادامه دهید. برای نسخه حتی قدرتمندتر این تکنیک، به نوار کناری «جایگزینی الگوهای منفی با انرژی مثبت» مراجعه کنید.

READ  نوشتن دعای محبت از راه دور

کار با الگوها قبل از اینکه گیر بیفتید وقتی مهارت مشاهده الگوهای واکنشی و داستان‌ها و نگرانی‌های تکراری خود را پیدا کردید و آن‌ها را باز کنید.

طلسم مرگ تضمینی | در مدیتیشن، می توانید کار با آنها را همانطور که در زندگی روزمره ایجاد می کنند شروع کنید.

به عنوان مثال، ممکن است در مدیتیشن خود متوجه شوید که تمایل دارید یک درام را تمرین کنید که در آن دیگران دائماً شما را از آنچه که به حق استحقاق آن را دارید محروم می‌کنند و در نهایت احساس رنجش و رنجش می‌کنید.

طلسم مرگ تضمینی | وقتی متوجه شدید که این داستان و باورهای همراه آن (مثلاً “من هرگز به آنچه می خواهم نمی رسم” یا “هیچ کس به من اهمیت نمی دهد”) در روابط یا محل کار شما ظاهر می شود، می توانید از مهارت هایی که به دست آورده اید استفاده کنید.

کمی عقب نشینی کنید و طبق معمول در برابر وسوسه مکیده شدن مقاومت کنید. هرچه الگوهای خود را در مدیتیشن به طور مداوم باز کنید.

طلسم مرگ تضمینی | سریع‌تر می‌توانید آنها را در حین ظهور پیدا کنید – و به تدریج آزادتر و کمتر واکنش‌پذیر می‌شوید.

در نهایت، شما حتی می توانید شروع به تغییر هویت خود از الگوها به آگاهی گسترده ای کنید که در آن الگوها بوجود آمده و از بین می روند.

طلسم مرگ تضمینی | کار با الگوهای عادت: یک مورد در اینجا نمونه ای از نحوه کار با الگوهای معمولی، بر اساس تجربه شخصی من است.

چندی پیش، نه تنها هنگام مدیتیشن، بلکه در بین جلسات نیز متوجه سفتی خاصی در قسمت پایین شکمم شدم. وقتی تنگی برای چند روز ادامه داشت، تصمیم گرفتم آن را بیشتر بررسی کنم.

READ  شکستن طلسم قدیمی

طلسم مرگ تضمینی | به آرامی هوشیاری و نفسم را به منطقه هدایت کردم. همانطور که آگاهی خود را گسترش دادم، متوجه شدم که در گلو و فکم نیز احساس فشار می کنم.

وقتی در مورد این احساس تحقیق کردم، به تدریج متوجه شدم که از چیزی می ترسم، اگرچه در ابتدا مطمئن نبودم که چه چیزی.

طلسم مرگ تضمینی | نه تنها این، من با سفت کردن فکم در برابر این احساس مقاومت می کردم. یه جورایی از این حس خوشم نیومد و میخواستم از شرش خلاص بشم.

بدون اینکه بخواهم احساس را تغییر دهم مدتی مدیتیشن کردم و با آن نفس کشیدم. به زودی، کمی شل شد، اما به طور کامل باز نشد.

طلسم مرگ تضمینی | سپس به آرامی اطلاعات بیشتری را خواستم و متوجه شدم که از ارائه آینده می ترسم. چندین خاطره از اطلاعات، و من متوجه شدم که من از ارائه آینده می ترسم.

چندین خاطره از اینکه در کودکی احساس بی کفایتی می کردم به وضوح به ذهنم خطور کرد و من امواج غم و اندوه و مقداری اشک و به دنبال آن شفقت برای خودم را تجربه کردم.

طلسم مرگ تضمینی | همانطور که هوشیاری خود را به مرکز انقباض شکمم هدایت کردم، به سرعت رها شد و به جای آن، احساس راحتی و آرامش منطقه را پر کرد.

با احساس آرامش و انبساط بیشتر، به مدیتیشن همیشگی خود بازگشتم. چند روز بعد، وقتی ارائه کردم، متوجه شدم که احساس آرامش و اعتماد به نفس بیشتری نسبت به معمول دارم.

طلسم مرگ تضمینی | کنار گذاشتن الگوها – در حال حاضر اگر متوجه شدید که الگوهای همیشگی شما آنقدر عمیق است که نمی‌توان آن‌ها را باز کرد (حداقل در حال حاضر!)، هنوز هم می‌توانید با استفاده از یک یا چند تکنیک که در بخش‌های بعدی به آن‌ها اشاره می‌کنم، تسکین موقتی داشته باشید.

READ  باطل کردن طلسم بیکاری

لزوماً مجبور نیستید با تعداد ده عدد الگوی روی تشک کشتی بگیرید. گاهی اوقات شما فقط باید آن را تغییر دهید یا کمی تکان دهید تا بتوانید مدیتیشن خود را ادامه دهید.

طلسم مرگ تضمینی | رها کردن (یا رها کردن) باور کنید یا نه، ممکن است بتوانید الگو را رها کنید و ادامه دهید. با این حال مراقب باشید.

اگر این الگو را برای مدت نامحدودی کنار بزنید، ممکن است دوباره به سراغتان بیاید. این رویکرد به جای مبارزه و بیزاری مستلزم تمایل به پذیرش چیزها به همان شکلی است که هستند.

طلسم مرگ تضمینی | گاهی اوقات می توانید متوقف شوید، از انقباض آگاه باشید و به تدریج بدن خود را شل کنید تا زمانی که انقباض آزاد شود.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + نه =