استاد گلوگاهی

طلسم مرگ استاد گلوگاهی دعانویس

طلسم مرگ استاد گلوگاهی دعانویس | به نظر می رسید که رشته یوگا آنقدر منحصر به فرد است که فقط مختص افراد خاص است.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | با کمال تعجب، همه آنها افراد بسیار ساده ای بودند و هیچ گونه برتری در آنها وجود نداشت. مهاتما گاندی قابل توجه بود زیرا هرگز به عنوان یک رهبر بزرگ ظاهر نشد.

استاد | تاریخ بشریت افراد بزرگی مانند آیزاک نیوتن، آلبرت انیشتین، آبراهام لینکلن، مهاتما گاندی، مادر ترزا، لئو تولستوی و برتراند راسل را دیده است که آثار ماندگاری از کارهایی که برای رفاه کل بشریت انجام داده‌اند، از خود به جای گذاشته‌اند.

سایت مپ الخزرا | او هرگز انتظار برخورد خاصی از دیگران نداشت. او همیشه آماده بود تا با همه نوع مردم صرف نظر از طبقه، مذهب، مذهب و ملیتشان ارتباط برقرار کند. او زندگی خود را مانند یک فرد معمولی انتخاب کرد و از خدایی شدن خودداری کرد.

طلسم مرگ استاد گلوگاهی دعانویس

طلسم مرگ استاد گلوگاهی دعانویس | چیزی که در مقدمه گوینده بیشتر من را آزار داد این بود که ممکن است تصور اشتباهی در ذهن کسانی که به او گوش می‌دادند ایجاد کند.

این نگرش خاص او گواهی بر این بود که یک شخص واقعاً خارق العاده است. این برای همه است، پس از گوش دادن به مقدمه اغراق آمیز توسط compere، افکار زیادی به ذهنم سرازیر شد.

طلسم مرگ استاد گلوگاهی دعانویس | تعجب کردم که چرا باید مدیتیشن را به عنوان انحصار تعداد انگشت شماری از افراد برگزیده در نظر گرفت؟

به هر حال، اگر مدیتیشن حالتی از “آگاهی بدون فکر” یا سکوت کامل ذهن یا هماهنگی با خود اصلی است، چرا باید فقط برای عده معدودی اختصاص داده شود؟

READ  دعانویسی و طلسم حقیقت دارد

طلسم مرگ استاد گلوگاهی دعانویس | اگر همه انسان ها دارای اندامی یکسان به نام ذهن هستند، پس چرا آزادی از افکار باید در انحصار چند نفر باشد؟ همه ما با توانایی تنفس هوا در ریه ها به دنیا می آییم.

این توانایی تا زمانی که زنده هستیم با ما می ماند و همه ما یک هوا را تنفس می کنیم. همه ما یک جفت پا و سایر اعضای بدن داریم.

طلسم مرگ استاد گلوگاهی دعانویس | نحوه استفاده ما از آن اندام ها ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، اما ترکیب اصلی اندام ها در همه افراد یکسان است. به هر یک از ما عضوی شگفت انگیز به نام ذهن داده شده است.

درست است که برخی از ما ذهن تیزتری نسبت به دیگران داریم. برخی می توانند عاقلانه تر و عمیق تر از دیگران فکر کنند. اما واضح است که همه ما از زمانی که به دنیا آمدیم این هدیه گرانبها را از مادر طبیعت داریم.

طلسم مرگ استاد گلوگاهی دعانویس | نحوه استفاده از آن کاملاً به ما بستگی دارد. بنابراین، لزوماً اینطور نیست که کسانی که در حال حاضر ذهن تیزبین ندارند، هرگز نتوانند در آینده چنین تیزبینی داشته باشند.

شاید آنها باید کمی بیشتر منتظر بمانند یا از آنها خواسته شود که در مقایسه با کسانی که دارای مغزهای تیز هستند تلاش بیشتری انجام دهند.

طلسم مرگ استاد گلوگاهی دعانویس | هر کس این پتانسیل را دارد که به وضعیت آگاهی بدون فکر برسد. هیچ کس در این زمینه خاص نیست. همه ما فرصت برابری برای تجربه وضعیت های بالاتر آگاهی از طریق مدیتیشن داریم.

READ  نوشتن دعا برای سر به راه شدن فرزند

یاد یک حکایت جالب افتادم. موکلی نزد یک وکیل می رود و از او راهنمایی می پرسد: “برای طلاق چه کار کنم؟” وکیل می پرسد: “متاهل هستید؟” موکل پاسخ می دهد: “بله.” “پس لازم نیست کاری انجام دهید.” دیگر وکیل اطمینان می دهد که شما طلاق خواهید گرفت.

طلسم مرگ استاد گلوگاهی دعانویس | نکته داستان این است که کسانی که عقل دارند مطمئناً می توانند از ذهن جدا شوند.

آنها می توانند از طریق تمرین صحیح مراقبه از تأثیر آن بر وجود خود رها شوند. همه می توانند مدیتیشن را یاد بگیرند و تمرین کنند – هیچ چیز خاصی در مورد آن وجود ندارد.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + نوزده =