طلسم قوی برای ترک اعتیاد


نظرات

مقاله علمی

طلسم

طلسم قوی برای ترک اعتیاد | فکر کردن، احساس کردن، دیدن، شنیدن. من می دانم که این اتفاقات در حال رخ دادن است. این بهترین عادت برای ساختن است، تمرین نهایی، عادتی که می توانید در هر لحظه از روز به آن برگردید.

وبگاه توسعه اسلامی دارلعلوم الخزرا | هر چه بیشتر این کار را انجام دهید – بیشتر عمداً در درون این آگاهی زندگی می کنید – این آگاهی بیشتر گسترش می یابد. خود آگاهی بازتر و جادارتر می شود.

طلسم قوی برای ترک اعتیاد

طلسم قوی برای ترک اعتیاد | نکته حرفه ای: “فقط بدن خود را در آنجا قرار دهید” حتی در روزهایی که واقعاً حوصله مدیتیشن ندارید.

استاد | سعی کنید ببینید که آیا می توانید خود را روی کوسن یا صندلی یا هر جایی که می نشینید، بچرخانید، حتی برای چند ثانیه. اغلب فقط در وضعیت قرار گرفتن منجر به چند دقیقه تمرین می شود.

طلسم قوی برای ترک اعتیاد | از طریق تمام این شیوه‌ها، از طریق خود زندگی، یک ثابت وجود دارد که همیشه باید به آن بازگشت: ذهن آگاهی. در واقع در حال حاضر چه اتفاقی می افتد؟

همانطور که شارون سالزبرگ معلم درخشان مراقبه توسط یکی از معلمانش در روزهای سخت اولیه تمرینش توصیه کرد، “فقط بدن خود را در آنجا قرار دهید.” به این فکر نکنید که قرار است چه اتفاقی بیفتد یا چقدر طول بکشد.

طلسم قوی برای ترک اعتیاد | فقط خودت را به آنجا برسان. به گفته جف، یکی از چیزهایی که می تواند این روند را آسان تر کند، داشتن یک مکان منظم در خانه برای مدیتیشن است.

READ  نوشتن دعا روی کاغذ خط دار

او می‌گوید: «تمام ارتباط‌ها با مدیتیشن روی هم جمع می‌شوند. “به محض اینکه می نشینید، نشانه های زمینه ای مختلف به شما کمک می کند تا عادت را از بین ببرد.” نکته حرفه ای: از مدیتیشن به عنوان یک پیشگیری کننده در رویداد ما در دبیرستان نیوتن جنوبی استفاده کنید.

طلسم قوی برای ترک اعتیاد | از زنی به نام ربکا شنیدیم که توضیح داد که مستعد افسردگی و اضطراب است.

که هر دو در هنگام مواجهه با رویدادهای دشوار زندگی ملتهب شدند. “والدین بیمار، یا یک مشکل پزشکی، یا یک شغل بد.” او گفت که اخیراً شرایط او کاملاً آرام بود و همین امر او را بر آن داشت تا تمرین خود را کاهش دهد. “مثل این است که “من آرام هستم.

طلسم قوی برای ترک اعتیاد | احساس خوبی دارم. من نیازی به مدیتیشن ندارم.» «اگر فقط برای مقابله با موقعیت‌های حاد مدیتیشن می‌کنید.

خودتان را برای رگه‌ها آماده می‌کنید. من به مدیتیشن مانند تمرینات ورزشی برخورد می کنم. من فقط زمانی که احساس اضافه وزن دارم ورزش نمی کنم.

طلسم قوی برای ترک اعتیاد | من این کار را برای جلوگیری از اضافه وزن انجام می دهم.» به ربکا گفتم. فراز و نشیب های زندگی همیشه دوباره ظاهر می شوند.

شما باید آماده باشید تا به بهترین شکل ممکن با آنها برخورد کنید.” در تجربه من از مدیتیشن بهتر است به عنوان یک پیشگیری کننده استفاده شود تا کمک اولیه.

طلسم قوی برای ترک اعتیاد | نکته حرفه ای: با “نوارهای ارزیابی تمرین” راحت باشید در ، از یک آقای مسن تر با موهای نمک و فلفل شنیدیم.

READ  شماره دعانویس در بوشهر

که به ما گفت، پس از دهه ها معاشقه با مدیتیشن، بالاخره یک عادت روزانه را ایجاد کرده است. او گفت که در یک سال گذشته، روزی بیست دقیقه نشسته است.

طلسم قوی برای ترک اعتیاد | اما اکنون او با مسائل جدیدی روبرو شده بود: شک و ناامیدی در توانایی های مراقبه خود. او گفت که هنوز هم اغلب حواسش پرت می شود.نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

نوشته های مشابه