طلسم

طلسم مجرب

طلسم مجرب | من تو را به خاطر تمام دردی که برای دیگران ایجاد کرده ای، عمدا یا ناخواسته می بخشم. من می دانم که شما یاد گرفته اید و رشد کرده اید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اکنون زمان حرکت است می بخشمت! انشالله شاد و سربلند باشید. من تو را به قلبم برمی گردم.» (در اینجا و در جاهای دیگر تمرین، اگر کلمات خود را پرطنین تر می دانید.

طلسم مجرب

طلسم مجرب | با خیال راحت از کلمات خود استفاده کنید.) 6. قلب خود را به روی خود باز کنید و به خود اجازه دهید پر از عشق شوید. پراکندگی ابرهای اطراف قلبتان را احساس کنید.

استاد | فردی را تصور کنید که دوستش دارید و نسبت به او احساس رنجش می کنید. به این فکر کنید که آن شخص چگونه ممکن است شما را آزار داده باشد.

طلسم مجرب | از کلمات و عباراتی مانند این استفاده کنید: “من تو را به خاطر تمام اشتباهاتی که مرتکب شدی و تمام رنج هایی که ایجاد کردی می بخشم.

همچنین به این فکر کنید که چند بار به روشی مشابه دیگران را آزار داده اید. 8. به آرامی اجازه دهید ابرهای اطراف قلب شما همچنان پراکنده شوند.

طلسم مجرب | زیرا شما از صمیم قلب برای این شخص بخشش می کنید. همانطور که برای این شخص بخشش می کنید.

از کلمات و عباراتی مانند زیر استفاده کنید: “من تو را به خاطر راه هایی که باعث درد من شده ای، عمدا یا ناخواسته می بخشم.

طلسم مجرب | می دانم که من نیز دیگران را آزار داده ام و آنها را ناامید کرده ام. با تمام وجودم تو را می بخشم. انشالله شاد و سربلند باشید.

READ  طلسم زبان بند برای مادر شوهر

من تو را به قلبم برمی گردم.» احساس کنید قلبتان یک بار دیگر به روی این شخص باز می شود. به یاد داشته باشید: در اینجا و در جاهای دیگر این تمرین، اگر متوجه شدید که بخشش به راحتی انجام نمی شود و قلب شما به راحتی باز نمی شود.

طلسم مجرب | نگران نباشید یا خودتان را سرزنش کنید – نمی توانید خود را مجبور به بخشش کنید. ممکن است لازم باشد از احساسات دردناک خشم، صدمه و رنجش استقبال کنید و قبل از اینکه بتوانید ببخشید آنها را کاملاً احساس کنید.

اگر اینطور است، ممکن است بخواهید با احساسات خود در مشاوره یا درمان کار کنید و سپس زمانی که احساس آمادگی کردید دوباره مراقبه بخشش را انتخاب کنید.

طلسم مجرب | یا فقط تمرین را با نیت بخشش و اعتماد انجام دهید که این احساسات در نهایت به دنبال خواهد آمد. که احساسات در نهایت به دنبال خواهد داشت.

کسی را تصور کنید که دوست دارید بخشش او را داشته باشید و به آرامی از او طلب بخشش کنید. از کلمات و عباراتی مانند این استفاده کنید: «لطفاً مرا به خاطر کاری که انجام دادم یا گفتم که باعث درد شما شده است، عمدا یا ناخواسته ببخشید.

طلسم مجرب | از شما طلب بخشش دارم لطفا مرا به قلبت برگردان.» 10. تصور کنید که قلب این شخص به روی شما باز می شود و دوباره عشق آزادانه بین شما جریان دارد.

کسی را تصور کنید که نسبت به او احساس کینه شدید می کنید – کسی که شاید به خاطر اینکه یک بار شما را آزار داده است، او را از قلب خود طرد کرده اید.

READ  دعای جاودانگی

طلسم مجرب | به آرامی اجازه دهید ابرهای اطراف قلبتان پراکنده شوند و از صمیم قلب برای این شخص همانطور که در مرحله 8 توضیح داده شد، ببخشید.

تمام لایه‌های رنجش و رنجی را که در طول سال‌ها در اطراف قلب شما ایجاد شده است، احساس کنید. 14. در مورد بسیاری از روش هایی که شما مانند آنها عمل کرده اید فکر کنید.

طلسم مجرب | همه این افراد را در مقابل خود تصور کنید و با تمام وجود، همه آنها را ببخشید و از آنها طلب بخشش کنید.

از کلمات و عباراتی مانند زیر استفاده کنید: “من شما را می بخشم برای هر کاری که ممکن است باعث درد من شده باشد، چه عمدا یا ناخواسته. می بخشمت.

طلسم مجرب | لطفا من را ببخشید. باشد که ما قلب خود را به روی یکدیگر بگشاییم و با هم در صلح و هماهنگی زندگی کنیم.»

باز هم احساس کنید که قلبتان باز می شود و اجازه دهید عشق آزادانه بین شما جریان یابد. 16. قبل از بلند شدن و ادامه دادن به روز، چند لحظه نفس عمیق بکشید و توجه خود را در قلب خود قرار دهید.

طلسم مجرب | بعد از اینکه مدیتیشن کامل بخشش را چند بار تمرین کردید، می‌توانید از آن برای عفو و بخشش به افراد خاصی که شرایط ایجاب می‌کند استفاده کنید.

اما هر بار که بخشش را تمرین می کنید، حتماً مقداری را برای خود بگنجانید. پرورش خوش‌بینی از آنجا که مردم دائماً در حال پیش‌بینی و رویاپردازی در مورد آینده هستند.

طلسم مجرب | روش‌هایی که در مورد آن فکر می‌کنند تأثیر قدرتمندی بر سطح شادی آنها در حال حاضر دارد. افراد بدبین تمایل دارند آینده را در سایه های سیاه و خاکستری ترسیم کنند و تصور کنند که ناتوان، ناموفق، در معرض خطر و ناتوان هستند.

READ  استاد طلسم صبی

در مقابل، افراد خوش بین، آینده ای از پاستیل های موید زندگی، با پتانسیل بی پایان برای لذت و رضایت روزافزون را تصور می کنند.

طلسم مجرب | با این حال، چه تمایل داشته باشید که به سمت روشن یا تاریک نگاه کنید، خوش بینی قطعا کیفیتی است که می توانید آن را پرورش دهید و پرورش دهید.

مطالعات نشان داده اند که تصور یک سناریو یا رویداد خاص همان تأثیری را بر مغز دارد که تجربه واقعی آن. به همین دلیل، صرف زمان هر روز برای تصور آینده ای مثبت می تواند احساسات مثبتی مانند لذت، رضایت، موفقیت و شادی را برانگیزد.

طلسم مجرب | تصور آینده‌ای روشن، ذهن را به راه‌های معنادارتر و کامل‌تر عمل می‌کند. در اینجا یک مراقبه ساده برای پرورش خوش‌بینی وجود دارد.

با قرار گرفتن در وضعیت راحت، بستن چشم‌ها و چند نفس عمیق شروع کنید. 2. 5 دقیقه را صرف تصور کردن بهترین آینده ممکن خود کنید.

طلسم مجرب | تا حد امکان دقیق باشید و همه حوزه های زندگی را شامل شود: شغل، روابط، خانواده، خلاقیت و غیره. شما حالا کجا هستید؟


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =