طلسم مجرب


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم مجرب | من تو را به خاطر تمام دردی که برای دیگران ایجاد کرده ای، عمدا یا ناخواسته می بخشم. من می دانم که شما یاد گرفته اید و رشد کرده اید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | اکنون زمان حرکت است می بخشمت! انشالله شاد و سربلند باشید. من تو را به قلبم برمی گردم.» (در اینجا و در جاهای دیگر تمرین، اگر کلمات خود را پرطنین تر می دانید.

طلسم مجرب

طلسم مجرب | با خیال راحت از کلمات خود استفاده کنید.) 6. قلب خود را به روی خود باز کنید و به خود اجازه دهید پر از عشق شوید. پراکندگی ابرهای اطراف قلبتان را احساس کنید.

استاد | فردی را تصور کنید که دوستش دارید و نسبت به او احساس رنجش می کنید. به این فکر کنید که آن شخص چگونه ممکن است شما را آزار داده باشد.

طلسم مجرب | از کلمات و عباراتی مانند این استفاده کنید: “من تو را به خاطر تمام اشتباهاتی که مرتکب شدی و تمام رنج هایی که ایجاد کردی می بخشم.

همچنین به این فکر کنید که چند بار به روشی مشابه دیگران را آزار داده اید. 8. به آرامی اجازه دهید ابرهای اطراف قلب شما همچنان پراکنده شوند.

طلسم مجرب | زیرا شما از صمیم قلب برای این شخص بخشش می کنید. همانطور که برای این شخص بخشش می کنید.

از کلمات و عباراتی مانند زیر استفاده کنید: “من تو را به خاطر راه هایی که باعث درد من شده ای، عمدا یا ناخواسته می بخشم.

طلسم مجرب | می دانم که من نیز دیگران را آزار داده ام و آنها را ناامید کرده ام. با تمام وجودم تو را می بخشم. انشالله شاد و سربلند باشید.

READ  طلسم مرگ شوهر

من تو را به قلبم برمی گردم.» احساس کنید قلبتان یک بار دیگر به روی این شخص باز می شود. به یاد داشته باشید: در اینجا و در جاهای دیگر این تمرین، اگر متوجه شدید که بخشش به راحتی انجام نمی شود و قلب شما به راحتی باز نمی شود.

طلسم مجرب | نگران نباشید یا خودتان را سرزنش کنید – نمی توانید خود را مجبور به بخشش کنید. ممکن است لازم باشد از احساسات دردناک خشم، صدمه و رنجش استقبال کنید و قبل از اینکه بتوانید ببخشید آنها را کاملاً احساس کنید.

اگر اینطور است، ممکن است بخواهید با احساسات خود در مشاوره یا درمان کار کنید و سپس زمانی که احساس آمادگی کردید دوباره مراقبه بخشش را انتخاب کنید.

طلسم مجرب | یا فقط تمرین را با نیت بخشش و اعتماد انجام دهید که این احساسات در نهایت به دنبال خواهد آمد. که احساسات در نهایت به دنبال خواهد داشت.

کسی را تصور کنید که دوست دارید بخشش او را داشته باشید و به آرامی از او طلب بخشش کنید. از کلمات و عباراتی مانند این استفاده کنید: «لطفاً مرا به خاطر کاری که انجام دادم یا گفتم که باعث درد شما شده است، عمدا یا ناخواسته ببخشید.

طلسم مجرب | از شما طلب بخشش دارم لطفا مرا به قلبت برگردان.» 10. تصور کنید که قلب این شخص به روی شما باز می شود و دوباره عشق آزادانه بین شما جریان دارد.

کسی را تصور کنید که نسبت به او احساس کینه شدید می کنید – کسی که شاید به خاطر اینکه یک بار شما را آزار داده است، او را از قلب خود طرد کرده اید.

READ  طلسم موکل دار ازدواج

طلسم مجرب | به آرامی اجازه دهید ابرهای اطراف قلبتان پراکنده شوند و از صمیم قلب برای این شخص همانطور که در مرحله 8 توضیح داده شد، ببخشید.

تمام لایه‌های رنجش و رنجی را که در طول سال‌ها در اطراف قلب شما ایجاد شده است، احساس کنید. 14. در مورد بسیاری از روش هایی که شما مانند آنها عمل کرده اید فکر کنید.

طلسم مجرب | همه این افراد را در مقابل خود تصور کنید و با تمام وجود، همه آنها را ببخشید و از آنها طلب بخشش کنید.

از کلمات و عباراتی مانند زیر استفاده کنید: “من شما را می بخشم برای هر کاری که ممکن است باعث درد من شده باشد، چه عمدا یا ناخواسته. می بخشمت.

طلسم مجرب | لطفا من را ببخشید. باشد که ما قلب خود را به روی یکدیگر بگشاییم و با هم در صلح و هماهنگی زندگی کنیم.»

باز هم احساس کنید که قلبتان باز می شود و اجازه دهید عشق آزادانه بین شما جریان یابد. 16. قبل از بلند شدن و ادامه دادن به روز، چند لحظه نفس عمیق بکشید و توجه خود را در قلب خود قرار دهید.

طلسم مجرب | بعد از اینکه مدیتیشن کامل بخشش را چند بار تمرین کردید، می‌توانید از آن برای عفو و بخشش به افراد خاصی که شرایط ایجاب می‌کند استفاده کنید.

اما هر بار که بخشش را تمرین می کنید، حتماً مقداری را برای خود بگنجانید. پرورش خوش‌بینی از آنجا که مردم دائماً در حال پیش‌بینی و رویاپردازی در مورد آینده هستند.

طلسم مجرب | روش‌هایی که در مورد آن فکر می‌کنند تأثیر قدرتمندی بر سطح شادی آنها در حال حاضر دارد. افراد بدبین تمایل دارند آینده را در سایه های سیاه و خاکستری ترسیم کنند و تصور کنند که ناتوان، ناموفق، در معرض خطر و ناتوان هستند.

READ  دعا نویسی تاثیر دارد

در مقابل، افراد خوش بین، آینده ای از پاستیل های موید زندگی، با پتانسیل بی پایان برای لذت و رضایت روزافزون را تصور می کنند.

طلسم مجرب | با این حال، چه تمایل داشته باشید که به سمت روشن یا تاریک نگاه کنید، خوش بینی قطعا کیفیتی است که می توانید آن را پرورش دهید و پرورش دهید.

مطالعات نشان داده اند که تصور یک سناریو یا رویداد خاص همان تأثیری را بر مغز دارد که تجربه واقعی آن. به همین دلیل، صرف زمان هر روز برای تصور آینده ای مثبت می تواند احساسات مثبتی مانند لذت، رضایت، موفقیت و شادی را برانگیزد.

طلسم مجرب | تصور آینده‌ای روشن، ذهن را به راه‌های معنادارتر و کامل‌تر عمل می‌کند. در اینجا یک مراقبه ساده برای پرورش خوش‌بینی وجود دارد.

با قرار گرفتن در وضعیت راحت، بستن چشم‌ها و چند نفس عمیق شروع کنید. 2. 5 دقیقه را صرف تصور کردن بهترین آینده ممکن خود کنید.

طلسم مجرب | تا حد امکان دقیق باشید و همه حوزه های زندگی را شامل شود: شغل، روابط، خانواده، خلاقیت و غیره. شما حالا کجا هستید؟


نظرات

نظر( والایی )
سلام توروخدا توروجان عزیزترین کسانتان قسمتون میدم شماره وآدرس محل سکونت استاد گلوگاهی زن داداش من از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی خیلی راضی بود.

نظر( طاهره )
سلام چطورمیشه بااستاد گلو اگاهی دراتباط باشم شماره تماسشو میخوام

نظر( مبینا )
طاهره من از طریق سایت www.iscl.ir از استاد گلوگاهی طلسم تسخیر گرفتم و 3.700.000 تومنم زدم به حساب خود استاد گلوگاهی

نظر( مهتاب )
آیا استاد گلوگاهی قابل اعتماده ؟ من دوستم آزاده گفت از استاد گلوگاهی طسم تسخیر گرفته بوده رفتم تو سایتی که رابط استاد گلوگاهی بود یه آقایی برام از طلسم های استاد گلوگاهی گفت برام گفتم یکم تحقیق کنم که اومدم اینجا آخه قبلا از جای دیگه طلسم گرفته بودم طلسمش اصلا جواب نداد استاد گلوگاهی هم دیروز دوستم بهم معرفیش کرد...... کسی هست که استاد گلوگاهی بشناسه ؟ کسی هست از طلسم تسخیر استاد گلوگاهی گرفته باشه ؟

نظر( رها )
سلام.ببخشید منم خواستم تسخیر بگیرم لطفا صادقانه بگید خوب هست یا نه؟طرفم ۴ ماه رفته و خبری ازش نیست بنظرتون بگیرم جواب میده؟چون هزینش زیاده میترسم نگیره ضرر کنم؟

نظر( شقایق )
رها جانم بگیر من قبلا از تسخیر استاد گلوگاهی گرفتم 3.700.000 تومنم پول دادم و کاملا راضی ام استاد گلوگاهی خیلی معروفن هم تو ایران هم تو نجف فقط تنها ایرادشون اینه که واتساپ دیر جواب میدن که من چند بار عصبی شدم سر این موضوع

نظر( نغمه )
بله من از جناب گلوگاهی طلسم قبلا گرفته بودم الان آمدم سایت استاد گلوگاهی را در گوگل جستجو کردم که با اینجا مواجه شدم من قبلا طلسم تسخیر گرفته بودم برای نامزدم هم حرف گوش کن من شده و هر چی میگم گوش میده خلاصه تصمیم گیرنده زندگیمون منم الان هم بعد از اون دعوای نامناسب که بین ما رخ داد و سپس گذاشت رفت طلسم تسخیری که گرفته بودم باعث شد برگرده و هم یک ماه بعد آمد خواستگار من

نظر( نوروزی )
درود بنده یک عدد از یک طلسم استاد گلوگاهی گرفته و رضایتمند و خوشنود و سپاس گذارم

نظر( هنگامه )
من از آقا گلوگاهی طلسم مرگ گرفته بودم برای فردی که تحدید میکرد منو و خداروشکر راضی ام طلسم استاد گلوگاهی انجام شد

نظر( بی نام )
خ هنگامه طلسم مرگ که از گلوگاهی خواستم واقعا جواب داد برام سه روز تو شوکم و خیلی خوشحالم

نظر( اردشیر )
از استاد حسینی قبلا طلسم گرفته بودم اصلا خوب نبود بعد همین گلوگاهی پیدا کردم اولش سخت اعتماد کردم اما طلسمی که انجام شد برایم فوق العاده خفن بود و راضی ام از استاد گلوگاهی

نظر( نام )
من هم از استاد حسینی قبلا گرفتم 3 روز حالم بد بود بعد رفیقم همین فرد گلوگاهی گفتش طلسم راضی کردن برای رابطه جنسی گرفتم به چیزی که میخواستم رسیدم برید پیش همین گلوگاهی من شانس آوردم تو اون 3 روز اتفاقی برام نیوفتاد وگرنه دهنم سرویس بوداااااا

نظر( ویدا )
من از استاد زرقاط ابلیس طلسم گرفتم خداشاهده تا چهل روز خواب خوراک نداشتم که هرشبم نصف شب ها از خواب میپریدم واااای خیلی روزای بدی بود

نظر( مجتبی )
اره استاد زرقاط ابلیس که من تو چندتا جا نظرات مردم خوندم هیچ کس راضی نبود ازش شما آخه چیجوری جرعت کردی رفتی ازش طلسم گرفتی بین نظراتی که خونده بودم همه از استاد گلوگاهی راضی بودن میگفتن تسخیریش حرف نداره

نظر( حسن )
ماه پیش از زرقاط ابلیس من طلسم گرگ گرفتم اره منم حالم بد بود 7 شب قبل خواب قرآن میخوندم و ترجمه قرآن میخوندم تا حالم یواش یواش خوب شد بعدش رفتم دیدم طلسم تسخیر استاد گلوگاهی راضی بودن رفتم گرفتم برای زنم طلسم باحالیه زنم خیلی مهربون شده همش قوربونم میره زندگیم جالب شده

نظر( Mohammad )
ولی از طلسم استاد حسن زاده من طلسم ناموس کفتار گرفتم که دقیقا تا چند روز سرم سنگینی میکرد اره تعریف گلوگاهی منم شنیدم

نظر( نام )
من که رفته بودم بدون تحقیق از طلسم استاد محمد مهدی کبیر گرفتم اصلا نتیجه ای هیچی ندیدم ازش امروز رفتم به حساب استاد گلوگاهی پول زدم تعریفشو خیلی من هم شنیدم

نظر( نریمان )
راضی ام از گلوگاهی

نظر( Hesam )
Sepass Az Ostad GalooGahi

نظر( فاطمه یزدی )
دوستان من چند روزی هست دنبال همین استاد گلوگاهی هستم تو چندتا سایت نظراتو که داشتم میخوندم از استاد گلوگاهی دعانویس راضی بودن ----- کسی سایت استاد گلوگاهی داره ؟؟؟؟؟

نظر( حسام )
سایت استاد به زن تو گوگل هدایت ماندگار یا برو تو لینک Www.iscl.ir از اونجا برو تو واتساپ بهت میگن چه طلسمی بدردت میخوره بعد پول فقط به حساب خود استاد گلوگاهی باید بزنی من اینطوری تا حالا 2 تا از جناب استاد گلوگاهی طلسم گرفتم

نظر( متین )
درسته توی جستجوگر گوگل بزن هدایت ماندگار سایت iscl برات میاره

نظر( صفوی )
من از طلسم استاد زاهد توی اینستاگرام گرفتم و اصلا راضی نیسسستم نه جواب داد طلسمش و حتی همسرم درخواست طلاق داد و دارم بیچاره میشم از امروز صبح دارم کلی میگردم هرجا میرم همه استاد گلوگاهی معرفی میکنن میخوام منننم همون تسخیری بگیرم

نظر( البرز )
من دو بار گول طلسم استاد زاهد خوردم اما بی وجدان هر دوبارش طلسم زاهد اصلا انجام نشد که نشد

نظر( نازنین )
زاهد واقعا ؟ یعنی نرفتید ببینید یارو داره قشنگ دروغ میگه طلسم استاد زاهد آشغاله من از استاد خود استاد گلوگاهی گلم طلسم تسخیر گرفتم کاملا اوکی بود برام و ج داد بعد چند روز

نظر( کوروش )
دو ماه قبلی از طلسم استاد حسن زاده گرفتم مزخرف اصلا هیچ کار نکرد و هیچ نتیجه ای نداشت برام بعد ماه قبلی هم از طلسم استاد زاهد گرفتم اونم مزخرف تر از قبلی اصلا هیچی به هیچی

نظر( ماه گل )
اره طلسم استاد زاهد اصلا کاری نمیکنه الکی پور دور ریختنه ازش یکبار طلسم ناموس کفتار گرفتم بدرد نخورد فقط الکی منو انتظار میدادش که صبر کن صبر کن جواب میده

نظر( معصومه عباس پور )
یک ماه پیش از استاد گلوگاهی دعانویس یک طلسم گرفتم الان هرچی میگردم دنبال سایتی که رفتم ازش طلسم گلوگاهی گرفتم پیدا نمیکنم میخوام اونکی طلسمو هم بگیرم که بهم معرفیش کردند از طلسم قبلی راضی بودم من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

نوشته های مشابه