طلسم

طلسم قوی برای رابطه نامشروع

طلسم قوی برای رابطه نامشروع | که درگیر این موضوع می‌شوم که چگونه می‌خواهم همه کارم را انجام دهم یا نه، و اینکه آیا همه چیز در نهایت بوی بدی می‌دهد، سعی می‌کنم دوباره به هدف اصلی خود وصل شوم.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | که این کار بیشتر بود. هدف جمعی ما از کمک به مردم برای مدیتیشن است. به نظر من انگیزه در یک طیف حرکت می کند.

طلسم قوی برای رابطه نامشروع

طلسم قوی برای رابطه نامشروع | داشتن اهداف مالی و خودترفیعی طبیعی است، اما زمانی که می‌توانید با دقت به میل به نفع دیگران توجه کنید، می‌توانید کل تلاش را سرزنده‌تر کنید.

استاد | تمرکز حواس در طول فرآیند نوشتن نیز مفید بود، زمانی که در برابر درد سخت ناشی از یک مشکل سبکی یا ساختاری به ظاهر نامحلول برخورد می کردم.

طلسم قوی برای رابطه نامشروع | این روند همچنین با این واقعیت بهبود یافت که از تکنیک هایی که از جف یاد گرفته بودم استفاده می کردم. وقتی متوجه می‌شدم.

به جای اینکه همه چیز را فشرده و فشرده کنم، چیزهایی را که در مورد علم خلاقیت آموخته بودم به یاد می‌آورم: سخت کار کنید.

طلسم قوی برای رابطه نامشروع | مطالب خود را با پشتکار مطالعه کنید و سپس آن را رها کنید. پاسخ ممکن است بعداً، زمانی که شما آرام هستید، بیاید. (به همین دلیل است که مردم در مورد حمام گرفتن صحبت می کنند.)

این بار وقتی به سدی برخوردم، به جای اینکه بخواهم راهم را با بولدوزر از بین ببرم، مدیتیشن می کردم – فقط با ناراحتی ندانسته نشستن. اغلب این مراقبه‌ها آب‌فشان‌هایی از ایده‌ها را تولید می‌کنند.

READ  نوشتن دعا برای محبت شدید

طلسم قوی برای رابطه نامشروع | حتی اگر آنها لزوماً ایده‌هایی نباشند که من به دنبال آن بودم. در یکی از چت‌های ویدیویی گروهی ما در اسکایپ (من در آپارتمانم، کارلی در خانه در اگزوربیا، و جف در حال جریان از کاستاریکا بود.

جایی که او به عنوان بخشی از یک غم‌انگیز مدیتیشن تدریس می‌کرد، جزئیات آن برای من مبهم باقی می‌ماند)

طلسم قوی برای رابطه نامشروع | به جف گفت که من از مدیتیشن برای تقویت خلاقیتم استفاده می کنم و او با هیجان و تشویق روشن شد.

او ناراحتی‌ای را که اغلب همراه با یک مانع ظاهراً غیرقابل شکست است، «شکوفایی ندانسته‌ها» نامید و گفت که یادگیری چگونگی رها شدن در عذاب ابهام می‌تواند.

طلسم قوی برای رابطه نامشروع | به بسیاری از جنبه‌های زندگی ما منتقل شود – از شغل گرفته تا سلامتی و فرزندپروری.

شرایط خارج از کنترل ماست با تماشای چهره درخشان او در رایانه، به اصطلاح بودایی فکر کردم که به معنای “شادی همدردی” است. من آن را برعکس توصیف می کنم.

طلسم قوی برای رابطه نامشروع | جف یک سامورایی مودیتا است. با این حال، حالات خوب دوام نیاورد. بعد از حدود یک ماه و نیم از حفظ سرعت کار دیوانه کننده، فرسودگی محض شروع به فراگیر کردن من کرد.

نوشتن یک فصل در هفته، علاوه بر یک شغل روزانه و خانواده، سخت بود. هر شب با صفحاتی از فصل‌های مختلف در دستم روی کاناپه به خواب می‌رفتم که به‌طور اجتناب‌ناپذیری به کابوس‌های استرس وحشتناکی منجر می‌شد.

طلسم قوی برای رابطه نامشروع | در همین حال، در وارد یک وضعیت پرتنش شدم و زمان کمتری برای استراحت یا معاشرت با بیانکا و الکساندر پیدا می کردم.


توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 6 =