طلسم

طلسم لوح

طلسم لوح | دیدن با چشمان شادی بیشتر اوقات، مردم دنیا را از فیلتر خواسته ها، نیازها، انتظارات و هر حالتی که اتفاق می افتد سایه طولانی خود را در ذهنشان می بینند.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | در اینجا تمرینی برای کنار گذاشتن فیلترها و دیدن چیزها از طریق چشمان شادی وجود دارد: 1. آرام بنشینید، چشمان خود را ببندید و چند نفس آهسته و عمیق بکشید و با هر بازدم کمی استراحت کنید.

طلسم لوح

طلسم لوح | با کنار گذاشتن افکار، نگرانی ها و نگرانی های خود، مکانی را در درون خود پیدا کنید که در آن احساس خوشحالی یا شادی کنید.

استاد | حتی اگر ممکن است به طور کلی احساس غمگینی یا عصبانیت یا خستگی یا مضطرب کنید، باز هم می توانید حداقل بخشی از درون خود را پیدا کنید که در آن شادی یا شادی را تجربه می کنید.

طلسم لوح | چه کسی می داند؟ پس از گذراندن یک روز در خلوتگاه انفرادی خود، ممکن است دیگر هرگز به دیدن چیزها به روش قدیمی باز نگردید.

شاید یک مکان پنهان در قلب خود یا یک نقطه آرام در پشت سرتان. 3. با این احساس ادغام شوید و بگذارید در تمام وجودتان نفوذ کند.

طلسم لوح | اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، ممکن است متوجه شوید که این احساس دارای رنگ است یا دما یا بافت (یا هر سه) و تصور کنید که این کیفیت بدن شما را پر کرده و کاملاً پر می کند. 4. چشمان خود را باز کنید و با این احساس شادی آور با اطرافیان و افراد زندگی خود روبرو شوید.

READ  دعا نوشتن صحت دارد

اگر الگوهای قدیمی و معمولی از خزنده را پیدا کردید، آنها را کنار بگذارید و با نور شادی خود به دیدن چیزها ادامه دهید. 5. تا جایی که می توانید این تمرین را ادامه دهید.

طلسم لوح | بخش 4 مدیتیشن در عمل در این بخش … از مراقبه خود برای رشد و شکوفایی معنوی استفاده کنید. کشف کنید که چگونه مدیتیشن می تواند نقطه تنظیم عاطفی شما را افزایش دهد – سطح ذاتی شادی و رفاه شما.

مزایای مدیتیشن را با گسترش آن در هر بخش از زندگی خود به حداکثر برسانید. لذت مراقبه را با شرکا، بچه ها و سایر اعضای خانواده به اشتراک بگذارید.

طلسم لوح | از قدرت مدیتیشن برای کمک به بهبودی بدن و افزایش عملکرد خود استفاده کنید. فصل 15 پرورش معنویت در این فصل کشف ویژگی‌های یک تجربه معنوی واقعی بررسی “رودخانه” معنوی که در تمام ادیان می‌گذرد گسترش هویت شما از بدن به بودن غلبه بر جدایی و نزدیک‌تر شدن به خدا (یا خود، روح یا منبع) به دست آوردن بینش نسبت به واقعیت عمیق‌تر که زیربنای همه ظواهر است یافتن و ارزیابی یک معلم معنوی به آهنگ‌های صوتی در دسترسی پیدا کنید در سراسر این کتاب، من بارها به معنویت اشاره می‌کنم.

طلسم لوح | اگرچه اغلب آن را در استعاره یا انتزاع پنهان می‌کنم. بالاخره چگونه می‌توانستم غیرقابل بیان را بیان کنم؟ در فصل 1، من در مورد بالا رفتن از کوه مدیتیشن صحبت می کنم و به طور خلاصه توضیح می دهم که در صورت رسیدن به قله با چه چیزی ممکن است مواجه شوید.

READ  استاد اللهیاری دعانویس

طلسم لوح | در جاهای دیگر از کلماتی مانند وجود پاک یا فطرت حقیقی یا کمال ذاتی استفاده می کنم. خوب، اگر این اشارات نسبتاً گیج کننده به بعد معنوی بودن علاقه شما را برانگیخت، اینجا جایی است که می یابید چگونه از مراقبه برای کشف معنویت به میزان دلخواه خود استفاده کنید.

نه، من به شما دستورالعمل‌های دقیقی در مورد چگونگی روشن شدن یا ملاقات مستقیم با خدا نمی‌دهم – ممکن است مجبور شوید کتاب‌ها و معلمان دیگری را برای این کار بررسی کنید.

طلسم لوح | اما من یک نگاه اجمالی از آنچه مسیر معنوی ارائه می دهد ارائه می دهم تا بدانید در سفر خود به کدام سمت بروید.

اگر تا به حال در بخش معنویت یا مذهب کتابفروشی محلی خود پرسه زده باشید، می دانید که چند کتاب نوشته شده است تا راه درست را به شما نشان دهد.

طلسم لوح | اما ممکن است هنوز از خود بپرسید که به هر حال این همه معنویت به چه معناست. یا ممکن است برای جدا کردن یک رویکرد از رویکرد دیگر کمی راهنمایی بخواهید.

اینجا جایی است که چند پاسخ پیدا می‌کنید – البته بر اساس درک محدود من. البته بر اساس درک محدود من. توجه: فصلی که می خواهید بخوانید پر از اصطلاحات معنوی است که ممکن است برای خواننده سکولار توهین آمیز باشد.

طلسم لوح | اگر با شنیدن کلماتی مانند روح یا فیض یا واقعیت بالاتر، روی صندلی خود می پیچید، ممکن است ترجیح دهید این فصل را به کلی نادیده بگیرید. سپس دوباره، می توانید خود را به یک بعد کاملاً جدید از تجربه باز کنید. اوه، دوباره یکی از آن کلمات وجود دارد!

READ  باطل کردن طلسم و چشم زخم

به هر حال معنویت به چه معناست؟ اگر به طور منظم مدیتیشن کنید، تجارب معنوی خواهید داشت – تضمینی. با دنبال کردن نفس یا خواندن یک مانترا یا صرفاً ساکت نشستن و گوش دادن با توجه کامل به صدای باد از میان درختان، از مشغله های معمول خود کوتاه می شوید و خود را با لحظه حال هماهنگ می کنید.

طلسم لوح | اینجاست که اجمالی از بعد معنوی بودن به طور کلی رخ می دهد – در زمان حال. (در واقع، حضور با آگاهی یک فعالیت ذاتاً معنوی است.

به نوار کناری «جایی که عمود با افقی برخورد می کند» را در ادامه این فصل ببینید.) برای بیان یک ضرب المثل قدیمی، تجربیات معنوی تصادف هستند – اما وقتی خودتان را مستعد تصادف می کنید.

طلسم لوح | شما مدیتیشن می کنید در اینجا چند مورد از تجربیاتی که ممکن است با آنها روبرو شوید آورده شده است: بینشی از ارتباط شما با موجودات و چیزهای دیگر، افزایش عشق بی حد و حصر و بی قید و شرط


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + یازده =